Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod agilu »

Dobrý deň žienky:-)

Prišla som si sem po radu a dúfam že ju tu aj nájdem a že mi poradíte. Chcela by som si spraviť radosť novou sedačkou. Neviem sa rozhodnúť či koženú alebo látkovú a aký tvar. Vedeli by ste mi poradiť? Obývačku mám veľkú, takže si môžem dovoliť akýkoľvek tvar ale chcela by som počuť od vás ktorý tvar vyzerá tak najlepšie. A ešte aké sú výhody a nevýhody kožených sedačiek?

Ďakujem:-)
agilu
 
Príspevky: 38
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod agilu »

Viem že to je takto a preto sa neviem rozhodnúť že akú. Je to teraz ťažko keď je toľko sedačiek v ponuke:-) Hej to som si už pomerala, potrebovala by som sedačku vo veľkosti 300x200 ak by to bola teda L-kova sedačka. Zohnala by som na predajniach aj takýto rozmer?
agilu
 
Príspevky: 38
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod luciy »

Zeny my sme boli vcera pozriet na tom veltrhu v Bratislave a dost sa mi tam zalubila jedna sedacka z R2design. Chcela by som ale pocut aj vas nazor na nu a tak rovno pridavam aj fotku a budem rada ked mi poviete na nu nazor, ci ano alebo nie. Dakujem za vsetky reakcie uz vopred :wink:
Prílohy
IMG_5814.JPG
Tak co hovorite na nu?
(80.54 KiB) Stiahnutá 4218 krát
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod luciy »

@ryska01 Ano, skoro kazdu sedacku ktoru maju a vyrabaju tak vedia aj v latkovom prevedeni vyrobit, tiez som z toho bola trosku v soku lebo som mala zafixovane ze oni vyrabaju iba kozene a na mieru. Ale tak napreduju, co je len dobre :yes: Ďakujem inak za tvoju radu, ešte viac som teda presvedčená o tom že asi si ju dám vyrobiť, ale ešte ju chcem sestre ukázať len tá príde až budúci týždeň z dovolenky, tak počkám a uvidím čo mi ešte ona povie a potom keď tak objednám
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod corky »

ja mam koženú sedačku a nedám na ten materiál dopustiť ... predtým sme mali látkovú, nič som nerobila, len tepovala a čistila. Kožu občas ošetrím prípravkom na kožu, inak len utriem.
Naposledy upravil corky dňa , celkovo upravené 1 krát.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.