Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod agilu » Po 10.Okt. 2016 16:51

Dobrý deň žienky:-)

Prišla som si sem po radu a dúfam že ju tu aj nájdem a že mi poradíte. Chcela by som si spraviť radosť novou sedačkou. Neviem sa rozhodnúť či koženú alebo látkovú a aký tvar. Vedeli by ste mi poradiť? Obývačku mám veľkú, takže si môžem dovoliť akýkoľvek tvar ale chcela by som počuť od vás ktorý tvar vyzerá tak najlepšie. A ešte aké sú výhody a nevýhody kožených sedačiek?

Ďakujem:-)
agilu

Mood: Happy
Založený: Ne 10.Júl. 2016 10:27

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod silvi03 » Ut 11.Okt. 2016 15:04

Agila ahoj:-) Čo sa týka tvojich otázok. Je to veľmi ťažko, keďže teraz vyrábajú veľmi pekné aj kožené ale aj látkové sedačky. Už máš odmeranú veľkosť aká sa ti tam zmesti? Ale aby som ti teda povedala môj názor. My sme kupovali novú sedačku asi cca pred dvoma rokmi. Vybrali sme koženú, pretože ja som zaťažená na kožených veciach a manžel tomu to bolo jedno. Vlastne však tak to býva že ženy zariaďujú a chlapi prispievajú finančne a tak to bolo aj u nás :D Čo sa týka výhod, tak určite že kožené vyzerajú luxusnejšie a nevýhody asi to že sú o čosi drahšie ako látkové poťahy. Ešte aby som nezabudla my máme v tvare U a nám vyhovuje, pretože máme viacej priestoru na sedenie ale aj na ležanie, keď chceme oddychovať pred telkou a tak:-)
silvi03

Založený: Ut 12.Júl. 2016 10:46

Odoslaťod agilu » Št 13.Okt. 2016 12:50

Viem že to je takto a preto sa neviem rozhodnúť že akú. Je to teraz ťažko keď je toľko sedačiek v ponuke:-) Hej to som si už pomerala, potrebovala by som sedačku vo veľkosti 300x200 ak by to bola teda L-kova sedačka. Zohnala by som na predajniach aj takýto rozmer?
agilu

Založený: Ne 10.Júl. 2016 10:27

Odoslaťod luciy » Pi 14.Okt. 2016 7:01

Zeny my sme boli vcera pozriet na tom veltrhu v Bratislave a dost sa mi tam zalubila jedna sedacka z R2design. Chcela by som ale pocut aj vas nazor na nu a tak rovno pridavam aj fotku a budem rada ked mi poviete na nu nazor, ci ano alebo nie. Dakujem za vsetky reakcie uz vopred :wink:
Prílohy
IMG_5814.JPG
Tak co hovorite na nu?
luciy
začiatočník

Mood: Cool
Založený: Ut 21.Jún. 2016 19:17

Odoslaťod ryska01 » Ut 18.Okt. 2016 10:50

@luciy wau, to oni majú takéto pekné sedačky a aj z látkového poťahu? Som myslela že oni vyrábajú iba čisto kožené sedačky. Ale ako, byť tebou by som si ju kľudne kúpila, mne sa páči a keby mám tú možnosť si kupovať novú sedačku tak určite niečo takéto podobné. Len my sme pred dvoma rokmi menili, takže najbližších nejakých 10 rokov snáď nebudeme musieť toto riešiť
Úsmev je elektrina a život je batéria. Vždy, keď sa usmievate, batéria sa dobíja a tak sa aktivuje krásny deň. Preto vždy s úsmevom...
Obrázok používateľa
ryska01

Založený: Št 21.Júl. 2016 19:02

Odoslaťod silvi03 » Ut 18.Okt. 2016 16:57

Agila fuuu tak to aj dosť veľkú sedačku zháňaš, neviem či takéto veľkosti budú mať v nejakej predajni. Nerozmýšľala si aj nad variantov že by si si dala vyrobiť na mieru?
silvi03

Založený: Ut 12.Júl. 2016 10:46

Odoslaťod luciy » St 19.Okt. 2016 14:12

@ryska01 Ano, skoro kazdu sedacku ktoru maju a vyrabaju tak vedia aj v latkovom prevedeni vyrobit, tiez som z toho bola trosku v soku lebo som mala zafixovane ze oni vyrabaju iba kozene a na mieru. Ale tak napreduju, co je len dobre :yes: Ďakujem inak za tvoju radu, ešte viac som teda presvedčená o tom že asi si ju dám vyrobiť, ale ešte ju chcem sestre ukázať len tá príde až budúci týždeň z dovolenky, tak počkám a uvidím čo mi ešte ona povie a potom keď tak objednám
luciy
začiatočník

Mood: Cool
Založený: Ut 21.Jún. 2016 19:17

Odoslaťod corky » St 19.Okt. 2016 17:17

ja mam koženú sedačku a nedám na ten materiál dopustiť ... predtým sme mali látkovú, nič som nerobila, len tepovala a čistila. Kožu občas ošetrím prípravkom na kožu, inak len utriem. Ešte aj pes na nej spáva a nič jej nie je. Máme od slovenského výrobcu LEVI s.r.o.
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod klaudiamuller » Št 20.Okt. 2016 9:03

@corky suhlasim s tebou. Tiez mame kozenu sedacku a iny material by som uz nechcela. Sice som sa spociatku bala ze koza ma bude chladit alebo sa lepit v lete na telo ale vobec to tak nie je. Aj ta udrzba je jednoducha, to len sem tam utriem od prachu, aj ked sa rozleje voda len utriem a je po probleme. Takze presne viem o com pises :wink:
klaudiamuller

Založený: Ut 16.Aug. 2016 9:46

Odoslaťod ryska01 » Pi 21.Okt. 2016 12:49

@luciy veď toto, že aj ja som iba o kožených vedela a takúto by teda vedeli vyrobiť aj koženu že? Tak teda uvidíš čo ti povie ešte sestra ale myslím si že sa jej bude tiež páčiť, nie? Však na nej nič zlé nie je a je aj dosť veľká, sa vám tam bude taká veľká zmestiť do obývačky?
Úsmev je elektrina a život je batéria. Vždy, keď sa usmievate, batéria sa dobíja a tak sa aktivuje krásny deň. Preto vždy s úsmevom...
Obrázok používateľa
ryska01

Založený: Št 21.Júl. 2016 19:02

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.