Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod klarkapretty »

to ci s kominom ci s filtrom alebo ako ten digestor pojde, tak to hej to ries s drahym, ale na tvojom mieste by som zacala riesit co sa tyka digestora take prakticke veci najma co sa tyka pouzivania, aby vobec bol ten digestor efektivny, aby fungoval tak ako ma aby si potom nemusela riesit to, ze nesplna nejake tie tvoje poziadavky :ashamed:
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod milicka225 »

ja mam ostrovcekovy odsavac, ale pomahal mi s jeho vyberom tiez muz lebo som nevedela ako je to s hlucnostou, kolko rychlosti by mal mat a taketo veci, ktore su v praxi velmi dolezite no ktore po pravde mna nejako pri kupe nezaujimali. jedina vec co mna v tomto pripade pri kupe zaujimalo bolo to aby som si ho mohla dat nad ostrovcek a aby bol moderny, aby dobre vyzeral aby to nebolo len take nejake obyc :-D
milicka225
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod pauuula »

mohla by si sem dat pre inspiraciu priamo nejaky typ toho digestora, pre ktory si sa rozhodla - celkom by ma to zaujimalo :D
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod pauuula »

ano zaujima ma aj vizualna stranka, no samozrejme dbam aj a kvalitu, o to sa nejak neboj
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod klarkapretty »

aj ja by som rada videla ten ostrovcekovy, o ktorom si tu pisala, ze ako vyzera, nie je to paula nejako o tom, ze sa ona boji, je to skor o tom myslim, ze ti chcela pomoct poradit, pretoze myslim, ze je velkou pravdou, ze casto sa nechame uniest to ako vyzera to co kupujeme a potom zabudame na veci, co su dolezite ;)
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod pauuula »

ale hej ja viem, mala som len zly dena troca som sa nechala uniest prepacte. no nechcem ich uz potom nejak menit, takze v prvom rade sa snazim dbat na kvalitu - teda dba na to moj muz a jasi vizual uz nejak prisposobim
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron