Biele zuby? Ako na to?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod patusa_11 » St 04.Jan. 2017 12:50

Chcela by som sa aj tu spytat ci niekto uz podstupil odborne bielenie zubov alebo nejake ine produkty? Uz dost dlho ma trapia moje zlte zuby a chcela by som s nimi nieco spravit. Prosim, poradte mi nejake triky a rady. Dakujem
patusa_11

Založený: Po 20.Jún. 2016 8:37

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod evitta78 » Ut 10.Jan. 2017 16:48

@patusa_11 bola som aj na odbornom bielení a od kedy som podstúpila toto bielenie, tak odvtedy aj používam špeciálne pasty na bielenie, aby som si tu belosť udržiavala. Kľudne sa ma môžeš pýtať čo ťa zaujíma, pokiaľ budem vedieť ti rada poradím keďže skúsenosti mám :-) Tak len tak do toho, pýtaj sa ;-)
evitta78

Založený: Po 04.Júl. 2016 11:11

Odoslaťod patusa_11 » Št 12.Jan. 2017 7:49

Evka dakujem za tvoju odpoved a ochotu uz vopred:-) Chcela by som sa ta spytat ze kolko ta vyslo bielenie a akou technologiou ti ich bielili? A tie pasty by mi nevybielili zuby len tak, keby som ich zacala teraz pouzivat? To len tie klasicke pasty whitening pouzivas alebo ake?
patusa_11

Založený: Po 20.Jún. 2016 8:37

Odoslaťod bibusenka » Pi 20.Jan. 2017 10:07

"patusa_11" chcela by som ti napisat a teda opisat trosku moj pribeh. Ked som bola mlada, mala som velmi pekne zuby a ziarivo biele lenze problem nastal po prvom, druhom a tretom porode. Ako prisli deti, s tym sa aj moje zuby zacali kazit a aj ich farba zacala byt skor zlta ako biela:/ Velmi smutna som z toho bola a zistovala som co spravit aby boli krajsie, kedze som bola na take zvyknuta. Moj stomatolog mi odporucal bielenie technologiou, ktora vychadzala nieco cez 300€ a ako sorry, ale ako matka troch deti, ktora ma len matersku a manzelov plat som si to dovolit nemohla. Vyskusala som teda lacnejsiu variantu a to 10 dnovu kuru na bielenie zubov. Dva krat do roka som ju aplikovala a nechcem to zakriknut ale vysledok a pokrok som si vsimla a vsimli si ho aj moji znami, co som bola uprimne velmi rada
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Odoslaťod bodina45 » Po 23.Jan. 2017 14:08

bibusenka píše:"patusa_11" chcela by som ti napisat a teda opisat trosku moj pribeh. Ked som bola mlada, mala som velmi pekne zuby a ziarivo biele lenze problem nastal po prvom, druhom a tretom porode. Ako prisli deti, s tym sa aj moje zuby zacali kazit a aj ich farba zacala byt skor zlta ako biela:/ Velmi smutna som z toho bola a zistovala som co spravit aby boli krajsie, kedze som bola na take zvyknuta. Moj stomatolog mi odporucal bielenie technologiou, ktora vychadzala nieco cez 300€ a ako sorry, ale ako matka troch deti, ktora ma len matersku a manzelov plat som si to dovolit nemohla. Vyskusala som teda lacnejsiu variantu a to 10 dnovu kuru na bielenie zubov. Dva krat do roka som ju aplikovala a nechcem to zakriknut ale vysledok a pokrok som si vsimla a vsimli si ho aj moji znami, co som bola uprimne velmi rada

Hoj patusa_11 presne viem ako sa citis:/ Mam ten isty problem avsak ja mam skarede zuby uz od mlada. Uz na strednej skole si zo mna utahovali ze mam zlte zuby a podobne skarede veci:/ Nebolo to jednoduche pocuvat, ale vzdy som si hovorila ze s tym raz nieco spravim..No este stale som sa na nic neodvazila, lebo presne ako si ty napisala, pri slovenskych platoch si vacsina nemozme dovolit take drahe bielenie:( Preto ked som si precitala tvoj prispevok, tak som si povedala, ze sa ta skusim spytat co tebe pomohlo. Mohla by si mi napisat o aku kuru islo?
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Odoslaťod slniecko » Po 23.Jan. 2017 17:01

Konkrétne produkty si prosím odporučte v súkromnej správe.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod evitta78 » Ut 07.Feb. 2017 11:06

@patusa_11 v prvom rade sa ti ospravedlňujem že až teraz odpisujem ale nemala som čas sem prísť skôr, čo ma mrzí:/ Mne bielili zuby v Hlohovci a vyšlo ma to cca 250€. Hľadala som podľa ceny, keďže som nechcela zase až tak veľa peňazí vyhodiť za odborné čistenie. Možno ti pomôžu iba pasty, veď vyskúšaj, za to nič nedáš. Ja čo používam tie moje tak vidím že mi pomáhajú a že stále mám pekné biele zuby. Napíšem do IP aké používam, ok?
evitta78

Založený: Po 04.Júl. 2016 11:11

Odoslaťod eviatkoo » St 08.Feb. 2017 12:05

Neskúšala si aj ,,babské recepty ,, ? Ja si raz za čas namočím kefku do sódy bikarbóny a normálne si umyjem zuby. a ver , že mi ich to vybiely a aj poriadne vyčistí od nečistôt. Chemického bielenia by som sa bála, že mi poškodí sklovinu ale tak ja mám celkovo strach s lekárov :)
eviatkoo

Založený: Ut 25.Okt. 2016 13:34

Odoslaťod lolaaa » So 11.Feb. 2017 22:38

ja pouzim kokosovy olej.....ten je tusim dobry na vsetko :) ale to je taka prirodna varianta
lolaaa

Založený: Ut 17.Jan. 2017 23:00

Odoslaťod bibusenka » Št 16.Feb. 2017 15:07

lolaaa píše:ja pouzim kokosovy olej.....ten je tusim dobry na vsetko :) ale to je taka prirodna varianta

"lolaaa" to mas pravdu ze kokosovy olej je na vsetko dobry, ja ho pouzivam na plet, vzdy vecer si ho natriem a necham celu noc posobit. Od kedy ho pouzivam tak nemam az take akne. Ale zuby ma este nenapadlo s nim si bielit. Neviem si to predstavit. To si len nanesies na zuby a nechas tak? Alebo ako to aplikujes? Ja som pouzivala ten iny system 10 dni a ten mi vybielil zuby. Konecne ich mam biele, ale ved uz som to tu spominala:-)
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Bing [Bot] a 7 hostí.

Používame súbory cookie.