Oslava okruhlých narodenín

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Oslava okruhlých narodenín

Odoslaťod ivettt » So 10.Dec. 2011 9:46

Caká ma oslava okruhlín.Ako ste oslavovali okruhliny? Všeobecne oslavujete narodeniny v kruhu sirsej rodiny alebo len so svojou rodinou ci kamaratmi?Ked som bola ešte bezdetná, oslavovala som narodeniny i meniny vo velkom stýle ale narodenim deti sa to radikálne zmenilo.Oslavy ustali. Nermam uz ani potrebu chystat oslavu, uz len pre deti robime. Aj toho je viac ako dost.Preto aj rozmýšlam ci vobec robit oslavu okruhlin alebo nie. Ako je to u vas, oslavujete alebo uz nie je co? :lol: :lol: :lol: :lol: Asi naozaj starnem ked ma to prestava bavit :ashamed:
ivettt
začiatočník

Založený: Po 30.Jan. 2006 16:08

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Oslava okruhlých narodenín

Odoslaťod Andrea » So 10.Dec. 2011 10:11

uz neoslavujem, po 30tke nie je co, zacnem oslavovat az na stare kolena, ze som sa dozila :mrgreen:
sestre sme urobili oslavu ako prekvapko, hallowensku party v kostymoch, veceru, obcerstvenie, kolace a diskoteka do rana...rodina a priatelia, ale to mala ako prekvapko, ona by oslavu neriesila.....
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Andrea
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:54

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod ivettt » So 10.Dec. 2011 11:37

To muselo byt naozaj prekvapenie pre nu, ja neviem ci by som to predychala. :lol: :lol: :lol: Ako pisem asi starnem lebo uz ani nemam naladu na oslavy. Som rada ze nie som jedina ktora nema co oslavovat :adore: :lol: :oops: :ax Staci mi uplne ked si na mna spomenu, ked mi moja rodina zagratuluje, deti nieco mile nakreslia. Vtedy som stastna :drop:
ivettt
začiatočník

Založený: Po 30.Jan. 2006 16:08

Odoslaťod vacanze » So 10.Dec. 2011 11:47

Vobec si nepamatam na oslavu svojej 20tky a priznam sa, ze sa mi velmi nechce oslavovat, clovek pokial nema paniaze, aby si oslavu objednal, sa moze cely den pachtit a vyvarat, to potom na svoje narodky musi makat a tu oslavu si ani neuzije, takze kym nebudem moct mat taku oslavu, ze si budem moct zaplatit restiku, tak ma to ani netaha :whist:
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod vacanze » So 10.Dec. 2011 11:48

ivettt píše:To muselo byt naozaj prekvapenie pre nu, ja neviem ci by som to predychala. :lol: :lol: :lol: Ako pisem asi starnem lebo uz ani nemam naladu na oslavy. Som rada ze nie som jedina ktora nema co oslavovat :adore: :lol: :oops: :ax Staci mi uplne ked si na mna spomenu, ked mi moja rodina zagratuluje, deti nieco mile nakreslia. Vtedy som stastna :drop:

cítím to rovnako, tiez nemam naladu :no: a uz sa vobec nevyzivam v nejakych megalomanskych, mne by stacili chlebicky, caj a kava, 2-3 hodiny posedenia a stacilo, nevidim nejaky zmysel nejako viac oslavovat okruhle narodeniny, nie je jedno ci ma clovek 25, alebo 30, podla mna hej, ak neberiem v uvahu, ze ma o tých 5 rokov viac :buch:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod corky » So 10.Dec. 2011 11:55

nikdy som na narodeniny nejaké žurky nerobila a nemala som potrebu
aj okruhliny oslavujeme len tak v rodinnom kruhu + s pár blízkymi priateľmi a kolegami, chvílku posedíme, pokecáme
Obrázok
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod mmonika » So 10.Dec. 2011 11:56

mala som objednanu miestnost tu pri nas v krcme, ze tam pozvem an 40-tku rodinu na obed ,a par dni pred tym ma odviezla z prace sanitka ,ze oblickovy zachvat a narodeniny som stravila pre opakujuce sa zachvaty v nemocnici ,chceli kamen rozbijat, nastastie sa vyplavil,ale oslavu som zrusila a ako dobre to bolo, ani uz nemam na oslavy chut, ale muza caka buduci rok 50, uvidime ako vznikne nutnost daco organizovat ,kamosov vezmeme na bowling a rodina :?
Obrázok <MM> Obrázok
Obrázok používateľa
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 5:47

Odoslaťod vacanze » So 10.Dec. 2011 12:12

Andrea píše:uz neoslavujem, po 30tke nie je co, zacnem oslavovat az na stare kolena, ze som sa dozila :mrgreen:
sestre sme urobili oslavu ako prekvapko, hallowensku party v kostymoch, veceru, obcerstvenie, kolace a diskoteka do rana...rodina a priatelia, ale to mala ako prekvapko, ona by oslavu neriesila.....

:lol: kolko optimizmu, ved kazda po 30tke vravi, ze najlepsi zivot, su najkrajsie atd. akoze sa k nim neradis? :D
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod Andrea » So 10.Dec. 2011 12:17

vacanze píše:
Andrea píše:uz neoslavujem, po 30tke nie je co, zacnem oslavovat az na stare kolena, ze som sa dozila :mrgreen:

:lol: kolko optimizmu, ved kazda po 30tke vravi, ze najlepsi zivot, su najkrajsie atd. akoze sa k nim neradis? :D

ale daj pokoj.... ja som si optimizmus vycerpala uz rano pri pohlade do zrkadla, musim si este nechat daco na zajtra predsa a potom tyzden umyvat si zuby po tme a dobit baterky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Andrea
expert

Odoslaťod vacanze » So 10.Dec. 2011 12:23

Andrea píše:
vacanze píše:

ale daj pokoj.... ja som si optimizmus vycerpala uz rano pri pohlade do zrkadla, musim si este nechat daco na zajtra predsa a potom tyzden umyvat si zuby po tme a dobit baterky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: musis ako herecky vo filmoch spat tip-top nalicena s nestieratelnym divadelnym make upom :lol:

ja myslim, ze rano nie je zo seba nikto extra nadseny ;)x
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod Andrea » So 10.Dec. 2011 12:32

vacanze píše:
:lol: musis ako herecky vo filmoch spat tip-top nalicena s nestieratelnym divadelnym make upom :lol:

nestieratelny makeup mi nerobi dobre na plet a zvyraznuje vrasky... aspon ja mam z toho taky pocit .... chce to slabsiu ziarovku a moj manzel mi asi v ramci nejakej pomsty namontoval taky reflektor nad zrkadlo, ze vidim este aj prach na kachlickach pod umyvadlom ...ale zase si hovorim, ze na svoj vek mam aspon dobry zrak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Andrea
expert

Odoslaťod vacanze » So 10.Dec. 2011 12:38

Andrea píše:
vacanze píše:

nestieratelny makeup mi nerobi dobre na plet a zvyraznuje vrasky... aspon ja mam z toho taky pocit .... chce to slabsiu ziarovku a moj manzel mi asi v ramci nejakej pomsty namontoval taky reflektor nad zrkadlo, ze vidim este aj prach na kachlickach pod umyvadlom ...ale zase si hovorim, ze na svoj vek mam aspon dobry zrak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jáj to nedobre, potom sa clovek vnima inak, ani po ulici nechodime s neonom na ksichte :lol: najlepsie su tlmene odtiene a šero, tak isto sa treba vyhybat nenonovo osvietenim kabinkam, teda ak chce clovek usetrit, tak take treba vybrat naopak :mrgreen: zo skusenosti si po skusani v takej nic nekupim, za to su prefikane predajne kde maju dobre svetlo aj zrkadla, tak tam treba chodit :yes:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod slniecko » So 10.Dec. 2011 13:21

Berieme najblizsich pribuznych do aktualne oblubenej restauracie, cca 10-15 ludi to tak byva.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod Mysenka » So 10.Dec. 2011 19:59

a preco sa vlastne z niektorych narodiek robi strasna veda a niektore nestoja niekomu ani za to, aby si spomenul? Nejak postradam zmysel... :punk:

K teme, zalezi ako ste zalozeni, ak zvyknete robit male svadby na orkuhliny tak asi restika s nejakym programo a ak len rodinne, tak pekne v uzkom kruhu. Toto je asi tazko individualne.
Kde blb, tam nebezpecno!
Obrázok používateľa
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0
Založený: Pi 03.Aug. 2007 14:50

Odoslaťod nea » So 10.Dec. 2011 20:35

Ja tiez k teme : okruhle neokruhle, nijako specialne ich neoslavujem. Som rada, ked si na mna dakto spomenie a daco pekne dostanem, ale tot vsjo.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod Ninive » So 10.Dec. 2011 22:16

Ja neznášam oslavy a už vôbec nie prekvapenia. Takže moje sviatky ignorujem. Našťastie mám deti, nech sa moji blízky realizujú na nich. Pekné narodky som zažila na svoje 30-tiny. Prišla som z práce rovno na stavbu, tam nám montovali kuchynskú linku. Keď som vstúpila, tak naši dvaja montéri aj s manželom si začali spievať happy birthday a vyzerali fakt smiešne. Zdržali sa až do 22:00, len aby mi to na tie narodky dokončili. Milí.... Potom sme si s mužom sadli na linku, spod drezu vytiahol kyticu, naliali nejakú obyčajnú vodu a škerili sme sa ako zajace pri pohlade na našu novú linku. :lool:
Nina 14.8.2005
Zara 19.5.2011
Obrázok používateľa
Ninive
expert

Založený: Ut 21.Nov. 2006 18:24

Odoslaťod jana v. » St 21.Dec. 2011 10:08

kazde narodky a meniny oslavujeme stala partia 7 dospelych a premenlivy pocet deti (starsi sa nie vzdy zucastnuju). moja strana rodiny zablahozela, ked sa najblizsie spolu stretneme a nie je to nic extra. v zime sa to nerozsiri, ale v lete sa zvycajne robi nejaky gulas a to uz sa pristavia viaceri susedia... a okruhliny planujeme teraz - muz si pozve niekde do "krcmy" kolegov, trochu posedia a dame nejake zabijackove misy. a doma klasicky - stala partia, mozno sa to rozsiri este o moju stranu rodiny, lebo predsalen byvaju dalej a ostatne gratulacie robime, ked prideme my tam. ale taku ako 50ka este neplanujeme, to mozno bude cele naraz niekde v restike.
ale ja som si zobrala cloveka v spolocnosti velmi oblubeneho a asi chodia k nam radi, lebo aj na silvestra sa u nas nakoniec ocitlo po polnoci 17 ludi...
tento rok uz NEPRIBERIEM!!!
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
jana v.
expert

Založený: Ne 23.Okt. 2005 20:25

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Bing [Bot] a 1 hosť.