Kufre z Tesca

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Kufre z Tesca

Odoslaťod ivanach » Po 13.Jún. 2011 11:16

Teraz má Tesco v akciovej ponuke - rôzne. Chystáme sa na dovolenku - letecky a chcela by som vedieť, či niečo vydržia alebo radšej kúpiť nejaké značkové. Ďakujem.
ivanach

Založený: St 06.Sep. 2006 9:57

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kufre z Tesca

Odoslaťod marec09 » Po 13.Jún. 2011 11:27

Kupila som vlani v lete tiez v akciovej ponuke. Jednu dovolenku ako-tak vydrzali, len jeden musel oco na dovolenke trochu opravovat, inak by som ho nezavrela, nieco sa tam preliacilo. Odvtedy lezia pod postelou. Ale myslim, ze kvalita ktovieaka nie je
Obrázok
Obrázok
Obrázok
marec09
začiatočník

Mood: Tired
Založený: Po 14.Júl. 2008 13:24

Odoslaťod Trencanka » Po 13.Jún. 2011 11:29

Tak ti poviem, zalezi, kolko chces investovat.
Mala som kufre uz z Tesca, z cinskeho obchodu....Niektore sa rozbili po prvej ceste lietadlom, ine vydrzali trosku dlhsie. Ale pred 2 rokmi som kupila Samsonite kufre v Pandorfe, su lacnejsie ako u nas a kvalita neporovnatelna.
Trencanka
expert

Založený: Ne 17.Sep. 2006 14:08

Odoslaťod RomanaX » Po 13.Jún. 2011 11:52

Mne sa akurat vcera rozisiel zips na Samsonite z Parndorfu. Uz nie je v zaruke. Asi nema zmysel to reklamovat, aj ked mi tam pustali zvasty o dozivotnej zaruke....
RomanaX

expert

Založený: Ne 09.Apr. 2006 9:57

Odoslaťod richie » Po 13.Jún. 2011 13:47

my mame united colours of benetton a je uzasny. jednznacne odporucam hruby textilny. nie umelohmotne, tie na letiskach donicia.
richie

Založený: Ne 22.Máj. 2011 19:58

Odoslaťod Kajko » Ut 14.Jún. 2011 4:26

Trencanka píše:Tak ti poviem, zalezi, kolko chces investovat.
Mala som kufre uz z Tesca, z cinskeho obchodu....Niektore sa rozbili po prvej ceste lietadlom, ine vydrzali trosku dlhsie. Ale pred 2 rokmi som kupila Samsonite kufre v Pandorfe, su lacnejsie ako u nas a kvalita neporovnatelna.

Presne tak - záleží na sume, ktorú človek na to plánuje vynaložiť.
Inak - so značkou Samsonite mám osobne len dobré skúsenosti. Mám od nich tri cestovné kufre rôznych veľkostí zakúpené v priebehu posledných zhruba 8 rokov (od bežnej veľkosti až po "lodný" kufor na kolieskach s vysúvacou rúčkou na držanie) a všetky sú doteraz plne funkčné a viac než zachovalé napriek ich pomerne častému používaniu.
SLOVAKIA VINCIT
Obrázok
Obrázok používateľa
Kajko

Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života. (Mark Twain)

pokročilý

Mood: Happy
Založený: So 04.Apr. 2009 21:41

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod ivanita30 » Ut 14.Jún. 2011 9:23

richie píše:my mame united colours of benetton a je uzasny. jednznacne odporucam hruby textilny. nie umelohmotne, tie na letiskach donicia.

vidis ja mam presne opacnu skusenost - ja mam samsonite uz asi 8r - umelohmotny, na 2 kolieskach - ale kazdy rok prezije aspon 2x - tam aj naspat - cestu lietadlom - minimalne, plus nejake vnutrozemske presuvanie autom, a veru je sice trochu doskriabany ale v poriadku, vobec to ten povrch neposkodilo, mm si kupil trochu neskor - asi pred 6r nejaky kufor s textilovym povrchom - dobra znacka - este si myslim trochu drahsia ako samsonite a ten je tiez sice funkcny a vsetko ok ale na tom povrchu je to uz vidno - a ten ani zdaleko necestuje tolko ako ten moj :yes:

takze podla mojej skusenosti - jednoznacne umelohmotny, jednoznacne zainvestovat do dobreho kufra - radsej si pockat na nejaku zlavu u dobrych kufrov ako kupit nejake pochybne znacky. u tych umelohmotnych sa mi jednoznacne lubi to ze nemaju zips na zapinanie ale len tie zamky - vidi sa mi to omnoho rezistnejsie ako tie zipsy. teraz sme kupili tento rok dalsi umelohmotny - a na 4kolieskach - a to je fakt najlepsi vynalez, superpohodlne hlavne ak musim jednou rukou tahat vzpierajuce sa dieta a druhou rukou kufor, sa mi vidi ze dalsie kufre budu uz len 4koleckove :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
ivanita30
expert

Založený: Ut 20.Jún. 2006 6:24

Odoslaťod ivanita30 » Ut 14.Jún. 2011 9:29

a este medzi tymi textilnymi a umelohmotnymi je tiez rozdiel v udrzbe - umelohmotny sa ti zaspini chytis vlhku handru pretries a hotovo, ten textilny uz musis aj orajbat a nechat vysusit
ivanita30
expert

Odoslaťod alenka76 » Ut 14.Jún. 2011 10:01

iva,ja mam jeden -taku skor tasku na kolieskach-a uplna spokojnost-zakupene min.rok.
A+A+I
Obrázok používateľa
alenka76

expert

Obrázky: 0
Založený: So 05.Jan. 2008 18:45

Odoslaťod Trencanka » Ut 14.Jún. 2011 14:15

Mam Samsonite kufor na 4 kolieckach, super vec. Tento rok sme kupili tasku na kolieskach, uvidime ake to bude.
Znackove plastove kufre su ozaj velmi drahe, ale vraj aj vydrzia, nedolamu sa, su to odolne materialy.
Trencanka
expert

Založený: Ne 17.Sep. 2006 14:08

Odoslaťod alenka76 » Ut 14.Jún. 2011 15:03

Nam Samsonite kufor poskodili na letisku-celucicky ho praskli :drop: neviem co s nim robili :rolll:
A+A+I
Obrázok používateľa
alenka76

expert

Odoslaťod ivanita30 » Ut 21.Jún. 2011 10:11

alenka76 píše:Nam Samsonite kufor poskodili na letisku-celucicky ho praskli :drop: neviem co s nim robili :rolll:

ono to ste mali reklamovat priamo na letisku a dokonca ziadat aj nahradu - prip nehradi to aj poistka? lebo to nie je normalne aby praskli ten kufor - ako hovorim moj uz presiel najmenej 20x vsetkymi moznymi eu letiskami a zatial sa mu nic nestalo V:)
ivanita30
expert

Odoslaťod Kirkuša » Ut 21.Jún. 2011 13:04

My sme kupili tu pred par tyzdnami tu sadu troch latkovych kufrov s kolieskami a vysuvnou ruckou za nieco pod 60E take cierne s cervenym "Y" akoby. Pripadali mi kvalitne a za tu cenu....Jednak syn si hned vyhradil ten najmensi uz sa chce balit sam za seba na dovolenku...a jeden starsi cestovny kufor neznackovy ktory nam v pohode sluzi uz dlhe roky ale zacina vyzerat osuntelo, tak reku vymenime za toto.
Tak som sa ulakomila, fakt ze za tu cenu no nekup to, takto na pohlad mi prisli uplne normalne kvalitne, ale tak uvidime casom ci vydrzia.
Kirkuša + 2svište: štvrták a prváčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 6:44

Odoslaťod COSTA » Ut 21.Jún. 2011 15:10

Tak ja som asi pred 6 alebo 7 rokmi kupila v Tescu 4 kufre spolu, vkladali sa jeden do druheho, take modre, textilne. Mame ich doteraz a to sme teda uz s nimi nachodili dovoleniek, dve z toho letecky, takze uplna pohodicka. Som rada, ze ich mame :) Ale je pravda, musis nadabit na dobry vyrobok, nie vzdy sa to zadari a to hovorim aj o znackovych veciach, tiez par znackovych veci ma sklamalo.
COSTA
pokročilý

Založený: St 07.Mar. 2007 17:11

Odoslaťod alenka76 » St 22.Jún. 2011 16:32

ivanita30 píše:
alenka76 píše:Nam Samsonite kufor poskodili na letisku-celucicky ho praskli :drop: neviem co s nim robili :rolll:

ono to ste mali reklamovat priamo na letisku a dokonca ziadat aj nahradu - prip nehradi to aj poistka? lebo to nie je normalne aby praskli ten kufor - ako hovorim moj uz presiel najmenej 20x vsetkymi moznymi eu letiskami a zatial sa mu nic nestalo V:)

bola reklamacia-bola to vsak slov.spolocnost a kedze sa vyhovarali ze bola lacna letenka -takze nemam cakat spolupracu-radsej som nasrata sla domov-a uz slov.spolocnostou neletela!
A+A+I
Obrázok používateľa
alenka76

expert

Odoslaťod Tao » Št 23.Jún. 2011 21:22

My sme si kupili tescovy kufor a prvy problem bol ked som ho isla zatvorit 5 minut pred prichodom taxika na letisko. Ked sme ho zatvorili, tak sa hned otvoril.... sme mali dobre nervy. Cestu tam prezil ako-tak, ale pri ceste spat som isla kupit snuru na pradlo a cely kufor sme museli previazat lebo sa jeden zamok uz vobec nedal zamknut. Po navrate sme ho isli reklamovat. Uz radsej investujeme do kvality.
Tao

Založený: Po 04.Jún. 2007 8:48

Odoslaťod Tiara » Št 30.Jún. 2011 22:00

Ja som minuly rok kupovala tiez kufre z Tesca v akcii - tri kufre z toho pevneho materialu, uz sme ich pozili 5x a dva su o.k. a to ich teda vzdy prepchavam :drop: Ale cez leto nam ten stredny na letisku znicili - normalne sme v nom mali asi 20cm dieru :?!?: , ale ked som videla ako ich "vykladaju" z lietadla - spôsobom hadzania z vysky 5metrov co najdalej do vozika :ham: :ham: :ham: ani sa vlastne necudujem. Hned sme to na letisku v Ba reklamovali - trvalo to asi 10 min, dostali sme potvrdenie, doma sme vsetko pofotili a aj s potvrdenim z letiska sme meilom poslali poistovacej spolocnosti a do 5 dni sme mali novy kufor rovnakych rozmerov :rol8: takze dost zalezi aj od toho, ako s´nimi zaobchadzaju na letisku. Videla som, hlavne u zahranicnych turistov, ze maju cele kufre omotane to priesvitnou potravinarskou foliou :eeek: :eeek: asi vedia preco....
Tiara

Založený: So 11.Nov. 2006 8:55

Odoslaťod eji » Ut 05.Júl. 2011 21:02

my sme tiez minuly rok kupovali v akcii, take cierne so zelenym a podla mna je kvalita dobra
boli sme s nimi asi 3krat v anglicku a 2krat v tunise a stale drzia o) takze oplatilo sa 8)b
Obrázok
Obrázok používateľa
eji
expert

Mood: Cool
Založený: Ne 19.Mar. 2006 13:53

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.