Marec 2015

bábätká narodené v roku 2015
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Marec 2015

Odoslaťod gabo@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce mamy s termínom marec 2015!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
gabo@redakcia
Site Admin
 
Príspevky: 674

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod rimina »

:) Som rada ze mozem otvorit tuto krasnu temu a skupinku :) Zienky, vitajte a prajem Vam krasne tehulkovanie, uzivajte si to v zdraví :) tesime sa na marec 2015 :) :ax :adore: :pa
rimina
 
Príspevky: 33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod Lenuska2103 »

Ahoj aj ja sa pripajam tiez mam terminik v marci :)
Lenuska2103
 
Príspevky: 69

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod Lenuska2103 »

Ahojte tehulky tak ako sa zatial drzite? Mi uz mame aj prvy odber za sebou zatial vsetko v poriadku este cakame na vysledok Toxo...uz ste aj nieco pribrali???vidno uz brusko?
Lenuska2103
 
Príspevky: 69

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod rimina »

ahojte my sa mame ok :) nevolnosti nemam niekedy vecer ale to len trosku... ja rozmyslam ze na ten screening ani nepojdem v 12 tt. pribrat som nepribrala a busko mi vidno viac vecer ako rano :) :)
rimina
 
Príspevky: 33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod Lenuska2103 »

Ahojte tak mi sme tiez schudli lebo mi byvalo strasne zle aj som zvracala ale uz to ustupuje pomalicky. 10-teho nas caka prvy vacsi ultrazvuk tak sa uz neviem dockat. Ale zaroven mam obrovsky strach ani si neviete predstavit. Mam 3 rocnu dcerku a o druhe babatko sme prisli v januari prestalo mu bit srdiecko v 10-tom tyzdni, preto teraz prezivam neskutocny strach aby sa to nestalo znova. Toto je moje tretie tehotenstvo takze sice som schudla brusko uz zacina byt vidno.
Lenuska2103
 
Príspevky: 69

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod Kathrynbeat »

Ahojte, Marcovky. Toto je moje druhe tehotenstvo (mam uz 3 a pol rocnu dcerku) a zatial prebieha uplne inak ako to prve. Aj ked ani v jednom pripade som netrpela nevolnostami, na rozdiel od prveho som tentokrat stale nesmierne unavena. Aj brusko mi uz dost vytrca, takze v praci budem musiet coskoro s pravdou von! :) Urobim tak asi hned po ultrazvuku, ktory ma caka takisto 10.9., ked budem mat v ruke dokaz aj v podobe prvej fotky. Tak ako Lenuska2103 aj ja sa zaroven tesim aj obavam, aj ked nemam za sebou taku skaredu skusenost ako ty. :( Tak nam vsetkym drzim palce, hlavne nech sme zdrave my aj nase babatka. :) :) :)
Kathrynbeat
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Marec 2015

Odoslaťod Monika87 »

Ahojte :) my budeme mat prve babatko a malo by sa narodit 26.3.2015 - dufam, ze skor sa narodi :)
Prve obdobie tehotenstva bolo fajn, vobrc mi nebyvalo zle, trosku sa mi brusko zagulatilo, ale nie je vidiet, ze by som bola tehotna. Sono som absolvovala 2x, druhe bolo v 12tyzdni, drobec mal 2 ruky, dve nohy, 4 prsty na ruke a palec v puse :) uzasny zazitok to bol :) teraz sa s priatelom tesime na dalsie sono a dufame, ze budeme vediet co to bude :)
Monika87
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2015

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.