Tehotenský test

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Tehotenský test

Odoslaťod Rebeka Rees »

ahojte dievčatá! máte prosím vás nejaká podobnu skusenosť ako ja? robila som si 3 tehotenske testy. všetky ukazali slabučku čiarku, ale až po niekolkych hodinách! možno aj po viac ako piatich hodinách. takze tri su pozitivne, a posledny, ktorý som si robila je negativny. Menzes mi meška dnes 4.deň. Čo si o tom myslite? Mala niektorá nejakú podobnu skusenosť? Ďakujem!
Rebeka Rees
 
Príspevky: 26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenský test

Odoslaťod Rebeka Rees »

Dakujem Miss, naozaj je tvoja odpoved vycerpavajuca:-) Moje prve dieta sa "objavilo na teste" tiez po nejakych troch hodinach, tak som si myslela, ci tie zeny, ktore hovoria, ze test im vysiel zle - teda negativne a pritom boli tehotne, nevyhodili test hned po tych inkriminovanych 5.-10.minutach, ale neskor tam ciarka bola, akurat ze chudacisko test bol pomalsi. Neviem, to je len moja dedukcia:-) Mozno si len sama davam stale nadej, ze aj tak som tehu :wink: Tie moje ciarky boli sice slabucke, ale boli pekne viditelne, videl ich aj manzel, tak to uz je co povedat :D No nic, tak skusim opat zajtra... :o
Rebeka Rees
 
Príspevky: 26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenský test

Odoslaťod Rebeka Rees »

Ja som to mala presne tak isto, mavala som pravidelne ako hodinky, este aj v rovnaku hodinu som dostavala stale. Ale po porode syna sa to nejak pomenilo a hlavne, ked este stale kojim, tak mi to chodi vselijak. Inak dnes mi to nedalo a pozrela som sa do kosa a bol aj ten stvrty test uz pozitivny :) Tak som naozaj zvedava!
Rebeka Rees
 
Príspevky: 26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenský test

Odoslaťod Rebeka Rees »

Dnes som testovala prvym rannym, a ciarka sa uz rysuje - po 5.hodinach, ale nejaka slaba sa mi zda. Neviem, co si mam o tom myslet, 5 pozitivnych testov ( roznych znaciek), ale vsetky az dlho dlho po dobe odratania vysledku. Dnes mam taky pocit, ze uz uz dostanem menzes, stale chodim na zachod, ci uz neprisiel, lebo mam uplne take iste silne bolesti ako pri tom a stale nic, neprichadza. Ale uz by tie testy mali podla mna rychlejsie zaznamenat tehotnost, ved uz mi meska 6 dni. Fakt neviem, ale ta neistota ma ubija :(
Rebeka Rees
 
Príspevky: 26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenský test

Odoslaťod Rebeka Rees »

A hlavne sa mi to zda dlho, lebo datum pocatia mam uplne jasny - 31.januara. To by naozaj uz mal zaznamenat hned jak ten papier ocuram kazdy tretotriedny test!:)
Rebeka Rees
 
Príspevky: 26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenský test

Odoslaťod Rebeka Rees »

To aj mňa mätie, že viem, že by HCG malo stúpať, ale ono to vyzerá, že je stále rovnaké, ale ja osobne si myslím, že som. Nikdy v živote som nemala také dobré nechty ako teraz, iba raz - v tehotenstve:) Takže uvidím, čo sa z toho vykluje nakoniec.
Rebeka Rees
 
Príspevky: 26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.