Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Dlhsie som nebola, neviem co je az tak nove, dozadu spominam ze ten dzem slivkovy s amarettom co som kupila vramci lux. dni bol skvely. A tu keramicku Lidl panvicu mame aj my, dobra cena a zatial bez problemov, super.

Dnes este musim zbehnut pre tie Viedenske rezne http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk ... _20927.htm uz sme minule mali, su tam dva velkostou cez cely tanier a priprava staci ohriat v rure, idelane narychlo ked treba vykuzlit a nie je cas na nic a chladnicka prazdna.

Celkovo mam dojem ze tento rok ziadna zaujimava akcia ani nebola, nejak sa ten Lidl nezobudil ci co...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod corky »

ja som teraz kupila mechanicku metlu Vileda za 35€ a je dobrá ... na take bežne zbieranie smetí cez týžden :yes:
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

trencanka, skore uzdravenie prajem,
u nas mali tych reznov este vcera na obed dost, kukni.

ja osm ich nebrala,len ine uz odskusane veci-losos, losos v list. cesticku,konakove pralinky, gumacikovia v mlaych vrecuskach,mozarellaa mini, smotanu pilos.
akurat som vzal prvykrat mrazenu zeleninu vola sa to zeleninova labuznicka je to 3/4kg balenie , su tam aj sampiony,tak skusime pre zmenu.
aku mate skusenost s mrazenou zeleninou z lidlu? alebo aj odinakial,co kupujete ake znacky?
lebo ja mam pocit ze cim dalej tym mrazia zeleninu nizsej triedy..

a videla som v lidli aj syr , zlozenie podoben lucine, baleny v takych malych tetrapackoch ako male mliecko,ale je to syr od Pilos? aky je?
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod SilvaK »

Gombicek, ja kupujem mrazenu miesanu zeleninu z Lidla, je v zelených vreckách a je to ázijská zmes, myslím, že nejaká talianska, mexická a ešte jedna. Ale sú už ochutené. A sú vynikajúce.
S ostatnými skúsenosti nemám. Radšej kupujem zeleninu (napr. v Coope) v priesvitných vreckách, aby som videla, koľko je tam námrazy a aká zelenina je.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

trosku mi tam prave vadi to ze je to uz ochutene, dokonca aj cukor tam je. ale pre spestrenie skusim.
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Sasula »

gombicek píše:trencanka, skore uzdravenie prajem,
u nas mali tych reznov este vcera na obed dost, kukni.

ja osm ich nebrala,len ine uz odskusane veci-losos, losos v list. cesticku,konakove pralinky, gumacikovia v mlaych vrecuskach,mozarellaa mini, smotanu pilos.
akurat som vzal prvykrat mrazenu zeleninu vola sa to zeleninova labuznicka je to 3/4kg balenie , su tam aj sampiony,tak skusime pre zmenu.
aku mate skusenost s mrazenou zeleninou z lidlu? alebo aj odinakial,co kupujete ake znacky?
lebo ja mam pocit ze cim dalej tym mrazia zeleninu nizsej triedy..

a videla som v lidli aj syr , zlozenie podoben lucine, baleny v takych malych tetrapackoch ako male mliecko,ale je to syr od Pilos? aky je?


Mimo ochutenych zmesi tam maju velke balenia mrazenej kukurice - neodporucam, nie je sladka :no: . Mrazeny hrasok tiez nie :no: . Mrazene zelene lusky nakrajane na asi 4cm kusky su celkom fajn... A potom su tie ochutene zmesi, tie su fajn, ale je to nieco ine, pre mna nie na take bezne varenie, co mam stale v mraznicke...
Mrazenu zeleninu sme kupovali Vinicu, ale potom sme dlhsie nevedeli zohnat. Teraz muz vacsinou kupi Bonduelle alebo Findus.... Mne ide zvacsa o kukuricu a hrasok, a tie ak nie su sladke, tak to u nas nikto neje :no:
Sasula
expert
 
Príspevky: 4421
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kalea »

Pre mňa je kukurica z Lidl v pohode, ešte sa nikto nesťažoval, že je málo sladká a teda nikto ju u nás neodmieta jesť. Ešte kupujem v Lidl polievkovú zmes, tak na tú sa sťažuje manžel, lebo obsahuje aj ružičkový kel a ten on nemá rád, ale tak to je problém v ňom, nie v zelenine. Podľa mňa sú všetky mrazené zeleniny z Lidl dosť kvalitné.
Tiež občas kúpim aj tie ochutené zmesi na spestrenie, aj teraz mám jednu v mrazničke, ale pri tých sa prkláňam k názoru, že ani u nás nie sú na bežné varenie, sú trošku také exotickejšie.
Kedysi som mala tiež najradšej mrazenú zeleninu Vinica, ale nejako sa vytratila z obchodov, škoda. Ich kukurica sa volala Cukrík :wink: , mali baby mrkvu (tá bola naozaj chutná, takú dobrú mrazenú mrkvu som ešte inú ani nejedla, kupovala som, keď boli deti malé), hrášok bol Hrašuľko :wink: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod monika27 »

Kalea píše:Pre mňa je kukurica z Lidl v pohode, ešte sa nikto nesťažoval, že je málo sladká a teda nikto ju u nás neodmieta jesť. Ešte kupujem v Lidl polievkovú zmes, tak na tú sa sťažuje manžel, lebo obsahuje aj ružičkový kel a ten on nemá rád, ale tak to je problém v ňom, nie v zelenine. Podľa mňa sú všetky mrazené zeleniny z Lidl dosť kvalitné.
Tiež občas kúpim aj tie ochutené zmesi na spestrenie, aj teraz mám jednu v mrazničke, ale pri tých sa prkláňam k názoru, že ani u nás nie sú na bežné varenie, sú trošku také exotickejšie.
Kedysi som mala tiež najradšej mrazenú zeleninu Vinica, ale nejako sa vytratila z obchodov, škoda. Ich kukurica sa volala Cukrík :wink: , mali baby mrkvu (tá bola naozaj chutná, takú dobrú mrazenú mrkvu som ešte inú ani nejedla, kupovala som, keď boli deti malé), hrášok bol Hrašuľko :wink: .


Kalea,
u nas vinicke zmesi bezne maju v Hypernove - aj tie jednodruhove - kukurica, mrkva, hrasok, aj napr. polievkovu zmes. Lepsie som tiez nemala. Z lidla som kupovala polievkovu zmes, obcas kupim spenatovy pretlak, ak nemam cestu niekde, kde maju bonduelle. Este som mala zmes na Minestrone, ked bol taliansky tyzden a super. Ochutene som zatial neskusala. Skusala som este mrazene jahody - celkom fajn - dcera mala urcite obdobie, ze na ranajky jahodovy koktejl, aj mrazenu lesnu zmes ovocnu, to bolo tiez fajn.
monika27
začiatočník
 
Príspevky: 378

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kalea »

Pozriem do Hypernovy. Je pravda, že tam teraz chodím úplne najmenej, takmer vôbec. A tie malé potraviny, v ktorých som kedysi tie vinické zeleniny kupovávala, už všetky postupne porušili.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron