Do leta -20 kíl

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Do leta -20 kíl

Odoslaťod kamilka1 »

Taak konečne som sa rozhodla so sebou niečo urobiť aby som sa mohla konečne so sebou naučiť žiť. Začala som plávať a jógovať :) upravila stravu a teraz hľadám nejaký urýchľovač na spaľovanie. Viem že väčšina kúzelných tabletiek na chudnutie sú bobky ale ak je nejaký urýchľovač potešil by ma tak ak viete o niečom napíšte. AA mohli by sme si tu casovo pisat kazdy mesiac co sme robili, jedli a ako to slo.
kamilka1
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Do leta -20 kíl

Odoslaťod izabelik »

Oha fajn vyzvu mas. Dufam ze sa ti to podari a ze ta to po mesiaci neprejde toto nadsenie. Drzim teda este raz palce:-) A na spalovace ak ti mozem poradit sa vykasli
izabelik
 
Príspevky: 64

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Do leta -20 kíl

Odoslaťod vrana80 »

ahoj drzim velmi palce, ja by som sa potrebovala nejako nastartovat tiez...co sa tyka urychlovaca tak by som skusila asi na zaciatok kvalitny sypany zeleny caj, dostat aj rozne extrakty zeleneho caju, vyhybala by som sa pripravkom ktore obsahuju kofein.
vrana80
 
Príspevky: 61

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Do leta -20 kíl

Odoslaťod luciy »

Som zacala od februara a do leta by som chcela zhodit 10 kg. Zatial som sa este nevazila, chcem sa az v marci a uvidim ci sa mi za mesiac podarilo aspon nejake 2-3kg pochudnut. A to nedrzim ziadnu dietu, iba som zacala viacej sportovat a obmedzovat sladke
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Do leta -20 kíl

Odoslaťod bibusenka »

Nemala som nikdy tolko sebazaprenia ze by som vydrzala drzat nejaku dietu a tym aj schudnut. Ked tak vzdy zacnem viacej cvicit ale aj to nie vzdy mi vydrzi dlho. Preto vas vsetky obdivujem
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Do leta -20 kíl

Odoslaťod julca214 »

Ako baby? Sú tu nejaké ktoré podctivo cvičia a majú už aj nejaké výsledky? Pochváľte sa:-)
julca214
začiatočník
 
Príspevky: 125

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron