pohlavie

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: pohlavie

Odoslaťod mravcek »

A preco chces aby to bol chlapcek?

Vobec nezalezi na tom ake mas brusko a na co mas chut. To su len take babske reci. Ja som pri tretom tehotenstve nechcela vediet pohlavie chceli sme mat prekvapko. Cele tehotenstvo mi 100% ludi predpovedalo chlapceka a mame krasne , uzasne ,neskutocne milene dievcatko :)b
mravcek

pokročilý
 
Príspevky: 793
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod mishu1 »

mam podobnu skusenost..ked ma jedna babicka v nemocnici videla, pozera na brusko, ze ona to pozna, to bude urcite chlapec..a mame dievcatko :D

ja som zas pocula, ze ked byva na zaciatku nevolnost, tak to bude chlapec a ked nie tak dievca...to sa potvrdilo mne..teda pri prvom..teraz cakam druhe a nic mi nie je...mam pocit, ze to bude dievcatko :D aj ked manzel by chcel chlapca...no..uvidime...

este existuje ten cinsky kalendar na vypocet pohlavia...ale podla mna je to vsetko len otazka nahody ...moze vyjst /nemusi
mishu1
 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod Zuz ana »

Pohlavie sa zmenit nemoze, to je dane od pocatia. Co sa moze zmenit je to, ako pani doktorka interpretuje to co vidi na ultrazvuku. Ostatne su presne ako baby pisali len babske reci :)
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert
 
Príspevky: 5361

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod Magdarka »

Ja som mala pri vsetkych tehotenstvach rovnake chute:prve mesiace som sa nevedela dojest rybacieho salatu :Q ,neskor zase sladkosti.No a mam dievca,chlapca a teraz cakam dievca.
A hrucho mam rovnake;gulate.
Reci,ze gulate brucho-je dievca a spicate-chlapec,to su blbiny.Uvidis neskor,ked budes tak v 33tt a viac....rano sa zobudis z ,,hranatym,, bruchom.To potom co budes cakat? :lool:
Magdarka
začiatočník
 
Príspevky: 229
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod ducci »

:) kamoske povedali, ze to bdue dievcatko - podla ultrazvuku a narodil sa chlapec :))fakt prekvapenie :)
ducci
 
Príspevky: 28

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod Scarlettka »

V ktorom tt vám zistili pohlavie?všade čítam inač poradnu druhú mám v 14tt
Scarlettka
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pohlavie

Odoslaťod corky »

mne nepovedali vôbec ... a pri druhom som ani nechcela vedieť
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.