Úprava vody a Zmäkčovače vody

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod raddo »

My filtrujeme doslednejsie po tom ako sme po 4 mesiacoch zbadali co sa na filtroch dokaze usadit, mozte pozriet nase foto: https://www.facebook.com/www.marlusgrou ... 2299137917 a to mame mestsku vodu, nie studnicnu.
Od kedy mame nainstalovany zmäkčovač vody a filtre na vodu od Marlus Group tak sa nam v domacnosti neusadza vodny kamen, ci uz v kupelni alebo kuchyni - kanvica atd a mozme si byt isty, ze nasa voda je v poriadku. Poradenstvo na vysokej urovni aj obhliadka zdarma.
raddo
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod agilu »

Neviem či sa tu nájde niekto, kto by mi vedel poradiť ale za skúsenie to stojí a preto som sa rozhodla sem napísať. S manželom sme sa pred mesiacom nasťahovali do nového bytu. Vždy sme túžili mať svoje bývanie a hlavne väčšie, pretože od kedy bývame sami, sme mali len garzonku a to nie je bohvie čo v takých malých priestoroch bývať. Teraz je všetko super až na to, že by som chcela dať spraviť rozbor vody. Totižto, nezdá sa mi:/ Nikdy som nemala kožné problémy a od kedy bývame v tomto byte tak ich mám:/. Nie som si úplne istá, či to môže spôsobovať aj nekvalitná voda a preto sme rozmýšľali, že by sme dali spraviť rozbor a potom keď budú výsledky sa uvidí čo ďalej. Chcela by som sa preto informovať, či si niekto dával takto kontrolovať vodu a ak áno, tak kde? Ďakujem za odpovede:-)
agilu
 
Príspevky: 38
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod agilu »

Vážim si, že si mi napísala @heldig. Mám ešte zopár otázok na teba a budem sa snažiť to rýchlo pochopiť aby som ťa príliš dlho neotravovala. Čo sa týka financií, neboli tie filtre príliš drahé? A ešte by ma zaujímalo, či priamo tá firma vám robila aj rozbor vody a aj vám pozapajal filtre na kohútiky? Či ako to máte riešené?
agilu
 
Príspevky: 38
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod slniecko »

Keď zavoláš na miestne vodárne, tak tam ti budú vedieť povedať, akú máte u vás tvrdosť vody.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Úprava vody a Zmäkčovače vody

Odoslaťod slniecko »

No, ak máte vlastnú studňu, tak treba zaplatiť rozbor, ale ak beriete vodu normálne z vodární, tak tie to majú mnohé rovno vyvesené na webstránke.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.