ako spravne vyprazat langose?

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ako spravne vyprazat langose?

Odoslaťod marulka »

Prosim, poradte - cesto mi OK vykyslo, aj sa na panvici tvorili oka, len boli po oprazeni ako posuchy.Aby som vytvarovala kruh som pouzila hrubu muku a neviem, ci aj nemali byt tensie - ale na druhej strane, uz sa cesto trhalo...Dik!
marulka
 
Príspevky: 92

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako spravne vyprazat langose?

Odoslaťod daniela »

marulka píše:Prosim, poradte - cesto mi OK vykyslo, aj sa na panvici tvorili oka, len boli po oprazeni ako posuchy.Aby som vytvarovala kruh som pouzila hrubu muku a neviem, ci aj nemali byt tensie - ale na druhej strane, uz sa cesto trhalo...Dik!



ja langoše "rozťahujem" a to cesto, ktoré rozťahujem, si trošku akoby potriem olejom ...
daniela

expert
 
Príspevky: 5476

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako spravne vyprazat langose?

Odoslaťod selenica »

To ako keby si o mne písala :-D ale veľmi často ich nerobím tak je to našťastie ok, občas si dáme za odmenu :-)
selenica
 
Príspevky: 29
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako spravne vyprazat langose?

Odoslaťod robertara »

Vcera som akurat plnene robila. Po case sa langose naucite aj vysmazat ale ked si spomeniem na tu chvilu kedy som ich robila prvy krat tak som tiez myslela ze sa radsej asi odstrelim, vobec mi to neslo a dlho to trvalo, ale teraz uz super a dokonca som si ich oblubila a vysmazam ich pomerne casto
robertara
 
Príspevky: 97

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako spravne vyprazat langose?

Odoslaťod julca214 »

@robertara plnené langoše? To čím prosím ťa plníš lebo také som ešte nikdy neskúšala a vyskúšala by som. Znie to zaujímavo:-)
julca214
začiatočník
 
Príspevky: 125

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako spravne vyprazat langose?

Odoslaťod klarkapretty »

Mne sa langose podaril hned na prvy raz, kedze som to odkukala od svojej maminy. Ona robila vzdy a pravdaze aj robi najlepsie langose :) Vzdy som jej asistovala pri langosoch a tak som sa aj naucila ako sa ma cesto robit a ako sa vyprazaju, nie je to nic tazke:)
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.