deti a hnačka

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

deti a hnačka

Odoslaťod kamilka1 »

Ako zastaviť hnačku u malého dieťaťa (2 roky) ? Aké ukľudňujúce lieky na skľudnenie črevnej sliznice používate?
kamilka1
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: deti a hnačka

Odoslaťod EminaW »

Ak nepomáhajú bežne dostupné lieky čo vam poradia v lekárni, je lepšie ísť k lekárovi, netreba nič podceniť. Liečba závisí na veku dieťaťa a závažnosti priebehu choroby. Základom sú dietne opatrenia. Líšia sa podľa veku a či je dieťa stále kojené.
EminaW
 
Príspevky: 65

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: deti a hnačka

Odoslaťod Stejsy »

Treba upraviť stravu. Dávať mu je piškóty alebo nejaké také sucháre a čo sa týka liekov, to by som sa radšej poradila s lekárom
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: deti a hnačka

Odoslaťod bibusenka »

Teraz je aj nejaka viroza, nie? Lebo v mojom okoli su vsetci chory a hlavne maju so zaludkom problemy. Ktovie co to zase je:/:/
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: deti a hnačka

Odoslaťod Renata128 »

mne lekárka doporučila na upokojenie čriev coca colu, dávala som ju aj dvojročnému synovi - samozrejme len trošku. Papal len suchý rohlík a piškóty, hlavne musí drobec veľa piť. Doporučujú sa sj minerálky na doplnenie minerálov. Z liekov sa nám najlepšie osvedčil enterol. Možu ho aj malé deti, dá sa im to primiešať do stravy alebo pitia. Ja som to synovi dávala s roztlačeným banánom. Hlavné sú ale tekutiny a ak to neprestáva rýchlo vyhľadajte lekára. Malé detičky sa rýchlo dvodňujú
Renata128
 
Príspevky: 35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.