ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchynska linka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kuchynska linkaRe: Kuchynska linka

Odoslaťod kikaBB » Ne 22.Feb. 2009 9:58

Zuzka píše:AnsleDV prosim ta a preco ste prerabali elektrinu? to mate v klasickom bytovom dome? a to celu elektrinu v byte, alebo len tu cast na zapojenie dosky? mozes napisat k tomu viac, pls :?:
nas to tiez caka, ta prerabka kuchyne a tiez chcem dosku a bola som velmi akcna, pri prerabke kupelne som dala hned odpojit plyn a teraz musim dat tu dosku (sklokeramicku, indukcnu :?: ) a to mame klasicky byt s napatim tusim 230v-to akoze mi nepojde :?:

Tak my sme torturu s elektrikou a elektrickou rurou absolvovali v roku 2000. Musela som si dat podpisat vsetkym susedom nad sebou ( byvame na prizemi ) papier, ze s tym vobec suhlasia, lebo bez toho by nam to SSE neurobila, musela som ziadat aj stavebne bytove druzstvo a na zaver revizia elektriky za 5tis ... no "radost" zit. Myslim, ze sa to robi kvoli zvysenemu prikonu elektriky, alebo co. Ked je jednofazovy je 220V, pri trojfazovom je to az 380V. Nas to caka teraz znova, aleaspon viem co vsetko. :lol:
kikaBB
expert

Založený: Št 27.Okt. 2005 17:29

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kuchynska linka

Odoslaťod Zuzka » Ne 22.Feb. 2009 10:27

no do kelu, to sme ma nepotesili :? asi dam naspat plyn, hadam to bude jednoduchsie spravit do toho vymurovaneho dieru na ruru ako cela procedura okolo elektriny :roll:
Obrázok
Obrázok
Zuzka
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 17:23

Odoslaťod ansleDV » Po 23.Feb. 2009 9:10

Zuzka,
elektriku sme prerábali iba od rozvodnej skrine do kuchyne (tam ku všetkým zásuvkám a svetlám).
My sme nemuseli žiadať susedov, ale správcu domu o súhlas. My sme z BA a ZSE má takéto požiadavky. Najprv žiadosť o zvýšenie počtu fáz. Oni Ti to povolia na základe projektu a súhlasu správcu. Na záver musíš predložiť revíznu správu a samozrejme zaplatiť pripojovací poplatok. Takže investícia sa dosť predraží. Preto je jednoduchší plyn.
Kým sme všetko vybavili, tak sme normálne varili a zapojení sme boli na jednu fázu.
Pozitívne na tom ale je, že sme teraz o čosi múdrejší :D
ansleDV

Založený: St 12.Sep. 2007 9:50

Odoslaťod Dádulka °°° » Po 23.Feb. 2009 23:55

Obrázok používateľa
Dádulka °°°

expert

Založený: Ut 01.Apr. 2008 17:28

Odoslaťod ansleDV » Ut 24.Feb. 2009 12:48

Daniela, to je výborná stránka. Tiež mi veľmi pomohla pri plánovaní kuchyne.
ansleDV

Založený: St 12.Sep. 2007 9:50

Odoslaťod jahyba » Št 12.Mar. 2009 22:52

my mame Noblesu - nem,firma Nobilia- vztah ceny a kvality vynikajuci-- mozte si sami naplanovat na www.nobilia.de, kupit v kika alebo lepsie v mobelixe- je tam viac moznosti - co sa tyka sirok a vysok skriniek
jahyba
začiatočník

Založený: St 16.Máj. 2007 20:40

Odoslaťod miriammiriam » So 14.Mar. 2009 16:22

Ahoj, jednoznacne nedoporucujeme IKEA, Decodom maju nasi znamy, druhy rok im nedokoncili nedostatky na kuchyni a chybajuci sokel, ceny premrstene, zname ako predrazene studio, no casto su s nimi ludia aj spokojni. Doporucujem neskromne nase interierove studio v BA :wink: - www.camynam.sk
Upravila som prispevok ktory som pisala ako strasne nenapadnu vlastnu reklamu narychlo :D
Naposledy upravil miriammiriam dňa Ne 10.Máj. 2009 23:26, celkovo upravené 3 krát.
miriammiriam

Založený: Po 19.Máj. 2008 18:41

Odoslaťod katchka » So 14.Mar. 2009 17:23

My mame kuchynu Sykora, cez Dekodom na Vajnorskej v BA, a sme velmi spokojni, cenovo sice vyssie, navrh som si upravila podla seba, ale ako asi jedini z mnoho dodavatelov, co sme mali tu cest spoznat pocas zariadovania bytu, dodrzali co slubili, presne na den, a maju vybornu montaznu skupinu, co nam popri tom porobila aj vselijake ine veci po inych neschopnych...a rohovu skrinku mame na ten jeden pant skladacie dvere :) a kuchyna je fakt, ze krasna :P mame tu plum v kombinacii s jemne oranzovymi dvierkami....ta zlta bola na mna prilis :D

http://www.kuchyne-sykora.cz/en/kitchen ... -kuchyne=1
Obrázok
Obrázok

Obrázok
Obrázok používateľa
katchka

zuprmuši :)

expert

Mood: Happy
Založený: Št 20.Okt. 2005 15:32

Odoslaťod slniecko » Ne 15.Mar. 2009 0:25

Ahoje, dnes som nasla podlinkovy drez vmonovany v drevotrieskovej linke od Ewe. Neviete, ci to robi aj ina firma? Mne sa take drezy velmi pacia, ale umely ani pravy kamen nechcem.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod miriammiriam » Po 16.Mar. 2009 1:07

O aka cest nasla som tu jednu nasu spokojnu zakaznicku, snad davam dobry link...http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t ... ht=camynam tiez sla cez nase Camynam, vzdy nas s muzom potesia tieto hodnotenia ked niekde natrafime.

SLNIECKO tvoju otazku skus adresovat muzikovi - proste napis na camynam@camynam.sk. On sice nema rad tieto male otazocky do mailov lebo popri robote na to nie je cas, najlepsie osobne vzdy ukazat si vysvetlit si kuknut moznosti, ale ako ho poznam aj tak hned odpovie.
miriammiriam

Založený: Po 19.Máj. 2008 18:41

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.