odrazadlo

Máme "o čom" . Jednoducho o deťoch...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

odrazadlo

Odoslaťod sunny18 »

mame 5a pol mesiaca, mozem uz kupovat odrazadlo ? pripadne ake by malo byt ?
sunny18
 
Príspevky: 38

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod slniecko »

Tak, v princípe už môžeš kupovať aj prvé auto, len si naňho ešte počká:).
Ale vážne, odrážadlo má zmysel tak cca od roka, keď už dieťa začína chodiť.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod Kirkuša »

Ja som za to nech sa najprv nacui chodit, nesuplovat odrazadlom choditko, ktore je samotne kontraproduktivne.
Iste pre dieta je to atraktivne ze sa hybe a nemusi nic robit, ale je tam prave riziko zlenivenia vo vyvoji resp. vytvorenia nespravnych vzorcov pohybu.
Ja som kupovala odrazdalo az tak od 1,5 - 2 rokov, a vyuzilo sa vela, je to vdacna vec, len v sucasnoti je trend vsetko strasne rychlit a silit (btw na anglictinu ho nechcete dat? :lol: )...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod corky »

ja som synovi v 10 mesiacoch kupovala také "chodítko", čo sa ho dieťa chytilo a môže za ním chodiť. A potom sa to dalo prerobiť na odrážadlo ... a bola to hlúposť, nevyužité, zaprášené som to potom predávala. Syn bol vysoký, tak sme mu potom kupili úplne iné odrážadlo okolo 1,5 roka, také väčšie, a to už využil viac.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod gabona1 »

Ahojte, odrážadlo sme mali tiež od 10 mesiacov - chodítko, ktoré sa dalo prerobiť, ako píše corky. Nebola to dobrá vec, nevedel to používať. Stále s tým padal. Normálne odrážadlo treba kúpiť, keď dieťa vie stabilne chodiť. Myslím tiež najskôr od 1,5 roka. Skôr to nemá význam. Najlepšie sú motorky, kde dieťatko akoby stojí, má len mierne pokrčené nohy. Pri nízkych odrážadlách sa pripravte na ošúchané topánky.
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod zuzka_1985 »

fuuu to je naozaj velmi skoro, my sme mali ako prve vozitko trojkolku smart trike - ta bola pre deticky od 9 mesiacov. ale v podstate tam zo zaciatku dietatko len sedi a ty ho tlacis, neskor sa da tyc, ktorou trojkolku ovladas, odmontovat a dietatko jazdi same. odrazadlo typu motorka sme mali od cca 1,5 roka a od 2 rokov dvojkolesove odrazadlo
zuzka_1985
 
Príspevky: 32

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod autumn11 »

to je veľmi skoro. Môj syn má jeden a pol roka a až teraz sa učí chodiť na odrážadle. Predtým sme mali takú trojkolku, ktorú som ja tlačila a on v nej sedel.
autumn11
 
Príspevky: 63

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odrazadlo

Odoslaťod lubi22 »

kamoška má teraz syna malý má vyše 5 mesiacov ale ešte len dvíha hlávku, otáča sa - no neviem si predstaviť čo by mal robiť s takým odrážadlom ešte
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bábätká

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.