Notebook pre 2 rocne dieta

Máme "o čom" . Jednoducho o deťoch...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Notebook pre 2 rocne dieta

Odoslaťod jojaii » St 03.Nov. 2010 7:28

Vedeli by ste mi poradit notebook pre 2 rocne dieta ? Babka chce dcerke velmi kupit nejaky detsky notebook, absolutne v nich nemam prehlad. Poradte.
Dakujem.
jojaii
pokročilý

Založený: Ut 28.Apr. 2009 7:29

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Notebook pre 2 rocne dieta

Odoslaťod Mischa: » St 03.Nov. 2010 8:15

Ak uz to musi byt, tak nejakey V-tech, ale veku primerany - t.z. ak tam je 5 rokov, tak to nie je pre 2 rocnu...
Mischa:
expert

Založený: Ne 31.Dec. 2006 15:50

Odoslaťod lula » St 03.Nov. 2010 8:18

videla som detske notebooky nejake minuly rok. tie co som videla, boli od 5 rokov a podla mna za tie peniaze vcelku blbost. nas vtedy takmer 5 rocny kamarat to dostal od babky. jeho to nebavilo, nevedel s tym robit a nasho rovnako stareho to tiez nebavilo, lebo jeho bavia naozajstne veci a v tom case uz vedel robit s normalnym pocitacom. akurat, ze ked si za tym predstavim nasho mensieho... tak viem, ze by som mu to do ruky nedala. este je skoro, hlavne, co sa tych aktivit tyka.
vyzera asi takto:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.asp ... egoria=157

potom su asi pre mensie deti taketo:
http://www.kouzelnyhrad.cz/naucne-hrack ... top-zelvik
ale neviem, ci existuje nieco lokalizovane do slovenciny.

a toto si asi nemyslela:
http://www.svetprcku.cz/detail/hracky-p ... ry-pejsek/

mne sa paci toto a chystam sa to kupit synovi, je to od troch rokov, co on bude mat v januari:
http://www.logico.sk/
l & 02/05 & 01/08

Obrázok
Obrázok používateľa
lula
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:58

Odoslaťod ZuzkaR » St 03.Nov. 2010 15:08

Sme taka "pocitacova" rodina a tiez mam dvojrocneho syna, ale akykolvek notebook pre take dieta mi pripada skoro. V Tescu minule mali detsky laptop, ale aj take nieco mi pre syna pripadalo este priskoro.
Robin 7.11.2008
Barbora 17.1.2011
Obrázok používateľa
ZuzkaR
expert

Obrázky: 1
Založený: Ut 17.Jún. 2008 8:25

Odoslaťod corky » St 03.Nov. 2010 16:51

na ten detský laptop z TESCA (akýsi žlto-červený) som čítala chvály
vraj ma viacero funkcií, učí písmenká, čísla ... pre 2-ročné asi priskoro

a čo tento http://megaplaneta.pl/pl/fisher-price-l ... rtner=1984 --- neviem, či sa da kupiť aj na SK ...
Obrázok
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod jojaii » St 03.Nov. 2010 19:40

Dakujem, aspon mam prehlad, co predavaju :) Musim sa priznat, ze mne je to pre 2 rocne dieta tiez priskoro, ale kamoska ma takisto stare dieta a ta ma takyto notebook pre starsiu dceru v anglictine a ked mala ta jej mladsia dcera asi rok a pol, tak uz zdravila notebook BYE, BYE, otvarala si ho, zatvarala, opakovala po nom vsetko mozne.....mala som pocit, ze ju to bavi. Ale ono to je asi aj tym,ze starsia sestra sa jej venuje :) a viac sa pri nej nauci.
Takze pre tento rok to asi odlozime :) Mam pocit, ze aj tak sa s nicim nehrava :( Babicka bude musiet vymysliet iny darcek :)
jojaii
pokročilý

Založený: Ut 28.Apr. 2009 7:29

Odoslaťod gombicek » Št 04.Nov. 2010 7:13

corky píše:na ten detský laptop z TESCA (akýsi žlto-červený) som čítala chvály
vraj ma viacero funkcií, učí písmenká, čísla ... pre 2-ročné asi priskoro

a čo tento http://megaplaneta.pl/pl/fisher-price-l ... rtner=1984 --- neviem, či sa da kupiť aj na SK ...

ten z tesca bol teray za 9.5, vzala som ho 4 rocnej. v skolke s a s nim rady deti hrali.
pre dvojrocne dietko je to zbytocne.

odporucam lego duplo ako vzdy :punk:
maminka+ princezna 2006+ princeznicka 2009
Obrázok používateľa
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Mood: Happy
Založený: So 03.Feb. 2007 19:10

Odoslaťod Evina » Št 04.Nov. 2010 8:46

suhlasim, ze je to strasne skoro, nic mu neutecie, ked ho dostane neskor.
nasi nemaju ani jeden a nemam pocit, ze by boli o nieco ukrateni. to sa radsej hrame spolocenske hry, vsetci styria spolu.
Obrázok používateľa
Evina
expert

Založený: Ne 23.Okt. 2005 8:55

Odoslaťod Ina5 » Št 04.Nov. 2010 9:12

Tiez mi to pride velmi skoro. Dvojrocnej by som radsej odporucila dreveny Tescovy vlacik, ten nemal chybu, s tym sa decka velmi vyhrali, alebo nejake pekne knizky, drevenne puzzle, kocik pre babiku, kocky...a samozrejme duplo. :D
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Ina5
expert

Založený: St 23.Aug. 2006 21:04

Odoslaťod Ninive » Št 04.Nov. 2010 9:52

Nezmysel. Hračky majú byť primerané veku...... Stačí aj niečo lacnejšie. Drahé darčeky si bude pýtať s rastúcim vekom. To ešte budú úniky peňazí. Mamičky so staršími deťmi by vedeli rozprávať :yes:
Nina 14.8.2005
Zara 19.5.2011
Obrázok používateľa
Ninive
expert

Založený: Ut 21.Nov. 2006 18:24

Odoslaťod ivanita30 » Št 04.Nov. 2010 10:05

mne to tiez pride priskoro - vsak este bude mat casu dost naucit sa sediet pri pc cele hodiny :bored: dcera dostala jeden taky detsky pc na 3tie narodeniny - svagrina si vsimla ze ked ku nim chodi tak si to rada pusta - no ale je jasne ze u mojej velkacky plati ze to co maju ini je zaujimave ale v momente ako sa taka ista hracka zjavi doma tak straca zaujem - z detskeho pc sa stal uspesny lapac prachu a veru ho vytiahne tak raz za uhorsky rok. na stvrte narodeniny jej darovali tiez jeden a to bolo asi tiez tak ked pakel otvorila tak strasna radost - este stastie ze to bolo tak zabalene ze sa do toho dalo tukat aj bez roztrhania obalu, a ked som jej ho zobrala z ruky aby ho nepokazili hned v prvy den, tak nan zabudla a tak sme ho po tyzdni boli veru vymenit za domcek od playmobilu a s tym sa hra aj mala aj velka - sice to ma viacej casti ale aspon sa s tym hraju :clap:

ja byt tebou tak by som povedala babicke aby kupila nieco take s cim sa bude tvoja dcera hrat a vyhrat - pripadne knihy - ja starym rodicom vzdy hovorim aby kupovali radsej knihy ako hracky, pripadne pastelky, farby a pod. :yes: ale to tiez zalezi od zaujmov dietata
ivanita30
expert

Založený: Ut 20.Jún. 2006 6:24

Odoslaťod Eka » Št 04.Nov. 2010 12:27

IVANITA, klasika ... hracky inych su viacmenej vzdy zaujimavejsie ako tie doma V:)

Tiez si myslim, ze hracky by mali byt primerane veku (male odchylky samozrejme mozu nastat V:) )
Nasa dostala pocitac na Vianoce ako 5,5-rocna (babka narazila v tescu na zlavu V:) ) ... vyhrala sa na nom skutocne do sytosti ... doucila sa co dovtedy este nevedela V:)
Rovnako vtedy dostala taky podobny pocitac aj 3,5-rocna neter (nie od nas, od svojej druhej babky) a jej jedinym hranim na nom bolo stukat bez rozmyslu po klavesnici, prepinat funkcie, pripadne zapinat a vypinat ... proste len aby to nejake zvuky vydavalo. Nejaka "vyuka" ju absolutne este nezaujimala.
Takze pre 2-rocneho podla mna este nie.
Lukáš 2001 + Nikolka 2004 + Natalka 2012
Obrázok používateľa
Eka
expert

Založený: Pi 21.Okt. 2005 19:31

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bábätká

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.