Kolko platíte za fitko?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod Kirkuša »

Trochu off topic, ale uveodmila som si kolko drobnych veci v beznom zivote mozem vyuzit ako prirodzene fitko. Napr. sme s detmi na kupku, dcera sa jasi vo vode a ja ju vozim na nohach ktore mam spustene v boku bazena do vody hore a dole, vozim ju aj suc cela vo vode na konicku. Uz len take plavanie, v horkach ako boli toto leto, kolko mamin lezi pri vode, plavat skutocne dlho vidim maloktoru, bars ma male deti hrajuce sa pri brehu, tak odplavam kusok a robim kruhy aby som bola v bezpecnej vzdialenosti videla na deti, ale makam. Maloktora vozi deti na nafucke tlaciach ich po jazere, len sa vyvaluju...vonku sa snazim hladat sposoby ako chodit cim viac peso, aj si pobehnut. Zaparkovat naschval dalej a prebehnut sa, vystupit z busu o zastavku skor a prebehnut sa. Ked idem s deckami na ihrisko, mame asi vyhodu ze na nom je zostava posilovacich strojov zdarma pod holym nebom a hned vedla skolska bezecka draha. Ale aj doma pri upratovani, sa da urobit par drepov, zakruzit bokmi ako pri brusnom tanci. Su to drobnosti, a urcite tam nie je vyplneny cely cas, ale ked sa to zrata, je to viac nez fitko... ked sa clovek chce hybat, najde si prilezitost aj zdarma a neraz prave na cestvom vzuchu aj popri dennej rutine.
Moj nazor a sorry zanho ale kto sa nedonuti (resp. uz to slovo nutit, lepsie povedane kto si k tomu nenajde vztah aj) doma, ani fitku dlhodobo neda. "Neda sa doma" su totiz casto len vyhovorky, mame dojem ze tam vo fitku to bude extra ine, ale nie a ked tak nacas kym sa okuka novost prostredia, ktora chvilu motivuje. Co poznam jedneho chlapa tuto odvedla co chodi pravidelne tak len aby vypadol od rodiny a oddychol si od nich. Ja si nieco take nemozem dovolit, a tak vyuzivam co je, z nudze cnost, ale zistujem ze o nic neprichadzam. Fitko konieckoncov tiez len reguluje nespravny zivotny styl ako taky. A ten sa pri snahe da zmenit, aj drobnostami a vyrazne.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod Kirkuša »

Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod radka227 »

ahoj.skus nejaku internetovu stranku: napr. http://kde.sportujeme.sk/, vacsinou su aj cenniky napisane. :)
radka227
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod jana v. »

tiez som zacala chodit do Ms Sporty, teraz pred prazdninami sa tu v BB premenovali na nejake Lady. ja som vstupny poplatok neplatila, lebo vtedy este len zacinali, ale tito mavaju obcas nejaku akciovu cenu, napr. prvy mesiac zadarmo, alebo za 1€ a pod., mozno aj na tie vstupne poplatky, ale nejako presne nesledujem. ja mam cenu 29/mes garantovanu do konca clenstva s tym, ze raz za pol roka podpisujem predlzenie zmluvy (naposledy som platila 6 mesiacov a 7. mesiac som mala za 1€). nejake prerusenie clenstva na mesiac-dva je mozne, ale len v presne vymedzenych pripadoch.
vyhoda pre mna jednoznacna, ze pridem, kedy chcem - ak pridem 16:55h zaradim sa a odcvicim si, pridem 17:05 zaradim sa a odcvicim si. mne nevyhovovalo na tych ostatnych to, ze zaciatok bol pevne stanoveny, to som nedokazala vzdy stihnut.
tu v BB je este Expereska, v reklamach sa nehovorilo o pevnych mesacnych poplatkoch, ale o platbach za 1 cvicenie, ale mne viac (hlavne polohovo) vyhovuje toto moje, tak som presnejsie nezistovala.
a medzi nami - vysledok cvicenia je kus lepsia kondicia a nepriberanie. ale neschudla som, resp. iba nejake 1-2 kg :-(
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod helga170 »

Ja platím za fitko 25 eur mesačne. Nechodím do ultra luxusných. Stačí ma obyčajné fitko.
helga170
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod helga170 »

U nás většinou se platívá 1000 Kč, ale já jsem letos vychytala jakousi akci, že když koupíte vstupy na více měsíců, tak to vycházelo na 500 Kč / měsíc.
helga170
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod gabona1 »

Ahoj, ja chodím cvičiť každý utorok a štvrtok do fitka na kruhový tréning, je nás tam 5-6 žien. Cena 5,50 za hodinu. Ale je to geniálne, dosť sa nám venujú, každá hodina je iná a zaujímavá. Keď to človeka baví, je ochotný platiť.
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kolko platíte za fitko?

Odoslaťod luciy »

este nic kedze tam nechodim ale manzel navstevuje fitko a on plati okolo 30€
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.