November 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: November 2014

Odoslaťod sulajma »

Ahojte, zatiaľ som prvá na mesiac november, ale dúfam, že nás tu bude veeeeeľa a dúfam, že aj ja tu zostanem. No ja už mám jedného malého šibala, má 27 mesiacov, no niekedy mi dá poriadne zabrať. My sme sa s manželom snažili cca od septembra a povedali sme si, že moja posledná ovulácia bude aj poslednou šancou na otehotnenie, lebo potom radšej nastúpiť do roboty a až o dva roky by sme chceli ďalšie bábo. No osud alebo ktovie kto chcel a náš posledný pokus nateraz vyšiel. Mrchu som mala dostať už utorok-stredu, ale nedošla, tak dnes ráno som si zrobila test a druhá čiarka aj keď slabulinká, ale bola tam. Dúfam, že nebude žiaden problém a moje tehotenstvo prebehne bez problémov. Tak čakám, že sa ku mne pridá veľa tehuliek :D
sulajma
 
Príspevky: 48
Mood: Happy
Obrázky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod stefik »

Ahojky sulajma, taaak pridavam sa do debaty :) som prave v 8tt, min tyzden sme na uzv videli bit srdiecko, takze som sa velmi potesila. my s manzelom este babatko nemame, toto dufam bude nase prve :) uz mame 3 neuspesne pokusy za sebou, za kazdym to bol pozitivny test a potom asi len prazdny vacok, alebo neviem, skratka do 7tt sme sa max dostali. a teraz to vyzera nadejnejsie, uz ma trapi 2 tyzdne nevolnost, chvalabohu ze len take slabe, ze neobijmam zachod od rana do vecera :))) podla posl. ms mam vraj termin 1. nov :D ty si v ktorom teda tyzdni? ako to ide? tiez nejake nevolnosti? asi velmi nestihas pri svojom prckovi sa nejakymi nevolnostami zaoberat ...
stefik
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod sulajma »

Ahoj stefik, ja som v 8+1tt a cítim sa stále unavená, by som len spala, ale keď cez deň si ľahnem, tak ešte ťažšie je keď vstanem, tak už asi spať cez deň nebudem :uh: Nevoľnosti nemám, len mi je párkrát za deň zle od žalúdka, nie na zvracanie, len proste mi vtedy nič nechutí a všetky vône mi vadia. Zo začiatku som mala bolesti v podbrušku,ale tie zmizli, aspoň nateraz. Áno, mám už jedného malého nezbedníka, ktorý chce niekedy na ruky, ale snažím sa mu to občas vyhovoriť, hovorím, že dve deti držať nemôžem :D , bozkáva mi bruško, sem-tam pohladká, taký malý zlatý :angel: . Dúfam, že ti to tentoraz vyjde, keď si už prekonala 8tt a bez problémov :)
sulajma
 
Príspevky: 48
Mood: Happy
Obrázky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod lili5 »

Ahojte dievcata, tak sa aj ja pridavam medzi novembrovky :-) .. my uz mame dvoch drobcov, skoro 5 rocne dievcatko a skoro 3-rocneho chlapca, tak sa nechame prekvapit co to bude teraz.. uz som planovala ist do prace, ale nechavali sme taky volny priebeh, ci bude este tretie teraz, ci neskor, tak a som tu :-) snad to zvladnem popri tychto mojich certikoch.. zatial som bola len na prvych odberoch, som asi v 7 t.t., nic mi nie je, len som taka spava a spava.. ale uzivam si to, ved si hovorim, ze uz je to poslednykrat :-)
lili5
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod Zojjka »

Ahojte tak sa pripájam k vám na 23 novembra +/- aké máte zatiaľ pocity z tehotenstva?
Zojjka
začiatočník
 
Príspevky: 117

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod Zojjka »

Bývalo mi zle aj ma občas pichalo v podbrusku u dokyho bolo všetko v poriadku ak srdiecko bilo preventívne mi dal duphaston koli maminkyn potratom a odvtedy mi neni zle ako ho beriem ale necitim sa ako tehotná je to moje prve tehotenstvo a mám strach či je všetko ok budúci piatok mám ísť do poradne.
Zojjka
začiatočník
 
Príspevky: 117

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod cikina80 »

Ahojte dievčata, prednedávnom som sa tu zaregistrovala a až dnes som sa konečne rozhodla vam tu napisat o mojom nečakanom, ale radostnom tehotenstve. Mám už dve dcerky, staršia bude mať 13 rokov a mladšia bude mať 6 rokov akurát v novembri, kedy očakávame náše bábatko, na ktore sa velmi tešime. O tehotenstve som už ani nerozmýšlala, už som sa zmierovala s tým, že už nikdy nebudem mať detičky. V januari som bola na operácii krčka maternice, mala som velmi zle pred operáciou výsledky, ale bohužial aj po nej. Lekár mi hned odporučil dalšiu operáciu a to histerektomiu, co znamenalo odstranenie maternice. Dlhšie mi trvalo, ale postupne som sa s tým zmierila. Mala som už aj stanovený dátum operácie.
Po januarovej operácii, som skoro mesiac krvácala a potom naraz nič. Po dalšom mesiaci som očakavala menzes, ale ten neprichadzal, začali ma boliet prsniky, pichat v podbrušku, ale stale som to prikladala k zmene hormonov, že sa mi všetko rozhádzalo po tej operácii. Prešiel další týzden, potom další a nedalo mi to, tak som si urobila tehotenský test.Najprv nič, jedna čiarka, fuuu vydýchla som si, takže fajn. Ale po 40tich minutach sa mi zobrazila aj druhá čiarka. To není možne, pomyslela som si, je to nejaké skreslene. Menzes som stale nedostala, tak po týždni urobila ešte další test, na ktorom sa mi hned zobrazili dve čiaročky. Priznávam, nevedela som, či mam plakať, alebo sa smiať. Ako to ozaj príroda zariadila, alebo kto..., no nevie a, že ja nejdem na operáciu a po troch mesiacoch mám aj dobré všetky výsledky. Som štastná.
Hladkám si svoje rastuce bruško a mylím na vás všetky novembrovky. Budem rada, aby nás tu bolo viac a aby sme tu mali stále o čom diskutovať, písat, vymienat a zdielat svoje skusenosti. Paaa zatial a píšte, potešite!!!
cikina80
začiatočník
 
Príspevky: 180
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod Zuzkabm »

Ahojte . Mne dnes zacina 10 tyzden. Snazili sme sa o babatko 2 roky. O tyzden mam prvu poradnu, dufam, ze bude vsetko v poriadku. Tak dlho som cakala, ze sa teraz bojim.
Mne byva velmi velmi zle :( zvraciam aj 5x denne. v noci zle spavam. Bolieva ma v lavo brucho, taka bodava bolest a vcera, ked som kaslala, tak ma hrozne spichalo. Tak sa lakam, ale lekarka mi povedala, ze kym nekrvacam, nemusim sa bat. Kvoli tymto nevolnostiam som docasne na pn. Ale aj tak sa velmi tesime. Velmi ma stve, ze aj ked som pn, mam len vychadzky od 8-10, ktoru vobec nevyuzivam, lebo vtedy mi je najhorsie a potom od 14-16. Mne to pride velmi malo, nemame v byte balkon a citim sa ako vo vazeni. Mate skusenosti s tym, ze tehotne, pokial nemaju vazny zdravotny problem, maju neobmedzene vychadzky? nejde mi o to, aby som sa kade-tade flakala, ale toto mi pride frustrujuce.
Zuzkabm
začiatočník
 
Príspevky: 122

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: November 2014

Odoslaťod blue4211 »

Ahojte novembrove tehulky :) Taaak, dnes zacinam 12 tyzden a zacinam si uvedomovat, co ma ćaka :) SOm prvorodicka a som velmi stastna, velmi sa na dietatko s partnerom tesime :) Az tak, ze si neviem predstavit, ze by sa nieco malo stat...Vsade citam zle clanky o zamlknutych potratoch, ake su caste, az sa bojim, aby sa nieco podobne nestalo aj mne :(((( s mojou citlivou povahou by som to asi nezniesla :( V utorok 13. maja idem do poradne, tak dufam, ze sa nas malinky drobcek ma dobre :((( :angel:
blue4211
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron