RAW pečenie

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

RAW pečenie

Odoslaťod zitka3 »

Ahojte..chcela by som sa vás opýtať či nemáte nejaké skúsenosti s raw pečením. Je mi jasné, že ma toto pečenie bude finančne stáť viac ako klasické, ale snáď nás to nezruinuje. Chcela by som to vyskúšať, či naozaj aj takéto koláče sú chutné a sladké. Nemáte niečo také vyskúšané?
zitka3
začiatočník
 
Príspevky: 148
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: RAW pečenie

Odoslaťod 2mariamaria »

neviem ja som nikdy taketo nieco nepiekla a poviem ti pravdu ze ani neplanujem
2mariamaria
 
Príspevky: 96

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: RAW pečenie

Odoslaťod zitka3 »

2mariamaria píše:neviem ja som nikdy taketo nieco nepiekla a poviem ti pravdu ze ani neplanujem


tak to si ma teda vôbec nepotešila myslela som že keď je to teraz taký trend tak že sa tu nájdu mamičky čo niečo také pečú
zitka3
začiatočník
 
Príspevky: 148
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: RAW pečenie

Odoslaťod -dana- »

Ja nechapem celkom otazku: alebo je jedlo raw (surove) alebo pecene? Za raw sa povazuje aj ohriate na 40°C, ale pri takej teplote sa asi nepecie, tak neviem...
Inak ja si obcas robim sama raw kolace (but recept, alebo upraveny recept alebo uplne vymyslene z toho co dom da :lol: ), ale kde sa daju nechat upiect ( a ci po upeceni zostanu raw), netusim
-dana-
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: RAW pečenie

Odoslaťod Kirkuša »

Presne ako pise uz -dana- predo mnou, RAW je prave o tom ze je to nepecene, nevarene, vlasne surove. Jedine co sa pouziva je specialna susicka, ktora moze pomoct setrne zmenit konzistenciu neiktorych napr. aj ovoci, alebo sa aj mrazi...
Cize RAW pecena torta je protimluv.
Na nete je mmch cela kopa dostupnych receptov a vsemozne RAW dezerty a aj torty a to neraz vratane presnych fotopostupov. Doporucujem prestudovat, pre predstavu.

......a jasne ze taka torta vyjde majland, nakolko tam uplne absetuje to lacne plnivo klasickych zakuskov, ktore v nich tvori 90perc. hmoty ako muka a cukor. Cely objem tvoria take veci ako oriesky, ovocie, kokos, hrozienka, datle med a pod.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: RAW pečenie

Odoslaťod lubi22 »

Verím tomu že rew pečenie je zdravšie ako klasické, ale neviem si predstaviť že teraz by som začala iba takto piecť. Podľa mňa má každá raz za čas chutiť na úplne niečo nezdravé :D :D
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: RAW pečenie

Odoslaťod veroniqc31 »

zdravšie na RAW má byť hlavne to, že sa tak dá vyhnúť klasickej múke, cukru... a raw je surové, teda sa nepečie. Známa s tým rada experimentuje a mali sme tak pár výborných raw dezertov, koláčov ale aj torty :) sú super ale je to samozrejme často drahšie ako bežné klasické pečenie
veroniqc31
 
Príspevky: 39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron