Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod klarkapretty »

udrzba je nenormalne dolezita to suhlasim na plnej ciare tak dokaze potrapit a netyka sa to len spotrebicov ale aj samotnej kuchynskej linky najma ak je leska ale na to sa nepyta tak nejdem mudrovat ani nic podobne :-) varna doska to je otazka ktora bola pre mna najtazsia pretoze som nevedela ci indukcia je vhodnou volbou alebo ci ist radsej do plynovej no chaos stres a panika to bola u nas :-D
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod klarkapretty »

sandronela mne kamosky hovorili ze cim vacsiu varnu dosku tym lepsie ze toto aspon viac dokazem naraz urobit a nebudem mat problem dat dva hrnce vedla seba ale tak toto tiez kazdy sa pri tomto riadi niecim inym ovladanie nech je ake chce podla mna to sa da naucit najma sa to clovek dokaze rychlo naucit ked dennodenne vari a podobne no s tou indukciou to je vesele ale tak nie je to narocne :)
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod macronita »

plastina píše:Tie čo máte indukciu ste s ňou v pohode? Chcela som pri varne doske zostať asi najskôr pri plynovej. Aj keď počula som niečo také, že je pri indukcii údržba lepšia, ľahšia ako je pri plynovej varnej doske. Preto premýšľam, čo je na tom pravdy. Lebo akože bola by som rada keby som si trošku aj uľahčila v tej kuchyni niečo, keď už to robíme. Tak do menšej ako je 60tka ísť nechcem. To by sa mi hrnce vedľa seba fest tlačili.


do mensej by som ti ani nedoporucovala ist. tu sa vo velkosti nejak neoplati setrit. indukcna je fajn, mam ju aj ja. sice je potrebne troska zainvestovat do riadu ako su hrnce, no na uspore sa ti to vrati velmi rychlo
macronita
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod pauuula »

mne sa zda, ze mi je aj 60 niekedy malo. my mame zatial len plynovy sporak, no tiez sme rozmyslali, ze by sme si kupili indukcnu. pobehali sme aj zopar obchodov, no neviem, moc ma tie ich ceny neohurili
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron