eshopy na hracky

Odsávačky, sterilizátory, dudlíky, fľašky, poháriky, monitory.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: eshopy na hracky

Odoslaťod EminaW »

Ahoj...My objednávam deťom hračky bežne cez internet. Porovnávame ceny a vyberáme ten najlacnejší. Mám pocit že kamenné predajne sú nejak predražené. V poslednej dobe preferujeme čeký obchod plexik, ktorý ponúka síce "značkové " hračky ako cloud b svietiace korytnačky, PlayFoam sady od výmyslu sveta ale majú v ponuke aj značku Alexander a tú je aspoň pre mňa náročné zohnať. Skús si ich počekovať keď budeš objednováť
EminaW
 
Príspevky: 65

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: eshopy na hracky

Odoslaťod andrejka1213 »

suhlasím s Eminou je niekedy lepsie kupovat cez internet, z hladiska vyberu urcite. ja velmi znacky neovladam skor objednavaz zo ksusenosti pripadne rady :) rajhraciek poznam tiez uzcite sme uz aj ztadial objednavali.
aj my sa snazime tie ceny porovnavat a kupovat co navyhodnejsie :)
andrejka1213
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: eshopy na hracky

Odoslaťod Katka285 »

Ja osobne nakupujem uz takmer vsetko iba na nternete :) samozrejme stranky si vyberam aj podla recenzi, neberiem hned vzdy to najlacnejsie. A ked si predstavim kolko casu usetrim, kedze u nas nie je take nakupne centrum jak v inych emstach ze tam maju uplne vsetky obchody.. :wink:
Katka285
 
Príspevky: 53

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: eshopy na hracky

Odoslaťod Nattalli »

Ahoj Katka, my to máme tiež tak že nemame žiadne nakpune centrum v našom mestečku :( kde prosimťa rada nakupuješ ty? Máš nejaký overený obchod? moc internetu neverím. :(
Nattalli
 
Príspevky: 28

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné maličkosti

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.