uprava lososa

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: uprava lososa

Odoslaťod Janullka »

Poradi niekto ako pripravit chutneho lososa? Duseneho, peceneho, .... to je jedno. Este som ho nikdy nerobila, tak mi prosim dajte typy. Planujem ho na Vianocne menu aj pre drobca :wink:
Vdaka!
Janullka
expert
 
Príspevky: 1069

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod DuPre »

Uplne vynikajuci je na pare. Filetku nakrajat na mensie kusky, posolit, pokvapkat citronovou stavou, a dat na na parak asi na 5-10 minut. Uplne sa rozpadava aky je z jemny a mozu to aj deticky :-) , byt ti vdaka tomu vobec nesmrdi od ryby a este ani nemusis pouzit ziaden tuk... U nas bude na Vianoce :-)
K tomu sa ako priloha hodia najviac varene zemiaky, brokolica na pare, a smotanova omacka (asi 15 minut varit smotanu na slahanie na teflonovej panvici a ked zhustne, osolit a hotovo).
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert
 
Príspevky: 4185

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod eva_a »

Ofelia: Nad lososom pre dcerku rozmyslam uz davno. Naozaj tam nie su kosti? (Ja som tiez hakliva na kosti, preto ryby velmi nejem.)
Kupujes cerstvu alebo mrazenu filetu z lososa?
eva_a

expert
 
Príspevky: 3032

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod DuPre »

eva_a píše:Ofelia: Nad lososom pre dcerku rozmyslam uz davno. Naozaj tam nie su kosti? (Ja som tiez hakliva na kosti, preto ryby velmi nejem.)
Kupujes cerstvu alebo mrazenu filetu z lososa?


Filetu kupujem cerstvu (nie podkovicku ale platok) - v tej filete by kosti nemali byt, a ak nahodou, tak len take vacsie, ktore bez problemov najdes po tepelnej uprave - ja to dcerke nadrobim na mensie kusky (ma 14 mesiacov) aby to vedela sama jest. Je to naozaj velmi chutne, treba vyskusat, my sme lososa kedysi opekali na panvici a smrdel od toho cely byt :roll: (a nebolo to take dobre) a takto mas cistu robotu a uplne dietne jemne masko.
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert
 
Príspevky: 4185

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod Margo »

losos je dobry aj na grile, len sa nesmie piect dlhsie ako tych 8 az desat minut, aby nestratil stavu. rybu staci pred pecenim iba posolit, trosicku okorenit bielym korenim (nie pre deti) a posypat bylinkami (kopor a fenikel su idealne)
Margo
expert
 
Príspevky: 6358

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod ivanita30 »

ja ho balim do alobalu s na pasiky pokrajanou zeleninou urobim take hniezdo na to dam podkovicku salmonu posolim, posypem koprom - pripadne k tomu este ide aj zo par kvapiek sojovej omacky a zabalim do alobalu - take balicky - dam to do predhriatej rury na nejakych 15-20min - obycajne ked sa tie balicky nafuknu tak by to malo byt hotove ak si si nie ista tak do toho mrknes a v pripade potreby spat do rury. - rychle a vtedy ten losos nie je az taky mastny.
ivanita30
expert
 
Príspevky: 1692

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod eva_a »

Ofelia píše:
eva_a píše:Ofelia: Nad lososom pre dcerku rozmyslam uz davno. Naozaj tam nie su kosti? (Ja som tiez hakliva na kosti, preto ryby velmi nejem.)
Kupujes cerstvu alebo mrazenu filetu z lososa?


Filetu kupujem cerstvu (nie podkovicku ale platok) - v tej filete by kosti nemali byt, a ak nahodou, tak len take vacsie, ktore bez problemov najdes po tepelnej uprave - ja to dcerke nadrobim na mensie kusky (ma 14 mesiacov) aby to vedela sama jest. Je to naozaj velmi chutne, treba vyskusat, my sme lososa kedysi opekali na panvici a smrdel od toho cely byt :roll: (a nebolo to take dobre) a takto mas cistu robotu a uplne dietne jemne masko.

Dakujem. Vies moja Ludka rybu uz jedla, bol to mrazeny (asi) Hok, ale z jedneho jej nic nebolo a z druheho sa vyhadzala. Tak som teraz opatrnejsia.
Vcera mali v skolke rybu, ale nezistila som ci ju jedla.
eva_a

expert
 
Príspevky: 3032

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod Janullka »

Ofelia píše:Uplne vynikajuci je na pare. Filetku nakrajat na mensie kusky, posolit, pokvapkat citronovou stavou, a dat na na parak asi na 5-10 minut. Uplne sa rozpadava aky je z jemny a mozu to aj deticky :-) , byt ti vdaka tomu vobec nesmrdi od ryby a este ani nemusis pouzit ziaden tuk... U nas bude na Vianoce :-)
K tomu sa ako priloha hodia najviac varene zemiaky, brokolica na pare, a smotanova omacka (asi 15 minut varit smotanu na slahanie na teflonovej panvici a ked zhustne, osolit a hotovo).

Ahoooj moja, vdaka za typ. Priznam sa, ze na toto menu na Vianoce si ma inspirovala ty na septembrovkach :wink: 8) Klasicky vysmazame file, ale tento rok nechcem kvoli Matkovi. Kde kupujes cerstve lososie filetky? A nevies nahodou, ako sa robi holandska omacka? Niekde som sa docitala, ze sa hodi k lososu.
Janullka
expert
 
Príspevky: 1069

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod DuPre »

Janullka píše:Kde kupujes cerstve lososie filetky? A nevies nahodou, ako sa robi holandska omacka? Niekde som sa docitala, ze sa hodi k lososu.


Cerstvy losos neviem ako u vas, ale byva aj v Tescu.. Ja kupujem tu v Auparku v Terne, tam dostavaju v utorky a stvrtky (ak si dobre pamatam) a mavaju krasne filety.

Co sa tyka holandskej omacky tak to by zaujimalo aj mna :-)
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert
 
Príspevky: 4185

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: uprava lososa

Odoslaťod Susanna »

dievcence, holandska omacka sa robi takto: 150 g masla, 3 zltky, 3 pl vody, 1 pl citronovej stavy. Toto sa trepe nad parou pokial to nezhustne. Prida sa sol a cierne korenie podla chuti.

Ak chcete jednoduchu omacku k lososvi: Pochutkovu smotanu vymiesat s troskou kecupu, alebo vymiesat s koreninami na salat. alebo tam dajte len koreniny, ake vam chutia. ak chcete teplu omacku. k lososovi pasuje kary. osmazte kary korenie na masle, potom tam pridajte smotanu na varenie a v nej trochu muky. dochutit a je to dobrucke.
Susanna
expert
 
Príspevky: 1065

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.