ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kúpa prvého bicykla na dlhšie trasy

Veci čo sa "musia". Ako pri tom máme stáť my, a čo nechať na školáka samého. Voľný čas, aktivity. Ne/preháňame, alebo zanedbávame?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

kúpa prvého bicykla na dlhšie trasy

Odoslaťod Elika4 » Št 16.Mar. 2017 22:39

Dobrý deň, chceli by sme kúpiť prvý bicykel pre 4 ročné dieťa. chceme trochu kvalitnejší, pretože sa chceme pravidelnejšie bicyklovať. strop je 300 eur. vie mi niekto poradiť s výberom?
Elika4

Založený: Ut 15.Mar. 2016 21:20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kúpa prvého bicykla na dlhšie trasy

Odoslaťod Berticka » Pi 17.Mar. 2017 9:53

ja by som na vašom mieste tiež stavila na kvalitu, správne uvažujete, ja si pamätám že som ako dieťa dostala prvý bicykel keď som už chodila do školy, mohla som mať tak 7 - 8 rokov. naši ale šetrili kde sa len dalo. nemám im to za zlé, vtedy bola iná doba. ale na tom bicykli sa kazilo všetko čo sa dalo. po pár mesiacoch mu odchádzali brzdy, pamätám sa že som sa naučila brzdiť nohami, z čoho som mala potom ošúchané topánky a z kopcov som sa vôbec nemohla spúšťať :D reťaz mi vkuse padala a musela som vždy tlačiť bicykel k dedkovi aby mi ju nahodil naspäť. kúpte vášmu dieťaťu určite kvalitnejší, nech nemá takéto patálie, a hlavne nech má dobré brzdy ;) :D
Berticka

Založený: Ne 22.Máj. 2016 22:26

Re: kúpa prvého bicykla na dlhšie trasy

Odoslaťod mmonika » Ne 19.Mar. 2017 16:20

Stvorrocny a dlha trasa tazko , moj muz chodit s detmi na kindernachlaufere , daj do vyhladavaca , je to plnohodnotny pol bicykel a dospely si ho pripevni pod sedanku ,vznikne tandem ,base deti na tom pochodili s muzom cyklistom dlhe trasy,ked vladze dieta slaps ked nie tak oddychuje
Obrázok používateľa
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 5:47

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školáci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.