September 2015

bábätká narodené v roku 2015
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

September 2015

Odoslaťod gabo@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce mamy s termínom september 2015!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
gabo@redakcia
Site Admin
 
Príspevky: 674

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2015

Odoslaťod feminine23 »

Zda sa, ze som tu prva :) zatial pozitivny test, koncom tyzdna zopakujem a objednam sa u lekara... bude to nase druhe mimco :) mamicky, ozvite sa :)
feminine23
 
Príspevky: 45
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2015

Odoslaťod Nikiva »

Ahoj :) nie si, len som cakala, kym mi povolia pristup sa loggnut :). Ja som prvorodicka, takze budem mat asi viac otazok ako ty :D :whist: :drop: a inak good luck u doktora :wink:
Nikiva
 
Príspevky: 10

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2015

Odoslaťod Nikiva »

Ahoj :)
to ma mrzi :( verim ze sa z toho dostanete obaja! :) treba sa modlit a pozitivne mysliet, verim, ze to na babatko vplyva tiez.
Co sa tyka toho, ze ci mi byva zle, tak ti poviem, ze permanetne posledne dva tyzdne cely den z kazdeho jedla. Na nic nemam chut a ked na nieco mam chut zjem to akoby som rok nejedla potom som prejedena a aj tak mi pride zle (aj od prejedenia a vsobecne na grcanie). Take stavy akoby vcerajsky boli stale o tom istom, ze som ich prevracala, hoci negrcala som ani raz :D. -_- ale ide to uz na mozog. Tesim sa az to prejde. Nie ze by som sla prejedat, ale uz som z toho nervozna ze je to furt kazdy den o tom istom :D :/.
Pekny start do noveho prac. tyzdna prajem mamicky :)
Nikiva
 
Príspevky: 10

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2015

Odoslaťod feminine23 »

Ahojte maminy :) Poohie, teba si pamatam, este ked si pisala do februara 2013, ja som mala termin koniec feb/zaciatok marca, mala sa narodila 7.3. :)
Mna caka zajtra dr, snad bude vsetko ok, mne je uplne fajn, len ma svrbia prsia, ale inak vsetko v normale. jedine - musim sa trosku krotit pri jedeni, lebo s malou som pribrala az 25 kg :jaj: :jaj:
Tiez som zaciatkom januara brala Klacid, ale akonahle som mala podozrenie, ze cakame babo, tak som dve tabletky uz ani nedobrala. Verim, ze bude vsetko ok aj u teba poohie, hlavne sa netreba bat dopredu, ale skusit si to uzit. ja ale viem, ze by som asi riadne stresovala po tom, co si si prezila :(
a ked su nejake otazky, treba sa pytat druha mamina, su nejake zvlast priznaky? :D vracanie, unava,...
feminine23
 
Príspevky: 45
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2015

Odoslaťod feminine23 »

Nikiva, vidim, ze uz si sa zoznamila s nevolnostami :lol: prve tehu som vracala do konca tretieho mesiaca, skoncila som aj v nemocnici. ako vravim, teraz zatial vsetko bez problemov, ani neviem, ze som pomaly tehotna :D neboj, to prejde, treba trpezlivost. ja som uz bola tiez na prasky, len som lezala a vracala a furt dokola, v robote som spala na stole, este aj v aute som vracala, v tescu,... bolo veselo, teraz sa uz len smejem :) len treba vydrzat, prejde to. a je teda pravda, ze kazde tehu je ine, dufam, ze toto bude kludnejsie :wink:
feminine23
 
Príspevky: 45
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2015

Odoslaťod feminine23 »

Poohie, máš pravdu... Treba sa tešiť Z každej minúty. Ja sa tiež teším, aj bojím, aby bolo všetko ok... Ale snažím sa tešiť. Ak by sa aj niečo udialo, popasujeme sa S tým, dôležitá je prítomnosť :)
Ja som teda dnes bola U lekára. Drobček má 6mm 12.2. Idem na krv A pozrie srdiečko. Teším sa, bojím sa,... Je tto zmiešané. A rozmýšľam ako zvládneme dve deti, keď tá naša princezná je riadne sidlo. Poohie, keď vidím, že čakáš štvrté, tak klobúk dolu. Ja by som už bola asi šediva :D :lol:
feminine23
 
Príspevky: 45
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2015

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.