Sused fajčí na chodbe

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod SilvaK »

Áno, zákon má byť účinný od 1.4. Ešte to treba vydržať a potom sa sťažovať. Každý nefajčiarsky objekt musí mať zverejnenú vo svojich priestoroch informáciu kde a u koho sa treba sťažovať, ak sa zákaz poruší.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod DanielkaS »

ahojte, aj my sme mali par susedov, ktori fajcili na chodbe, resp. vedeli si uz zapalit vo vytahu.
Ale mame noveho predsedu spolocenstva, ten napisal riadny oznam, o tom ze tu su tu ludia, ktorim toto smrdi a vadi, aby fajcili vonku, oznam dal na dvere vytahu, pri schranky, a nastastie funguje !
Som rada, lebo ma to tiez vytacalo, hlavne ked som mala ist s malym dietatom do vytahu, kde bol neskutocny smrad od fajcenia (hlavne ked druhy bol pokazeny), ale uz je to ok.
Skus poziadat predsedu spolocenstva, pripadne domovnika.
drzim palce
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert
 
Príspevky: 1559

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod katy30 »

Viem katte, že Ti asi svojim sťažovaním nepomožem.
Mne fajčí dolná suseda v kuchyni, šachtou to ide hore - do kuchyne, do kúpelne, do záchoda, obývačky.... bola som ju sucho poprosiť s malým na rukách.- Pohrdlivo na mňa zagánila a že: to mám ako prestať fajčiť? Uvidíme, čo sa dá robiť v lete, teraz je zima!

(Okrem nej tam fajčia aj jej 2 pubertálne dcéry s frajermi...)

Tak som jej šplechla, že prikázať jej nemôžem, že si jedine môžem počkať na jej NCMP.

V ten večer už nesmrdela - a v noci o druhej sa zobudím - na cigaretový smrad - ona si tuším v absťáku zapálila v posteli, ja nechápem ako, smrdela mi len spálna, malý začal kašlať - to asi presakuje v paneláku....

Jasné, že keď fajčí na balkóne je to cítiť - dym mi ide rovno do okna... táto diskusia tu už bola....

Závislosť je závislosť.........ja som za to, že nech sa rieši ako závislosť na tvrdých drogách.
katy30
 
Príspevky: 88

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod miriammiriam »

AJEJEJ tak to drzim palce, mali sme to vyse roka... ked som sa dozvedela ze sa nas mlady susedko NESKUTOCNE TUHY FAJCIAR AJ PO NARODENI JEHO BABATKA odstahuje... tak som to neriesila lebo je to cudny agresivny clovek a tesiliiiii sme sa na ten DEN.

Prajem vam vsetkym nech sa to nestava, tesi ma ze su na to smernice protipoziarne ktorymi sa da podla mna ucinne pohrozit.
Viac by sme to uz nevydrzali veru ani my.
Raz som kvoli nechutnemu smradu, no fakt sa dal rozkrajat, spadla na schodoch s par mesacnou dcerkou v autovanicke v ruke, ta mi vypadla na schody... proste som sa ponahlala prec z toho humusu ... takmer som ho zazalovala ... su toto hulvati arogantni fakt.
miriammiriam
 
Príspevky: 51

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod katte »

Sused na schodoch už nefajčí. Zatiaľ.
Bola som nejakú dobu dosť doma, deti som mala choré. Mám 11-mesačnú dcéru a 3-ročného syna.
Deti vyzdraveli, potom som ochorela ja. Tak som to prestala riešiť, mala som iné starosti.
V piatok doobeda mi zaklopal ten sused na dvere. Skoro mi oči vypadli, že čo chce. Otvorila som mu. Počúvajte, čo je d...l povedal:
"Nemôžete povedať tomu chlapcovi, aby tak nebehal a nedupal po byte."
Ja som mu tak strašne vynadala, asi ako nikomu v živote. Vykričala som mu aj to fajčenie, ten strašný smrad. Určite budem hovoriť malému, že nech nebehá, keď on stále fajčí na chodbe. Jeho pes stále šteká, to mu nevadí, ale že malé dieťa občas- asi 10 min. denne - behá, to ho trápi. Tak ma naštval.
Muž si ho potom ešte vonku počkal, že čo si to dovoľuje k nám chodiť, keď on nie je doma.
Sused sa asi zľakol, na druhý deň zmizol aj popolník. Dúfam, že mu to dlho vydrží.
:D
katte
začiatočník
 
Príspevky: 232

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbeRe: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod miriammiriam »

katte píše:Sused na schodoch už nefajčí. Zatiaľ.
Bola som nejakú dobu dosť doma, deti som mala choré. Mám 11-mesačnú dcéru a 3-ročného syna.
Deti vyzdraveli, potom som ochorela ja. Tak som to prestala riešiť, mala som iné starosti.
V piatok doobeda mi zaklopal ten sused na dvere. Skoro mi oči vypadli, že čo chce. Otvorila som mu. Počúvajte, čo je d...l povedal:
"Nemôžete povedať tomu chlapcovi, aby tak nebehal a nedupal po byte."
Ja som mu tak strašne vynadala, asi ako nikomu v živote. Vykričala som mu aj to fajčenie, ten strašný smrad. Určite budem hovoriť malému, že nech nebehá, keď on stále fajčí na chodbe. Jeho pes stále šteká, to mu nevadí, ale že malé dieťa občas- asi 10 min. denne - behá, to ho trápi. Tak ma naštval.
Muž si ho potom ešte vonku počkal, že čo si to dovoľuje k nám chodiť, keď on nie je doma.
Sused sa asi zľakol, na druhý deň zmizol aj popolník. Dúfam, že mu to dlho vydrží.
:D



Fiha ... radikalne ale ucinne, nech vam to dlho vydrzi !
miriammiriam
 
Príspevky: 51

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron