ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kočíky Dada Paradiso Group 2017

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Kočíky Dada Paradiso Group 2017

Odoslaťod Alegra » Po 27.Feb. 2017 13:27

Ahojte, vidím, že v posledných príspevkoch sa často objavuje tento typ kočíka. Našla som si ho teda na nete a naozaj ma oslovil. Napíšte mi kto ho máte vaše skúsenosti aj dobré aj zlé. Nech sa viem lepšie rozhodnúť, či sa mám preň do tej Bratislavy trepať alebo nie. Ďakujem.
Alegra

Založený: Pi 20.Jan. 2017 22:14

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kočíky Dada Paradiso Group 2017

Odoslaťod Berticka » St 01.Mar. 2017 17:33

Tak cena do 500 e je plus. Možnosť služby náhradný kočík, ktorý poskytuje baby merci je tiež plus. My máme limited 2017 a je božský. ľahký, dobre manipulovateľný a prispôsobený do každého terénu :wink: Veľké nafukovacie kolesá sú pružné a odolné.
Berticka

Založený: Ne 22.Máj. 2016 22:26

Odoslaťod Stankaa » Po 20.Mar. 2017 21:46

Keď som si začala lepšie všímať, aké kočíky používajú mamičky v mojom okolí, tak jednoznačne viedla táto značka. Tak som začala hľadať info a recenzie a nakoniec sme sa rozhodli kúpiť ho baby-merci so všetkými ich ponúkanými výhodami. Pre mňa sú naj gumenné kolečká, čo zvládnu každý terén, priestranná vanička, otočenie športovej časti do oboch strán a nespočet iných výhod.
Stankaa

Založený: St 22.Feb. 2017 14:51

Odoslaťod Jurana » Po 24.Apr. 2017 8:51

Mňa táto značka zaujala najmä svojim vzladom. V polke zimy sme ho tiež objednali dadu max500 chocolate 2017 z toho eshopu čo už písali kočky vyššie. Najskôr som mala obavy aj napriek pozitívnym recenziám čo som naňho mala, ale nesklamal ma práve naopak. Už aj ja ho vo svojom okolí odporúčam a pár mamičiek mi už ďakovalo za super typ na kočík, tak som rada, nielen mne vyhovuje.
Jurana

Založený: Ne 23.Apr. 2017 21:45

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.