Úprava vody a Zmäkčovače vody

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod raddo » Po 14.Mar. 2016 14:39

My filtrujeme doslednejsie po tom ako sme po 4 mesiacoch zbadali co sa na filtroch dokaze usadit, mozte pozriet nase foto: https://www.facebook.com/www.marlusgrou ... 2299137917 a to mame mestsku vodu, nie studnicnu.
Od kedy mame nainstalovany zmäkčovač vody a filtre na vodu od Marlus Group tak sa nam v domacnosti neusadza vodny kamen, ci uz v kupelni alebo kuchyni - kanvica atd a mozme si byt isty, ze nasa voda je v poriadku. Poradenstvo na vysokej urovni aj obhliadka zdarma.
raddo

Založený: St 02.Mar. 2016 11:00

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod agilu » Št 11.Máj. 2017 10:25

Neviem či sa tu nájde niekto, kto by mi vedel poradiť ale za skúsenie to stojí a preto som sa rozhodla sem napísať. S manželom sme sa pred mesiacom nasťahovali do nového bytu. Vždy sme túžili mať svoje bývanie a hlavne väčšie, pretože od kedy bývame sami, sme mali len garzonku a to nie je bohvie čo v takých malých priestoroch bývať. Teraz je všetko super až na to, že by som chcela dať spraviť rozbor vody. Totižto, nezdá sa mi:/ Nikdy som nemala kožné problémy a od kedy bývame v tomto byte tak ich mám:/. Nie som si úplne istá, či to môže spôsobovať aj nekvalitná voda a preto sme rozmýšľali, že by sme dali spraviť rozbor a potom keď budú výsledky sa uvidí čo ďalej. Chcela by som sa preto informovať, či si niekto dával takto kontrolovať vodu a ak áno, tak kde? Ďakujem za odpovede:-)
agilu

Mood: Happy
Založený: Ne 10.Júl. 2016 10:27

Odoslaťod heldig » Ut 16.Máj. 2017 10:27

agilu píše:Neviem či sa tu nájde niekto, kto by mi vedel poradiť ale za skúsenie to stojí a preto som sa rozhodla sem napísať. S manželom sme sa pred mesiacom nasťahovali do nového bytu. Vždy sme túžili mať svoje bývanie a hlavne väčšie, pretože od kedy bývame sami, sme mali len garzonku a to nie je bohvie čo v takých malých priestoroch bývať. Teraz je všetko super až na to, že by som chcela dať spraviť rozbor vody. Totižto, nezdá sa mi:/ Nikdy som nemala kožné problémy a od kedy bývame v tomto byte tak ich mám:/. Nie som si úplne istá, či to môže spôsobovať aj nekvalitná voda a preto sme rozmýšľali, že by sme dali spraviť rozbor a potom keď budú výsledky sa uvidí čo ďalej. Chcela by som sa preto informovať, či si niekto dával takto kontrolovať vodu a ak áno, tak kde? Ďakujem za odpovede:-)

Ahoj, oslovil ma tvoj prispevok, kedze uplne viem o com hovoris. Nieco podobne sme taktiez prezivali. Menili sme byvanie a po case, ked sme mali zdravotne problemy sme dali vodu na rozbor a hned nam bolo vsetko jasne. Voda bola velmi znecistena a preto sme kade tade zistovali, co bude najlepsie a ako to spravit aby dobre bolo. Natrafili sme na jednu firmu, ktora nam poradila filter na vodu. Od kedy ho mame sa vsetko zmenilo. Vyskusaj sa aj ty na toto spytat, ci by to taktiez nebolo vhodne riesenie aj pre vasu domacnost
Just living is not enough.One must have a lot of love,a little sunshine and a little flower
Obrázok používateľa
heldig
začiatočník

Mood: Tired
Založený: Po 26.Sep. 2016 12:21

Odoslaťod agilu » St 17.Máj. 2017 15:53

Vážim si, že si mi napísala @heldig. Mám ešte zopár otázok na teba a budem sa snažiť to rýchlo pochopiť aby som ťa príliš dlho neotravovala. Čo sa týka financií, neboli tie filtre príliš drahé? A ešte by ma zaujímalo, či priamo tá firma vám robila aj rozbor vody a aj vám pozapajal filtre na kohútiky? Či ako to máte riešené?
agilu

Mood: Happy
Založený: Ne 10.Júl. 2016 10:27

Odoslaťod silvi03 » Pi 23.Jún. 2017 8:33

Babule niečo ohľadom tohto by aj mňa zaujímalo. Chcela by som vedieť, ako ste prišli na to, že vaša voda je tvrdá? Robili sa vám príliš často vodné kamene alebo? Lebo mne sa robia a neviem prísť na príčinu, môže to byť z tvrdej vody? Už ma to nebaví, lebo stále riešim a kupujem len nejaké prostriedky proti vodnému kameňu a aj tak to je na nič. Poraďte prosím
silvi03

Založený: Ut 12.Júl. 2016 10:46

Odoslaťod slniecko » Pi 23.Jún. 2017 10:38

Keď zavoláš na miestne vodárne, tak tam ti budú vedieť povedať, akú máte u vás tvrdosť vody.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod silvi03 » Št 29.Jún. 2017 9:37

Slniečko to mi zadarmo povedia? Nebudem si musieť dávať robiť rozbor vody alebo niečo podobné? Vôbec neviem ako to chodí . Lebo mňa už kamarátka poplašila, že si budem musieť dať spraviť rozbor vody, ktorý stojí okolo 60€. Tak to nie je potrebné?
silvi03

Odoslaťod slniecko » Št 29.Jún. 2017 11:58

No, ak máte vlastnú studňu, tak treba zaplatiť rozbor, ale ak beriete vodu normálne z vodární, tak tie to majú mnohé rovno vyvesené na webstránke.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod jaroslavka » Po 03.Júl. 2017 11:32

Slniečko má pravdu. Pokiaľ máte z vodárne, tak je to jednoduchšie. My máme vlastnú studňu a tak sme si museli za rozbor zaplatiť. Ale neľutujeme, aspoň už nepijeme škodlivú vodu. Keby sme si nedali spraviť rozbor, tak by sme ani nevedeli, že naša voda je čistá katastrofa. Hneď sme to museli vyriešiť a teraz je už fajn
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Odoslaťod silvi03 » Po 17.Júl. 2017 11:33

Slniečko no máme vlastnú studňu. Takže ten rozbor si budeme musieť zaplatiť. Ach a tak som sa potešila, že to zadarmo vyzistím. No nič mi nezostáva, iba sa obrátiť na nejakú firmu, ktorá takéto rozbory vykonáva.
Jaroslavka a ako ste to riešili? A u koho ste si dávali robiť rozbor vody?
silvi03

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.