Kam ísť na romantický večer/noc na výročie svadby ?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kam ísť na romantický večer/noc na výročie svadby ?

Odoslaťod klarissa » Ut 22.Aug. 2017 6:08

Corky myslim, ze v Tatrach by si taky hotel v pohode nasla alebo skus pozriet nejake zlavomaty. Tam mavaju dobre hotely aj s wellnesom v ponuke. My kedze ja mam zdravotne problemy a nemozem sa kupat v takychto vodach si vyslovene kupujeme pobyty bez wellnessu, tak ti neviem moc poradit ale sesgra s muzom chodia dost casto do Tatier. Tam je ved krasne:-)
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ludka_82 » St 23.Aug. 2017 11:39

Jaroslavka dlho som ti neodpisovala, keďže som všetko možné riešila. Chcela by som ti ale napísať, ako dopadol náš pobyt. Napokon som pozerala aj ceny toho hotela a rozhodla som sa, že si tam tú jednú izbu na jednú noc zajednáme. Bolo to tam krásne a hlavne romantické. Aj drahý bol nadšený, že som vymyslela niečo takéto. A o jedle v reštaurácií pod hradom ani nehovorím. To bolo božské! Chodili sme tam aj na obedy aj na večere. Paráda! Ďakujem ti za super tip:-)
ludka_82

Založený: St 20.Júl. 2016 8:04

Odoslaťod jaroslavka » Pi 08.Sep. 2017 10:22

Ludka všimla som si, že si sa mi neozývala, ale to vôbec nevadí. Dobre ste spravili, aspoň ste si užili sami dvaja a trochu aj oddýchli:-) Som skutočne rada, že sa Vám tam páčilo a že som Vám dobre poradila:-)
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Odoslaťod Lejli » Po 11.Sep. 2017 13:57

@nassica nie je začo, už som ti to raz napísala tak neďakuj furt:-) Ale ďakujem aj ja za to, čo si o mne myslíš:-) Si ma tým potešila:-)
Lejli

Založený: Po 23.Jan. 2017 12:21

Odoslaťod ludka_82 » Ut 12.Sep. 2017 14:19

Jaroslavka to sme si veru oddýchli. Prišli sme z tade plný energie a hlavne aj lásky. Takýto spoločný víkend sme už dlho nemali, takže to posilnilo aj náš vzťah:-) Plánujeme tam ísť aj budúci rok:-)
ludka_82

Založený: St 20.Júl. 2016 8:04

Odoslaťod beruska112 » St 13.Sep. 2017 11:04

Klarissa a kam chodievate na take vikendove pobyty a co na nich robievate ked sa nemozes kupat? mam taky isty problem, ze sa v bazenoch nemozem kupat iba v mori. preto chodime kazdy rok na dovolenku ale my by sme radi aj castejsie niekde na Slovensku. len co sa take da robit a hlavne v zime, ked sa neda na turistiky chodit? porad
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Odoslaťod klarissa » Št 14.Sep. 2017 6:36

Beruska ahoj;-) My chodievame vacsinou do takych miest, kde vieme, ze mozme pozerat nejake pamiatky alebo hrady. Boli sme napriklad v Banskej Stiavnici, v Trencine, v Liptovskom Mikulasi a mnoho dalsich. V prvom rade je pre nas dolezite, aby sa dalo niekde ist a je nam uz jedno kam, ci turistika alebo len taka mierna prechadzka alebo spominane hrady. A niekedy len tak na hotely vylehujeme a uzivame si dobre jedlo:-) Ale to je ten najposlednejsi pripad :-D
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: google [bot] a 5 hostí.

Používame súbory cookie.