Bicykel

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Bicykel

Odoslaťod pohgi »

chceli by sme deťom kúpiť bicyklík, viete mi poradiť nejakú dobrú internetovú stránku? dakujem
pohgi
 
Príspevky: 75

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod anomiska »

myslím si, že bicyklík je najlepšie odskúšať v obchode. a až po odskúšaní si keď tak vyhľadať daný konkrétny tip či nie je na internete lacnejší... Bolo by fajn vyskúšať si, či dieťa dočiahne na zem a na riadítka, či utiahne bicyklík... Takéto veci sa kupujú cez net až po odskúšaní - môj názor
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod anomiska »

panibo píše:
pohgi píše:chceli by sme deťom kúpiť bicyklík, viete mi poradiť nejakú dobrú internetovú stránku? dakujem


http://www.sportsdirect.com , my sme už tam nakupovali bicykel - je to, ale zahraničná stránka ... Existuju aj slovenské alternatívy , kde sa dá tiež kúpiť


ahoj, koľko vás prosím vás vyšlo poštovné a aká bola doba dodania? našli sme si v obchode bicyklík, vyskúšali ho, zdá sa nám fajn, aj drobec v pohode dočiahne, utiahne... a našli sme ho na sportdirecte o 30eur lacnejší ako v obchode, tak váhame, či kúpiť, či sa to vlastne oplatí keď sa priráta pošta a čo v prípade reklamácie, či tých 30eur stojí za to, či radšej kúpiť v obchode :huh:
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod varticek »

anomiska poštovné nie je vysoké na sportsdirecte, od 1 EUR majú v podmienkach, ja som minule nakúpila nad 100 EUR a mala som zadarmo
varticek
 
Príspevky: 25
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod anomiska »

varticek píše:anomiska poštovné nie je vysoké na sportsdirecte, od 1 EUR majú v podmienkach, ja som minule nakúpila nad 100 EUR a mala som zadarmo


tak sme sa nakoniec rozhodli predsa len kúpiť bicykel v kamennom obchode, už len kvôli prípadnej reklamácii či oprave a servisu :wink:
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod suny »

ja som bola velmi spokojna s kubicasport.eu
fakt profi pristup, da sa s nimi dohodnut na zlave, ochotne poradia. kupila som najskor dcere a tak sa mi to zapacilo, ze aj sebe :D
bike poslali zdarma a pekne zlozeny
suny
začiatočník
 
Príspevky: 486

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod anomiska »

suny píše:ja som bola velmi spokojna s kubicasport.eu
fakt profi pristup, da sa s nimi dohodnut na zlave, ochotne poradia. kupila som najskor dcere a tak sa mi to zapacilo, ze aj sebe :D
bike poslali zdarma a pekne zlozeny


dakujem za radu, idem na to mrknúť :off
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod prasiatko katka »

Sportsdirect je lacny, ale na bicykle som velakrat citala, ze su tam strasne smejdy a pri castejsom pouzivani clovek dost preplati na opravach. My mame odtial iba odrazadlo, vyborne, lahucke a lacne, ale prve sme reklamovali po 5 jazdach. Vymenili bez problemov, ale som rada ze sme ho nekupili cez net.
Na detske bicykle vsetkym radim: nekupujte novy, ale z bazaru. Cim mensia velkost, tym viac sa vam taketo riesenie oplati. Ak mate v blizkosti nejake vacsie mesto, urcite sa najde dost detskych bicyklov s moznostou osobneho odberu - to je uplne idealne. Dieta vyrastie bicykel za par rokov a drviva vacsina deti ho za ten cas nestihne vyraznejsie opotrebovat. V bazaroch sa daju najst aj bicykle doslova par krat pouzite, s vyraznou zlavou oproti cene v obchode. A ked ho dieta vyrastie, mozete ho predat dalej bez velkej straty. My sme zatial vzdy kupili odlahceny hlinikovy bicykel a pre dieta je to velka pomoc - ak dieta vazi 15-20kg, tak 2kg rozdiel vo vahe bicykla je dost citit. Pritom cez bazar nas vysiel ovela menej, nez by sme platili za novy tazky.
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.