ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dovolenka v Chorvátsku-dajte dobrý typ

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

dovolenka v Chorvátsku-dajte dobrý typ

Odoslaťod Katusk » Ut 03.Máj. 2011 22:11

čaute cestovateľky. Rada by som sa nechala inšpirovať, respr. si nechala poradiť, kam s deťmi do Chorvátska na dovolenku? Máte niečo odskúšané???? Hľadáme niečo čo by najviac vyhovovalo deťom - v prvom rade musí byť veľmi pozvolný vstup do mora, chceme ísť vlastným autom, mohla by byť polpenzia....
Vopred Ďakujem za všetky dobré typy a všetky múdre rady z Vašej vlastnejskúsenosti :-)
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Katusk

pokročilý

Založený: Št 12.Apr. 2007 13:11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: dovolenka v Chorvátsku-dajte dobrý typ

Odoslaťod corky » St 04.Máj. 2011 5:44

http://www.ckvt.sk/chorvatsko/kvarner/o ... hia-baska/

pozri hotel Corinthia v Baške na Krku
je to rodinný hotel, ktorý ponúka 2 deti do 7 rokov zdarma, je tam polpenzia, cely hotel je bezbarierový (takže sa da kludne behať až na izbu s kočíkom), pláž tiež dobrá pre deti, okrem toho maš v cene aj bazeny, vonkajšie aj vnútorné, vždy aj detský bazenik. My sme tam boli v r. 2008 cez SATUR na prelome júna/júla, bolo perfektne.
Ak maš malinké deti, tak potom možno aj ostrov Rab (my sme boli pozrieť v Lopare, ale mne sa tam nepáčilo, to je skor pre neplavcov)
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod akvi » St 04.Máj. 2011 11:21

kukni aj tuto diskusiu, je tu spominane aj Chorvatsko v hojnom pocte :yes:
viewtopic.php?f=58&t=102074
akvi

.

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0
Založený: Št 07.Sep. 2006 21:04

Odoslaťod nea » St 04.Máj. 2011 12:09

Aj mne mozte dat tip :D

Chceme ist so synom (4,5), plaz by sme uprednostnili skor kamienkovu...a ubytko v studiu alebo apartmanoch, s tym, ze radsej daco kludnejsie, nie hlava na hlave a duc-duc, kam sa clovek pohne...

a este, ak su tu nejake kosicanky, ktore boli autom, akou trasou ste sli?

dik.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod jerguska » St 04.Máj. 2011 12:28

nea píše:Aj mne mozte dat tip :D

Chceme ist so synom (4,5), plaz by sme uprednostnili skor kamienkovu...a ubytko v studiu alebo apartmanoch, s tym, ze radsej daco kludnejsie, nie hlava na hlave a duc-duc, kam sa clovek pohne...

dik.

My chodíme dole na Miskolc - Budapest- Balaton - Letenye-Gorican a v HR stale po dialnici
...
jerguska

.

začiatočník

Založený: So 12.Jún. 2010 14:36

Odoslaťod corky » St 04.Máj. 2011 12:38

nea píše:Aj mne mozte dat tip :D

dik.

z KE určite na madarskú dialicu a v HR stáááále po dialnici

my ideme tiež zhánať ubytko ešte na pár dní, mame zaplatený hotel v Zadare, tak na mieste pokukáme, čo by kde bolo

ale skús pozrieť Turanj, Sv. Filip a Jakov ... ked sme take šli, pripadalo mi to tam celkom pekné a kludné
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod nea » St 04.Máj. 2011 13:02

Neviem, ci je to pravda, ale docitala som sa, ze v Zadare nebolo more prave najcistejsie. Ano, cez HU pojdeme... malme to najblizsie. Len este stale nevieme, kam.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod Katusk » St 04.Máj. 2011 19:45

corky píše:http://www.ckvt.sk/chorvatsko/kvarner/ostrov-krk-baska/hotel-corinthia-baska/

pozri hotel Corinthia v Baške na Krku
je to rodinný hotel, ktorý ponúka 2 deti do 7 rokov zdarma, je tam polpenzia, cely hotel je bezbarierový (takže sa da kludne behať až na izbu s kočíkom), pláž tiež dobrá pre deti, okrem toho maš v cene aj bazeny, vonkajšie aj vnútorné, vždy aj detský bazenik. My sme tam boli v r. 2008 cez SATUR na prelome júna/júla, bolo perfektne.
Ak maš malinké deti, tak potom možno aj ostrov Rab (my sme boli pozrieť v Lopare, ale mne sa tam nepáčilo, to je skor pre neplavcov)

Corky díík, ten hotel sa mi fakt pozdáva
Tá druhá varianta - to je práve to, nad čím uvažujeme od začiatku. No a presne preto som chcela poradiť, že mne tiež príde, že plavec si neužije, ale zas na druhú stranu - ideme tam kvôli deťom....tak neviem. Ale ten hotel je dobrá voľba - aj vlk sýty aj ovca celá - všetci spokojní a ešte aj keby bolo zlé počasie, môžeme sa čvachtať pri bazéne 8)b
Obrázok používateľa
Katusk

pokročilý

Založený: Št 12.Apr. 2007 13:11

Odoslaťod corky » St 04.Máj. 2011 20:37

Katusk, my sme práve z Bašky išli na 1 den lodou na "rajskú pláž", nazývanú aj San Marino do Loparu na Rabe. Ale to je fakt pre malinké deti, voda po členky. Ale celu dovolenku tam prežiť, to by bolo dosť utrpenie pre našu rodinku. Ale kočky tu už niekde na fore písali, že tam je tiaž viacero pláží, kde sa da aj plávať. My sme vtedy mali deti 16 mes. a 7 rokov.

Len chcem upozorniť, že v Baške je dobre v júli ... v auguste tam vraj býva už dosť veterno. Ale zasa da sa sadnúť do auta a prejsť do Malinskej alebo Njivic a vykupať sa aj tam.
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Ninive » St 04.Máj. 2011 22:29

Ja som bola po prvýkrát v Chorvátsku minulý rok. Obľubujem piesočné pláže, takže som chodila zväčša mimo Európy. S malou som nechcela ďaleko a manžel ma ukecal na ostrov Rab. Malá mala 4 roky a bola neskutočne nadšená. Tam sa skôr uchodíš na smrť než si zaplávaš (: , ale pre deti ideálne. Malá ziskala istotu,nebála sa, lebo vedela, že dosiahne. Pre väčšie deti, ktoré si chcú zaplávať, tak asi nie, ale pre také najmenšie super :yes:
N+Z+G
Obrázok používateľa
Ninive
expert

Založený: Ut 21.Nov. 2006 18:24

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.