recept na ozdobenie torty

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Malvinka »

pepsina píše:penovu sme robili tiez,klasik okruhlu ,drobcovy ,teta robieva štvorcovu...ale este som sa nedokopaLA VYVOLAť FILM :oops: :roll: čakam,čakam kedy dofotim druhy... :roll: :lol:
ja by som chcela na velku noc slniečko spraviť,len este zistiť ako,aké asi... :roll: nech sa to na slnko aj podobá :lol:
kvietinka hodila som tvoj link svoki atd..si vychvalovali... :wink:


Vsetko najlepsie malickemu "Pepsinkovi" :!: :D (sorry, neviem, ako sa vola tvoj malicky :oops: )
Tesim sa na fotku tej penovej! A slniecko-tortu som si vymyslela aj ja :wink: chcem si to spravit na svoje narodky, ale to je este daleko. Ja to mam v plane takto: upiect okruhly korpus a piskotove cesto na plech, a z toho platu potom vykrajovat take trojuholnicky a to zlepovat k sebe a potom prilepovat po obvode okruhleho korpusu, aby to vyzeralo ako take zubate slniecko. No a povrch alebo sa naucim urobit marcipanovy zlty potah alebo to ozdobim ovocim zlto-oranzovej farby :D
Inac som slniecko este na internete medzi tortami nevidela :!:
Malvinka

:)

expert
 
Príspevky: 4476

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Dianka »

Malvina píše:
pepsina píše:penovu sme robili tiez,klasik okruhlu ,drobcovy ,teta robieva štvorcovu...ale este som sa nedokopaLA VYVOLAť FILM :oops: :roll: čakam,čakam kedy dofotim druhy... :roll: :lol:
ja by som chcela na velku noc slniečko spraviť,len este zistiť ako,aké asi... :roll: nech sa to na slnko aj podobá :lol:
kvietinka hodila som tvoj link svoki atd..si vychvalovali... :wink:


Vsetko najlepsie malickemu "Pepsinkovi" :!: :D (sorry, neviem, ako sa vola tvoj malicky :oops: )
Tesim sa na fotku tej penovej! A slniecko-tortu som si vymyslela aj ja :wink: chcem si to spravit na svoje narodky, ale to je este daleko. Ja to mam v plane takto: upiect okruhly korpus a piskotove cesto na plech, a z toho platu potom vykrajovat take trojuholnicky a to zlepovat k sebe a potom prilepovat po obvode okruhleho korpusu, aby to vyzeralo ako take zubate slniecko. No a povrch alebo sa naucim urobit marcipanovy zlty potah alebo to ozdobim ovocim zlto-oranzovej farby :D
Inac som slniecko este na internete medzi tortami nevidela :!:


Ak by si si zohnala formu na takuto slnecnicu tak myslim, ze by z toho mohlo byt aj slniecko :wink: .
Prílohy
SLNECNICA.jpg
(69.73 KiB) Stiahnutá 675 krát
Dianka
expert
 
Príspevky: 2941

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Hela17 »

Ak máte dnešný Nový čas pre ženy, je tam článok o pani, ktorá pečie torty a je aj odfotená s tortou v tvare tučniaka. Škody, že nie je úplne celá, ale pre Vás šikulky nie je problém si zaimprovizovať. Je tam aj foto torty v tvare aktovky a počítač. Ale ten tučniek je úžasný.
Hela17
pokročilý
 
Príspevky: 590

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Dianka »

Hela17 píše:Ak máte dnešný Nový čas pre ženy, je tam článok o pani, ktorá pečie torty a je aj odfotená s tortou v tvare tučniaka. Škody, že nie je úplne celá, ale pre Vás šikulky nie je problém si zaimprovizovať. Je tam aj foto torty v tvare aktovky a počítač. Ale ten tučniek je úžasný.


Vdaka za tip :wink: , skusim pozriet net.
Dianka
expert
 
Príspevky: 2941

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod anaK »

Dianka, Malvina - ano ten pan je z CZ, preto som sa aj pytala ci si tu neobjedname spolu, lebo postovne z CZ je dost drahe.
Dianka, ja som mu napisala iba mail, ze nech mi posle katalog tortovych foriem a vykrajovvaciek (alebo cukrarenskych pomocok) uz si presne nepamatam
anaK

začiatočník
 
Príspevky: 162

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod j+m »

slnko
Prílohy
slun__ko_1.jpg
(28.03 KiB) Stiahnutá 665 krát
j+m
expert
 
Príspevky: 4084

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Dianka »

anaK píše:Dianka, Malvina - ano ten pan je z CZ, preto som sa aj pytala ci si tu neobjedname spolu, lebo postovne z CZ je dost drahe.
Dianka, ja som mu napisala iba mail, ze nech mi posle katalog tortovych foriem a vykrajovvaciek (alebo cukrarenskych pomocok) uz si presne nepamatam


O.k. idem mu hned napisat :lol: . Co stoji katalog :?: :roll:
Dianka
expert
 
Príspevky: 2941

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Dianka »

ariel píše:Dianka posielaju ho zdarma.


Vdaka :lol: ,
VSETKO NAJ K 9 MESIACIKOM :wink: , vy ste o mesiac starsi :lol: . Takze ste majovi, vsak :?:
Dianka
expert
 
Príspevky: 2941

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: recept na ozdobenie torty

Odoslaťod Malvinka »

Dianka aj Janka, to su nadherne torty, slnecnica aj slniecko! Parada :idea:
Akurat, ze na tu slnecnicu by som si trufla, ale na to slniecko ani nahodou 8)
Som zase skusala robit marcipan zo suseneho mlieka a zase sa mi nepodarilo :oops: :oops:
ALe ani som sa poriadne nemohla sustredit, lebo mala ma neustale tahala za zasteru a nieco chcela. ALe stve ma to, ze sa mi nedari :evil: :lol:

AnaK, tak diky za info, ja mu napisem a objednam si katalog osobitne, kedze byvam v Cechach. Uz sa na to tesim :D
Malvinka

:)

expert
 
Príspevky: 4476

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.