Sused fajčí na chodbe

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod katte »

Čaute baby,
trápi ma táto vec:
Bývame v paneláku. Sused, asi 70-ročný, začal tento týždeň fajčievať na chodbe pred bytom. Denne aj 5x.
Bývame nad nim. Viete si predstaviť, ako to smrdí na chodbe, smrad ide aj do nášho bytu.
Ide ma z toho poraziť. Prosím napíšte mi, čo mám s tým robiť. Momentálne nerobím nič, musím trochu vychladnúť, lebo by som ho prerazila.
Nechápem, ako môžu byť ľudia takí netolerantní.
katte
začiatočník
 
Príspevky: 232

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod moje4 »

Katte, normalne mu zaklop na dvere a slusne ho popros, aby fajcil mimo panelaku, trebars pred nim, ze Tebe, ako nefajciarovi to prekaza!
moje4
pokročilý
 
Príspevky: 655

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod Monika »

U nas nepomaha ani slusna prosba nepomaha... :roll: :roll: sused si teiz robi co chce,a dokonca to zaslo tak daleko,ze ked vidi,ze ideme s detmi von (byvame na tretom a sused na prizemi) tak vyjde narocky von a zapali si... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja uz som premysla ze by som podala oficialnu staznost na mestsky urad :roll: ,len neviem ci by to pomohlo... :?
Monika

snad sa vsetko zlepsiiiiiiiiiii..

expert
 
Príspevky: 5686
Mood: Scream

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod moje4 »

Taraz su sprisnene zakony pre "fajciarov", tak podla mna, so staznostou "pochodis". Aj ked tie zakony doslova nepoznam, ale treba skusit!
Drzim palce!
moje4
pokročilý
 
Príspevky: 655

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod lubkaTN1 »

:shock: no toto to uz co je? preco by si ho mala prosit na drzaka by som mu to vysvetlila to je teda drzost keby si tak kazdy isiel zapalit to by to tam vyzeralo ako na horenisku.ak by nepochopil a robil to este narocky chytila by som kybel s vodou a len by tak letel ne naho sused nesused.
lubkaTN1
pokročilý
 
Príspevky: 540

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod Zuzana7714 »

Baby, v paneláku je zákaz fajčiť, sú na to regulérne protipožiarne smernice, takže rozhodne riešiť oficiálnou cestou. Ja som takto spacifikovala suseda, ktorý fajčil vo výťahu.
Zuzana7714
začiatočník
 
Príspevky: 237

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbeRe: Sused fajčí na chodbeRe: Sused

Odoslaťod don Carlos »

Zuzana7714 píše:Baby, v paneláku je zákaz fajčiť, sú na to regulérne protipožiarne smernice, takže rozhodne riešiť oficiálnou cestou. Ja som takto spacifikovala suseda, ktorý fajčil vo výťahu.


Jednoznačne ÁNO.
don Carlos
expert
 
Príspevky: 1201

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sused fajčí na chodbe

Odoslaťod AdriCa »

Je to tazke na Slovensku. To dodrziavanie zakonov si viem predstavit.
Napr. tuna v Kanade su v panelakoch vsade tabulky, vo vytahu, na chodbe, ze zakaz fajcit, pokuta az do vysky 1000 $. No nestretla som sa s tym este aby si niekto zapalil. Na chodbach su aj vsade poziarne hlasice, to by sa aj spustili alarmy, a v pripade falosneho poplachu , za zbytocny vyjazd poziarnikov, hradi pokutu asi 600 $ majitel panelaku. Je to dobre vyriesene, ale aj mentalita ludi.
V tvojom pripade by som skusila poriesit nieco s domovnikom alebo spravcom, ked take nieco este existuje, nech to da on na vedemie fajciarovi.
Prajem vela stastia, aj mne vadi dym, a som byvali fajciar :?
AdriCa
pokročilý
 
Príspevky: 872
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron