ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poraďte parfum

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod čika: » Št 10.Dec. 2009 14:34

vo velkych parfumerkach, kde nie je pultovy predaj.
vacsinou v schopping centrach, kam sa teda momentalne vobec nedostanem, ale tym lepsie :mrgreen: ...ja si uz takto vyberam podla zlozenia a typu vone, takze na istotu idem potom cuchat max. 2 - 3 vone....
nea dik, ano, ty si moj parfemovy clovek a istota, vidim, ze nuchas aj mimo vseobecnu oblubenost a na teba som troska spoliehala...takze pisem si murmure a vyskusam asi aj chloe...cabotine som ja kedysi davno na VS nuchala vo FR, je to take to hodne citronovo-travove?
N (06) + O (09)
Obrázok používateľa
čika:

nikdy nebude konec

expert

Obrázky: 0
Založený: St 18.Jan. 2006 14:55

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nea » Št 10.Dec. 2009 14:42

Jaj cika prepac, som si pomylila Caboutine a Cabarret...ale uz viem ktory je Caboutine, to tiez podla mna nic moc...to su take starsie typi kompozicii, dakomu sa to paci, mne vyhovuju viac tie sucasne. On sa vyraba v niekolkych verziach, aj modry, aj ruzovy...
Od Gres /parfumersky dom co ich vyraba/ to odporucam inu vonu - vyskusaj Caline....to je podla mna velmi pekna kvetinova vona, nie prehnane sladka a nie je to ziadna tuctovka, ktoru citis na kazdej druhej zene.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod nea » Št 10.Dec. 2009 14:47

No a kde testujem - v parfumerkach, alebo si objednavam vzorky na e bay...
Chodim len do takych obchodov, kde je system samoobsluha, cize povacsine tie velke parfumerky ako Fann, Marionnaud, Sephora, Douglas.... Take, ze mi bude predavacka vsetko exemplarne vyberat zo skriniek, ktore pred tym musi s patricne znechutenym ksichtom odomknut, si neprosim :D
Ono aj v tych velkych, kde je vsetko volne pristupne, sa obcas najde nejaka aktivna deva, co ma pocit ze si na papieriky striekas z jej vlastneho, ale pre tieto typy mam nacviceny jeden specialny typ pohladu a ton hlasu, ktory zatial vzdy zabral :D
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

expert

Odoslaťod vacanze » Št 10.Dec. 2009 14:53

nea píše:No a kde testujem - v parfumerkach, alebo si objednavam vzorky na e bay...
Chodim len do takych obchodov, kde je system samoobsluha, cize povacsine tie velke parfumerky ako Fann, Marionnaud, Sephora, Douglas.... Take, ze mi bude predavacka vsetko exemplarne vyberat zo skriniek, ktore pred tym musi s patricne znechutenym ksichtom odomknut, si neprosim :D
Ono aj v tych velkych, kde je vsetko volne pristupne, sa obcas najde nejaka aktivna deva, co ma pocit ze si na papieriky striekas z jej vlastneho, ale pre tieto typy mam nacviceny jeden specialny typ pohladu a ton hlasu, ktory zatial vzdy zabral :D

strasne dlho som uz nebola v ziadnej parfumerke tak ani neviem ako kde co maju vylozene, nevylozene, pocuj Ty chodis do Marionaud tam je vsetko volne dostupne? mne sa zda, ze vsade je vsetko za sklom a predavacka tancuje s Tebou pri kazdom pohybe, mna toto odradza, asi budem musiet zajst na nejake letisko kde je vsetko volne, nenutene, ovonala by som toho viac, ale ked nic nekupim, viem si predstavit ten otraveny vyraz, ale zas asi to stoji za to, sup sup utekat domov a objednat cez internet :lol: a este napis ten specialny ton hlasu a co jej povies ked prilis otravuje :lol:

inak z tých spomenutých som vonala iba Chloe co si pamatam tak trosku kyslo marhulovy grc :blush: prve co ma napadlo, ze sa ku mne vobec nehodi taka vona, ale tazko tak radit, každý ma iný vkus
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod čika: » Št 10.Dec. 2009 16:40

vacanze, nepotrebujem radit, len vas nazor,dojem....
hej, nea, cabotine som myslela, preto mi ani nesedela tvoja charakteristika bordelovky...
inak s tymi testermi...si mi nasadila chrobaka do hlavy...len teda prekonat odpor voci nakupovaniu cez net...hlavne pri takychto serepetickach.... :no:
N (06) + O (09)
Obrázok používateľa
čika:

nikdy nebude konec

expert

Odoslaťod vacanze » Št 10.Dec. 2009 17:48

čika: píše:vacanze, nepotrebujem radit, len vas nazor,dojem....
hej, nea, cabotine som myslela, preto mi ani nesedela tvoja charakteristika bordelovky...
inak s tymi testermi...si mi nasadila chrobaka do hlavy...len teda prekonat odpor voci nakupovaniu cez net...hlavne pri takychto serepetickach.... :no:

tak uz vies :wink: napis k akým inklinujes ci sladkým, horkym, sviezim, tazkym a potom budes dostavat aj info, ktora je super :yes: :) Inak aj posledne od Beckhamovcov su dost bieda, (tie som naposledy vonala) pritom predchadzajuce boli celkom fajn, ale aj to co bolo v casopise vonalo mi fantasticky a ked som si ju kupila uz mi tak nesedela, nieco mi uz vadilo :(
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod čika: » Št 10.Dec. 2009 18:22

nepatram konkretne po voni pre seba, skor si robim prieskum, podla toho, co napisete, aspon zhruba viem, co sa mi oplati pricuchnut... :yes:
a ozaj, neviete, daju sa na sk niekde kupit vone zn. fragonard?
N (06) + O (09)
Obrázok používateľa
čika:

nikdy nebude konec

expert

Odoslaťod nea » Št 10.Dec. 2009 19:37

cika, vone znacky Fragonard si mozes kupit napriklad v centre Pariza v ich podnikovej predajni, spojenej s muzeom parfumov :D Mala som to stastie navstivit, velmi pekne a na zaver prehlaidky profi prezentacia aktualnych parfumov, poradkyna Vam vyberie vonu presne na telo.... tam som prvy raz videla aj ten skvely napad s mletou kavou - perfektne neutralizuje pachove stopy, takze ak sa prave chystate do mesta a viete, ze budete testovat viacero voni, odporucam zabalit do platienka alebo papierovej vreckovky hrst mletej kavy a medzi jednotlivymi vonami si k tomu balicku zhlboka privonat...vone sa vam nebudu miesat! :wink:
No, ale k veci - u nas sa Fragonard myslim nepredava nikde, takze asi predsa len budes musiet prehodnotit svoj nazor na to internetove nakupovanie :D
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

expert

Odoslaťod čika: » Št 10.Dec. 2009 20:22

len oni maju hrozne postovne, to si necham zajst chute a kupim alebo necham kupit priamo vo FR. kavovy trik poznam, dokonca ho minule vyuzival moj partner :shock: , ale aj tak nic nekupil, on je tvrdy oriesok
N (06) + O (09)
Obrázok používateľa
čika:

nikdy nebude konec

expert

Odoslaťod čika: » Ut 05.Jan. 2010 20:20

zeny, posuvam temu hore..., dnes som cuchla tu CHLOE, najskor ze pekne, ale potom...nieee, pre mna obtazujuca wc vona. mame som pod stromcek kupila ninu ricci love in paris, co ma naopak veelmi prijemne prekvapilo, podarena kvetinovka, dala by som si aj ja povedat. a manzel si na ruku testol aqua di gio, pekne, ale zda sa mi, ze slabo, kym sme dosli domov, uz som necitila skoro nic...
N (06) + O (09)
Obrázok používateľa
čika:

nikdy nebude konec

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.