Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

ja som predtym kupila tu labuznikcu, a bola ok, na spestrenie,akurat tych hribikov je pomenej ako na obale,ale potesila ma chutna mrkva-deti chceli len tu jest az potom ostatne.


diky za rady ohladne zeleninky,ja mam totiz pocit ze akosi sa postupen vyrazne zhorsila kvalita u vinickej prave, najam mrkva a kukurica, tak kupujem aj frodo-kukurica+ mrkva +hrasok ta sa mi zda trosku lepsia.a


teraz som vzala na skusku aj tu mexicku, fazulky mozeme.
vzala som aj ten dezert marcipanove koleicka, tak uvidime.
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod corky »

ja kupujem mrazenu zeleninu v malej krabičke (tuším 350g) je aj s takým bylinkovým maslom, ale nie je to pomiešané, takže sa da použiť aj napr. do polievky
je tam len mrkva-hrach-kukurica-karfiol, ale velmi pekná zeleninka
no a to bylinkové maslo použijem napr. na pokvapkanie šalátu, alebo chlebíka, ked sa neminie inak
pod mäsko to davam cele aj s tým maslom a potom už nedávam iný tuk
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

corku diky za tip, vyskusame :cook:

pre vsetkych milovnikvo losossa, su fielty od dnes v akcii za 3.33.
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk ... /21468.htm

spominane marcipanove koliecka boli superske a kazde zvlast balene, mnamka V:)
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod maca p »

idem si kupit mandle v mliecnej cokolade a v skorici. prave su v akcii a su absolutne mnamozne :yes: .
minuly tyzden som si kupila sportovu podprdu a turisticke nohavice. sice som povedala, ze uz ziadne oblecenie v lidli, ale dam im este sancu :whist: .
maca p

pokročilý
 
Príspevky: 713
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod františka »

maca p píše:minuly tyzden som si kupila sportovu podprdu a turisticke nohavice. sice som povedala, ze uz ziadne oblecenie v lidli, ale dam im este sancu :whist: .

mam z lidla zopár funkčných cyklistických tričiek a cyklistických búnd crivit, sú úplne super, lebo sú tak dobre na chrbte vytvarované, že človeku nefučí na chrbát, používam ich nielen na bicykel, ale aj na bežné chodenie
.
inak tie lidlové zmesi (mexická, talianska, čínska a ešte jedna, teraz si nespomeniem) vobec nemám rada, ochutnali sme všetky, ale mne velmi vadí to, že sú už ochutené aj osolené, tie korenia ktoré tam oni dávajú mi vobec nešmakujú... ešte tá čínska je ako tak, ale taliansku som musela po ochutnaní dať sliepkam, nikto ju nechcel jesť :( ...
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert
 
Príspevky: 6872

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Tak som si dnes kupila pre potesenie fialove nizke gumaciky na zahradu,
vramci amrickeho tyzdna Brownie cokoladovy kolacik v miske s kuskami horkej coko bez konzervantov pre muza aj deti...
predtym vramci azijskeho tyzdna co mali koreniny azijske v dozickach tak krajane chili susene mrazom, vynikajuce su, davam do varenia dokonca aj detom trosicku...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Karkulka »

Tento štvrtok majú byť v akcii kolieskové korčule Crivit, veľmi vážne nad nimi uvažujem (ak sa mi vôbec ujdú). Máte s nimi skúsenosti? Kedysi si ich pochvaľovala Hergie, no viac referencií by bodlo. :wink:
Karkulka
pokročilý
 
Príspevky: 665

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Ake krasne kamelie dnes mali :adore: , neodolala som, este asi chvilu pockam kym ich vysadim, snad sa mi uchytia...

V predajni bol uz plagat ze dalsi tyzden ma byt skandinavsky, snad budu nejake fajne rybky...

btw: citali ste? http://vladimirmasar.blog.sme.sk/c/2917 ... ieras.html
ja uz nejaky cas registrujem nielen v tomto retazci (Ikea,...) ze za nasu nizsiu kupnu silu si vysluzime jedine ak vyssie ceny identickych vyrobkov
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kalea »

Kirkuša píše:btw: citali ste? http://vladimirmasar.blog.sme.sk/c/2917 ... ieras.html
ja uz nejaky cas registrujem nielen v tomto retazci (Ikea,...) ze za nasu nizsiu kupnu silu si vysluzime jedine ak vyssie ceny identickych vyrobkov

Smutné :drop: :drop: :drop: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Nojaadka »

Kočky, od zajtra začína v Lidli nová akcia. A sú dve veci, na ktoré sa chcem spýtať.
V akcii Lesk majú aj ekologické čističe. Máte skúsenosti? Ja zatiaľ fungujem buď na Frosch alebo Ecover. Môžem siahnuť aj po W5 eko?
A druhá otázka - súbežne s akciou Lesk ide do ponuky drahšie záhradnícke náčinie (vyžínačka, kosačka a pod...). Otázka je tá istá - máte skúsenosti? Sú kazivé? Stojí to za to?
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert
 
Príspevky: 2831

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron