Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod SilvaK »

Ja som tiež vinickú dlho kupovala, potom sa stalo, že ju presypali do nepriehľadných vrecúšok, ktoré boli dizajnovo super, ale vnútri bolo takmer polovica ľadu a zelenina otrasná (to však mohlo byť aj zlým skladovaním zrejme). Odvtedy som sa ju bála kúpiť.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod monica »

Zo zeleniny v lidli kupujem hrach a kukuricu, zdaju sa mi ok. Ale najlepsie su aj tak mrazene maliny, su uzasne, velke, nezlepene, odkedy som ich objavila, tak pouzivam vacsinou mimo sezony na pecenie len tie. A aj lesna zmes je super.
monica
pokročilý
 
Príspevky: 815

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod COSTA »

SilvaK píše:Ja som tiež vinickú dlho kupovala, potom sa stalo, že ju presypali do nepriehľadných vrecúšok, ktoré boli dizajnovo super, ale vnútri bolo takmer polovica ľadu a zelenina otrasná (to však mohlo byť aj zlým skladovaním zrejme). Odvtedy som sa ju bála kúpiť.

absolutny suhlas !!!
COSTA
pokročilý
 
Príspevky: 760

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod COSTA »

monica píše:Zo zeleniny v lidli kupujem hrach a kukuricu, zdaju sa mi ok. Ale najlepsie su aj tak mrazene maliny, su uzasne, velke, nezlepene, odkedy som ich objavila, tak pouzivam vacsinou mimo sezony na pecenie len tie. A aj lesna zmes je super.

Ja hlasujem aj za jahody, vyborna cena, super kvalita.
COSTA
pokročilý
 
Príspevky: 760

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod COSTA »

Sasula píše:Mimo ochutenych zmesi tam maju velke balenia mrazenej kukurice - neodporucam, nie je sladka :no:

Jeeej, konecneeeee, ja neznasam zasa tu sladku kukuricu, som odchovana na polnej krmnej kukurici, ktora nebola nikdy sladka a vsetky tie super sweet verzie nemozem ani citit.
Vdaka za tip.
COSTA
pokročilý
 
Príspevky: 760

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod nea »

Ja tiez obcas kupujem tie mrazene zmesi z Lidlu v zelenych vreckach, ujdu. Jednodruhove nekupujem ziadne.
Inak, nie som ziadny velky fanusik mrazenej zeleniny, bohuzial v zime je to casto jedina cesta, ako do seba nejaku dostat, lebo vyber cerstvej je slaby a ja aj tak v zime uprednostnujem zeleninu tepelne upravenu, ktora "neochladzuje" organizmus. Inak milujem cerstve salaty, ale mam odskusane, ze hlavne pri problemoch so zaludkom a celkovym prekrvenim organizmu je tepelne upravena zelenina na nezaplatenie, surova skor na skodu.
Vcera zhodou okolnosti som bola v Metre a kupila som rovno take mega balenie mrazenej zeleniny, vinickej zmesi, pekna baby mrkvicka je tam, brokolica, trosku karfiolu, hrasok, petrzlen a zelene fazulkove lusky (ale nie vela, ako v niektorych zmesiach). Je to tusim 2 kg balenie, v priehladnom vrecusku, vidiet, akej kvality je zelenina a ci tam nie je len kopa ladu. Cena bola nejake 4 Eura s DPH.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert
 
Príspevky: 14033
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kalea »

Ja som dnes videla vinickú zeleninu u nás v Tescu (doteraz ju tam určite nemávali, pozerávam dosť často), ale mali len tri druhy Zmes pod sviečkovú, Maďarskú zmes a Karotku. Ale aspoň niečo. V Hypernove som ešte nebola. Boli to tie bežné malé balenia (nie sú priehľadné).
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod maťula »

Kalea píše:Ja som dnes videla vinickú zeleninu u nás v Tescu (doteraz ju tam určite nemávali, pozerávam dosť často), ale mali len tri druhy Zmes pod sviečkovú, Maďarskú zmes a Karotku. Ale aspoň niečo. V Hypernove som ešte nebola. Boli to tie bežné malé balenia (nie sú priehľadné).


vinicku zeleninu maju aj v kauflande v senci, dnes som videla kukuricu, karotienku, hrasulka, zmes wok, kombinaciu hrasok, mrkva, kukurica...
maťula

pokročilý
 
Príspevky: 791

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Nojaadka »

maťula píše:vinicku zeleninu maju aj v kauflande v senci, dnes som videla kukuricu, karotienku, hrasulka, zmes wok, kombinaciu hrasok, mrkva, kukurica...


Vďaka za tip, Maťula ;-)
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert
 
Príspevky: 2831

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Nojaadka »

Baby, dnes som v Lidli kúpila skvelú mrazenú zeleninu! 750gr balenia, tri druhy - talianska, čínska a ešte neviem aká. ja som kúpiila tie prvé dve a taliansku hneď aj ochutnala. A bola naozaj výborná. Môžem odporučiť!
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert
 
Príspevky: 2831

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron