ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti krížov mamičiek valibukov :)

Rehabilitácie, cvičenia, topánočky, vrodené chyby, už chodí/ešte nechodí...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bolesti krížov mamičiek valibukov :)

Odoslaťod zuzka_00 » So 05.Apr. 2008 20:04

KOPI zdravorny madrac od akej firmy odporucas? Mna bolievaju krize rano po zobudeni, divne ze? Rano by som mala byt oddychnuta a nie dolamana. Asi mame velmi makky madrac, vtedy som na to nemyslela a teraz si rada dam poradit aby som neinvestovala do blbosti. Dik.
zuzka_00
začiatočník

Založený: So 18.Mar. 2006 20:25

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod vacanze » So 05.Apr. 2008 21:11

kopi - tak Ti poviem, ze o matraci som ani nepremyslala, ale asi na tom cosi bude, ja si skor myslim, ze tie bolesti mam z nevyliecených zapalov, mam roky zapalene chronicky mandle a doma papier na objednanie na ich vybratie a ja sa k tomu neviem dokopat :roll: a myslim, ze mi toto sadá na klby :roll: Lieky na bolest neberiem skor sa natieram aloe kremom takým zimomriavkovým, stípacím :lol: hrozne dobre mi to robi, zboznujem, ked ma t prve minuty stipe :lol: :lol: :lol: a skor si chcem imunitu zlepsit aby som nebola tak casto hotova, echinacea, imunoglobulin, lebo vsetko je o imunite.

mysneka - no to si dobre napisala, ze z materskej na invalidku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no, ale je pravda, ze clovek je po porode nejaký dodruzgany :lol: :lol: tiez sa citim divne vacsinou ma cely den pobolieva telo, kosti, id emi to pekne na nervy, nastastie ma uz dlhsie neseklo, ale nikd ynehovor nikdy :lol: Vcera som si pomyslela na Teba pri telke, lebo ma boleli obe ramena az do hrudniiku, vrvaim si co infarkt? to tu este nebolo :lol:

deniska - tak to mas co robit, ale malicka Ti urcite zacne kazdu chvilu chodit, ja aspon to mam dobre, ze Samko od roka chodi uplne sám, takze dvihat ho az tak casto nemusim, ale zase vonku sa za nim nabeham, ked s arozhodne niekam ist kam nemoze a vtedy ked pootocenie nepomoze, len musim vziat na ruky a odniest :lol: :lol: :lol: a samozrejme sa pýta na ruky ako kazde dieta, to sa odmietnut neda :lol: Vidis, ze mas druhy metrík, ze si tehu, tak si davam na seba pozor! 8) nech je vsetko ok, drzim palce, ja by som tehu teraz nezvladla s momentalnym stavom :lol: nad cvicenim som uz rozmyslala taka joga by sa aj hodila.
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod kopi » Po 07.Apr. 2008 14:42

zuzka_00 píše:KOPI zdravorny madrac od akej firmy odporucas? Mna bolievaju krize rano po zobudeni, divne ze? Rano by som mala byt oddychnuta a nie dolamana. Asi mame velmi makky madrac, vtedy som na to nemyslela a teraz si rada dam poradit aby som neinvestovala do blbosti. Dik.

my máme od segum trade, ale: je na môj vkus moc tenký - ja som vyslovene chcela len z latexu + trošku kokosového vlákna, žiadne pružiny - ale mali len tento, nabudúce by som brala čo najhrubší.. Tento náš má len nejakých 14cm, chcelo by to okolo 20. Ale chrbitca ma tiež bolievala ráno, po zobudení - a už nebolí :shock: stálo to zato, investovať do matraca..
Obrázok používateľa
kopi
expert

Založený: Št 10.Nov. 2005 14:16

Odoslaťod andrejka1213 » Ne 26.Júl. 2015 22:02

Tiež som bola neskutočne zničená po pôrode, niekoľko mesiacov potom ma stále bolel neznesiteľne chrbát... nejako to nakoniec ustúpilo, no čo je horšie, teraz sa mi bolesti vracajú :( Neviete niekto o niečom, čo by mohlo pomôcť?? Cvičiť veľmi nestíham a matrac meniť nechcem, môj je ešte celkom nový... Niekto nejaké nápady, čo by tú bolesť znovu zahnalo?? :bored:
andrejka1213

Založený: St 22.Apr. 2015 18:56

Odoslaťod Sarineccinka » Ut 28.Júl. 2015 20:44

Mňa tiež dlho bolieval chrbát, hlavne počas tehotenstva, nosila som v sebe skutočného valibuka :D Vtedy som si pomáhala naozaj čím sa dalo, no tabletky som veľmi jesť nechcela, tak som sa orientovala na východnú medicínu. Spožiatku som tomu veľmi nedôverovala, no predsa som si objednala aj liečebný prístroj a veru, ten mi naozaj uľavil od bolesti. :) Sama som nechcela veriť, ako rýchlo mi pomohol, môžem odporúčať :)
Sarineccinka

Založený: Št 19.Mar. 2015 20:51

Odoslaťod andrejka1213 » St 29.Júl. 2015 21:58

Skutočne? Mohla by si mi prosím ťa napísať stránku, odkiaľ taký prístroj máš? :wink: veľmi by si mi tým pomohla, ďakujem.
andrejka1213

Odoslaťod andrejka1213 » St 29.Júl. 2015 23:00

Ďakujem krásne, naozaj je to na stránke parádne popísané a aj prístroje vyzerajú skvele, vďaka ešte raz :)
andrejka1213

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ortopéd

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.