Rodinný kalendár

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Rodinný kalendár

Odoslaťod Eva/ redakcia » Po 25.Nov. 2013 13:06

Neni som zrovna vyrábací typ. Ale ak sa mi dostane do rúk dobrá technológia, rada sa pohrám. Kalendár s fotkami členov širokoďalekouhlej rodiny s narodeninami , sú vždy veľmi žiadaným darčekom. A na tom sa každý vyhrá tak, ako má chť/náladu/nadanie/ čas/ ...Aj keď asi nič nové po slnkom, ale na úvod... :dudel:
Obrázok používateľa
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0
Založený: Ut 11.Okt. 2005 13:21

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Rodinný kalendár

Odoslaťod katuskapd1 » Ut 26.Nov. 2013 10:06

Tak kalendár je tiež dobrý nápad, ale nemám ja vlohy a trpezlivsť na také. Raz som už kalendár dala ale taký že mi ho vytlačili, len fotky som zadala, ale to bola tiež makačka :D
katuskapd1

Založený: Ut 12.Feb. 2013 7:51

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod jenata » Ut 26.Nov. 2013 10:34

Kalendár ako darček sa mi tiež pozdáva, ale nejako nemám trpezlivosť na jeho tvorbu :)
jenata

Založený: Pi 19.Nov. 2010 13:53

Odoslaťod evoska » Ut 26.Nov. 2013 11:23

Ja robievam rodičom a starým rodičom fotokalendár našich detí na vianoce už niekoľko rokov a vždy sú nadšení. Ja som tiež rada, že mám potom najkrajšie foto pohromade. A výroba na počítači je jednoduchá a kreatívna, takže ma to baví.
Tento rok som robila aj fotoknihy :-)
evoska

Založený: Ut 26.Nov. 2013 11:02

Odoslaťod miriama27 » Ut 26.Nov. 2013 12:00

Ahojte.
ja taktiež každý rok vyrábam rodinný kalendár. Kedysi som si dávala kalendár robiť vo fotoslužbe, no teraz si ho robím kompletne sama (samozrejme okrem tlačenia fotiek). Na začiatok si musím nájsť vhodný kartón, ktorý bude slúžiť ako stojan. Potom zo starého kalendára odtrhnem tú špirálu (aby mi to všetko držalo pokope) a potom na každý papier prilepím fotku, dám nejaké ozdoby ku tomu, nejaký špecifický popis (napr. vyznačím niekoho narodeniny...) a je to..... :-)
miriama27

Založený: Ut 26.Nov. 2013 11:34

Odoslaťod mollinka » Ut 26.Nov. 2013 12:49

Aj ja vyrabam kazdy rok kalendare pre nas, pre mojich rodicov a dalsi pre svokrovcov. Bavi ma to velmi, problem je len zohnat fotky od surodencov, aby moji rodiacia mali v kalendari vsetky vnucata. Ale zatial sa to stale podarilo a vsetkym sa kaledare pacia. Moja dcera (2,5 rocna) vzdy ked pride ku babke, tak si v kalendari listuje a hovori kto je na fotkach a co sme vtedy robili a tak. Je to pre nu radost na cely rok :)
mollinka

Založený: Ut 26.Nov. 2013 12:46

Odoslaťod evoska » Ut 26.Nov. 2013 13:16

mollinka píše:Aj ja vyrabam kazdy rok kalendare pre nas, pre mojich rodicov a dalsi pre svokrovcov. Bavi ma to velmi, problem je len zohnat fotky od surodencov, aby moji rodiacia mali v kalendari vsetky vnucata. Ale zatial sa to stale podarilo a vsetkym sa kaledare pacia. Moja dcera (2,5 rocna) vzdy ked pride ku babke, tak si v kalendari listuje a hovori kto je na fotkach a co sme vtedy robili a tak. Je to pre nu radost na cely rok :)

My to máme podobne, tiež mi súrodenci dajú fotky na poslednú chvíľu a potom mám veľkú dilemu, ktoré foto mám vyhodiť, aby sa tam zmestili všetky deti, nie len moje. Tiež mám 2,5 ročnú dievku, ktorá si neskutočne rada kalendáre prezerá a komentuje. :D
evoska

Založený: Ut 26.Nov. 2013 11:02

Odoslaťod Kenta » Ut 26.Nov. 2013 13:44

Aj ja vyrábam každý rok kalendár s fotkami mojich detí a celej rodinky...babka a dedko sa tesia a uz ho aj automaticky ocakavaju pod stromcekom...vsetky fotecky mame spolu a nie len ulozene v pocitaci, minuly rok som vyrabala aj fotoknihy a foto-magnetky vnucat...to sa pacilo tiez....a na nete je uz dost web stranok, kde sa daju lahko a pomerne aj rychlo nahadzat fotky do programu a do 5 dni je kalendar doma...
Kenta

Založený: Ut 26.Nov. 2013 13:26

Odoslaťod marianna.kralova » Ut 26.Nov. 2013 15:30

ja taktiež robím kalendár s fotkami každoročne pre obe babky ako jeden z darčekov a myslím že je to super darček keďže nás tak majú "na očiach" po celý rok :-)
marianna.kralova

Založený: Ut 26.Nov. 2013 11:31

Odoslaťod nanina11 » Ut 26.Nov. 2013 21:09

tento rok som dala urobit aj ja a som zvedava na reakcie
nanina11

Založený: Po 26.Nov. 2007 18:25

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.