pohlavie

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

pohlavie

Odoslaťod lenka vladko » Ut 12.Apr. 2011 21:19

Ahojte..vie mi niekto povedat,ked som v 21tyzdni a do teraz mi vravela doktorka,ze bude chlapcek a teraz vraj dievcatko ci sa to moze zmenit,ked mam brusko do spicu a chut na kysle a solene.Dakujem
lenka vladko

Založený: Ut 12.Apr. 2011 21:14

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod mravcek » Ut 12.Apr. 2011 21:31

A preco chces aby to bol chlapcek?

Vobec nezalezi na tom ake mas brusko a na co mas chut. To su len take babske reci. Ja som pri tretom tehotenstve nechcela vediet pohlavie chceli sme mat prekvapko. Cele tehotenstvo mi 100% ludi predpovedalo chlapceka a mame krasne , uzasne ,neskutocne milene dievcatko :)b
Miriam a moje tri male zlaticka

Obrázok
Obrázok používateľa
mravcek

pokročilý

Obrázky: 0
Založený: Po 24.Okt. 2005 13:22

Odoslaťod marec09 » Ut 12.Apr. 2011 21:47

chute a tvar bruska by som vobec nebrala do uvahy, brusko som mala vzdy rovnake, raz to bolo dievcatko, raz chlapceka teraz o bude zase chlapcek. chute sa mi striedaju, chvilu mam chut na slane, chvilu na sladke. ale je fakt, ze pri dcerke som nemala ziadne nevolnosti a pri oboch chlapcoch mi bolo prve tri mesiace fakt dost zle. Ale zmenit sa to moze, nie teda pohlavie, ale to, ze to na ultrazvuku dobre nie je vidiet, lebo babatko je otocene.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
marec09
začiatočník

Mood: Tired
Založený: Po 14.Júl. 2008 13:24

Odoslaťod mishu1 » Pi 28.Okt. 2011 20:37

mam podobnu skusenost..ked ma jedna babicka v nemocnici videla, pozera na brusko, ze ona to pozna, to bude urcite chlapec..a mame dievcatko :D

ja som zas pocula, ze ked byva na zaciatku nevolnost, tak to bude chlapec a ked nie tak dievca...to sa potvrdilo mne..teda pri prvom..teraz cakam druhe a nic mi nie je...mam pocit, ze to bude dievcatko :D aj ked manzel by chcel chlapca...no..uvidime...

este existuje ten cinsky kalendar na vypocet pohlavia...ale podla mna je to vsetko len otazka nahody ...moze vyjst /nemusi
mishu1

Založený: Ut 18.Júl. 2006 14:17

Odoslaťod Zuz ana » Ne 30.Okt. 2011 15:16

Pohlavie sa zmenit nemoze, to je dane od pocatia. Co sa moze zmenit je to, ako pani doktorka interpretuje to co vidi na ultrazvuku. Ostatne su presne ako baby pisali len babske reci :)
Obrázok používateľa
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Založený: St 30.Júl. 2008 15:26

Odoslaťod Magdarka » Ut 01.Nov. 2011 16:24

Ja som mala pri vsetkych tehotenstvach rovnake chute:prve mesiace som sa nevedela dojest rybacieho salatu :Q ,neskor zase sladkosti.No a mam dievca,chlapca a teraz cakam dievca.
A hrucho mam rovnake;gulate.
Reci,ze gulate brucho-je dievca a spicate-chlapec,to su blbiny.Uvidis neskor,ked budes tak v 33tt a viac....rano sa zobudis z ,,hranatym,, bruchom.To potom co budes cakat? :lool:
Magdarka
začiatočník

Obrázky: 0
Založený: St 02.Feb. 2011 13:46

Odoslaťod Ninive » Pi 04.Nov. 2011 18:42

Mne v oboch prípadoch všetci vraveli, že to budú chlapci. A mám dve baby. Pohlavie sa už počas tehu nezmení, ono je to už raz dané. Jedine, že by lekárka bola slepá a len hádala :lool:
Nina 14.8.2005
Zara 19.5.2011
Obrázok používateľa
Ninive
expert

Založený: Ut 21.Nov. 2006 18:24

Odoslaťod ducci » So 17.Dec. 2011 11:36

:) kamoske povedali, ze to bdue dievcatko - podla ultrazvuku a narodil sa chlapec :))fakt prekvapenie :)
ducci

Založený: Po 16.Máj. 2011 19:27

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.