Rada,ako schudnúť

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Rada,ako schudnúťRe: Rada,ako schudnúťRe: Rada,ako schud

Odoslaťod Mysenka »

Miss píše:Ivanita, ale ukaz mi jedneho normalneho, zdravého, pracujúceho chlapa co bude na lahkých zeleninkových salatoch, dietných, zdravých vydumankach, ci chudom masa, každý den, ci zeleninovom rizote, moj muz vzdy povie a maso? :lol:


Miss, :lol: a tvoj muz je celonarodny prototyp normalneho chlapa? Lebo takeho ako Ti ma ukazat Ivanita mam doma. Ten vsak takuto stravu neje pretoze ja musim chudnut, ale preto, ze mu zalezi na vlastnom zdravi. :wink:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert
 
Príspevky: 15121
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Rada,ako schudnúť

Odoslaťod Margo »

Ja mam doma tiez takeho, ktory skor uprednostni zeleninu a ovocie a na ranajky si da pol litra mrkvovej stavy namiesto vajec so slaninou. Samozrejme, ze raz za cas je steak, ale bravcove napriklad nejedavame vobec a udeniny takisto vobec nie. jedina vynimka su raz za cas domace kobasky z overeneho zdroja.
Jedavame v podstate normalne az na to, ze vzdy pred jedlom namiesto polievky mame velku misku salatu z cerstvej zeleniny.
Margo
expert
 
Príspevky: 6358

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Rada,ako schudnúť

Odoslaťod Mysenka »

:lol: sa nepaprc - islo mi o to maso, ktore tvoj muz postrada. Moj nie. Mame ho sem tam, zasadne biele, casto frcime na cestovinach vseho druhu - bez masa vacsinou, dokonca aj so sojou. Muz si sam od seba rad slahne misu salatu cerstveho. Cize, ked navarim bezmasito, nevyvali na mna oci co to je za gebuzina, ale spapa vsetko. Ma vysoky cholesterol a tak si dava pozor, zalezi mu na zdravi. Jasne, ze sem tam zhresime aj my. :wink:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert
 
Príspevky: 15121
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Rada,ako schudnúť

Odoslaťod daskka »

ale baby, miss napisala pravdu o tom klasickom muzovi, moj patri tiez medzi nich.

ked mame den bez masa, tak nejedava ani doma, alebo si bachne namiesto toho slaninu s cibulou alebo proste nucha len maso....musime mat povinne 6x v tyzdni maso, uz si niekedy pripadam ako krava alebo sliepka, co tolko masa varim :roll: (rozumej bravcove a kuracie)

aj detom to ide niekedy krkom hore, snazim sa nejake cestovinky, zeleninu...no snazim sa pre nas zdravo, ale toto jednoducho nebude on jest, ako to nazve....ze zemiaky so zemiakmi..... :roll:

a v tomto je typicky chlap, choroby alebo co ho caka a neminie pri takomto zivotnom style...mavne rukou alebo sa ani nezaujima...

ako tu pisete o svojich muzikoch, ze salaty alebo nemastne, tak take ja nepoznam, teda pri priprave jedla pre mojho masiara :)

ale to som uplneee odbocila od temy, sorrac :wink:
daskka
začiatočník
 
Príspevky: 116

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Rada,ako schudnúť

Odoslaťod ¨erika¨ »

Tak ja uz viem,co take zazracne ponuka ta pani za 3 eura. :roll: :roll:
¨erika¨
začiatočník
 
Príspevky: 471

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Rada,ako schudnúťRe: Rada,ako schudnúť

Odoslaťod františka »

¨erika¨ píše:Tak ja uz viem,co take zazracne ponuka ta pani za 3 eura. :roll: :roll:

žeby tu francuzsku diétu so slovom "nežerr"
alebo čosi onakvejšie? :wink:
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert
 
Príspevky: 6872

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron