kozmeticke okienko

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kozmeticke okienko

Odoslaťod nea » Ne 04.Máj. 2014 19:02

ja neviem, nepoznam osobne nikoho, kto to pouziva... tusim noriva v sukr. teme to svojho casu spominala, ak si dobre spominam.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slniecko » Po 05.Máj. 2014 4:13

A ozaj - som aj zabudla napísať, tá Biofáza mi neuveriteľne pomohla!
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod gemini » Pi 09.Máj. 2014 14:45

baby, nechcete niektora denny krem Maria Galland za 26€?
hladala som vhodny krem na svoju zmiesanu plet, raz som sa natrela s kremom Nivea soft a ajhla, vyhovuje mi. tak idem postupne predavat svoje zasoby. este mam jeden, ale nechce sa mi ist hore, pozriet sa na neho, ale pouzivate tu znacku.
Obrázok používateľa
gemini

expert

Mood: Angry
Založený: Ut 28.Mar. 2006 20:31

Odoslaťod gemini » Pi 09.Máj. 2014 16:17

druhy je biotherm, skin energic - za 28€
Obrázok používateľa
gemini

expert

Mood: Angry
Založený: Ut 28.Mar. 2006 20:31

Odoslaťod jurajka » Pi 13.Jún. 2014 12:41

Ahojte, zienky, chcela by som sa s Vami podelit o moju skusenost...MOzno viacere z Vas trapia pigmentove skvrny, mne sa zvycajne zvyraznia vzdy v lete po slniecku... Skusame momentalne nimbovy blieliaci krem - http://www.nutrimas.sk/Nimbovy-bieliaci ... ml-d45.htm. Mam pocit, ze po 2t su flaky menej napadne...
Este mi doporucovali serum salvia. Mate niektora skusenost so serom salvia od Nobilis Tilia? Konkretne toto mam na mysli, ma to vraj dobre bieliace ucinky: http://www.nutrimas.sk/Serum-salvia-50ml-d361.htm
Dakujem krasne.
jurajka

Založený: Št 12.Jún. 2014 17:07

Odoslaťod Majci » Št 19.Jún. 2014 14:34

Ahojte baby, akurat som to uz dnes pisala na inom fore...kamaratke po druhom porode ostal nepekny tmavy flak na lavom lici. Kedze je svetly typ, modrooka blondinka a ten flak este viac nabral na farbe, nebolo to nic moc teda, rozhodla sa to riesit. Kozna ju ubezpecovala, ze po ustaleni hormonov sam zmizne, ale nezmyzol. Nasla info o pilingoch, kedze sa do tychto veci rozumie, nasla nejaky s najmenej nebezpecnym obsahom, ktory pouzivali v kozmetickom salone kdesi tam na strednom Slovensku. Flak postupne bledol, ale nevydrzalo to dlho. Na to ju upozornovala aj dermatologicka, ze sa jednoducho moze vracat. Nepomohla ani ochrana pred slnkom - kvalitny faktor 50 z lekarne. Nakoniec sa nastvala a isla na ten laser. Je odvtedy kus doby a zatial sa to nevratilo, hovorila ako o velmi dobrej skusenosti, ze keby to vedela skor, tak nenecha tolko peniazkov kade tade po osetreniach a kremoch, ktore teda malo nestoja...Ak vam to pomoze skuste si pozriet co a ako, ona bola konkretne v Belleza centre, maju totiz jednu pobocku aj u nich v Ziari (ale inak su aj v BA, v TT, LC, BB a vo Vrabloch) specializuju sa prave na laserovu medicinu a cenovo su dost v pohode. Pekny dnik
Majci

Založený: Pi 28.Mar. 2014 16:00

Odoslaťod Majci » Št 19.Jún. 2014 14:39

paci sa http://belleza-centrum.com/index.php?recipientId=2
vidim ich aj na FB, skuste sa aj tam nezavisle opytat a poradit
Majci

Založený: Pi 28.Mar. 2014 16:00

Odoslaťod frona » Po 19.Dec. 2016 11:27

Mám problém s vlasmi, sú tenké, teda rýchlo sa lámu, mám ich bohužiaľ aj riedke, takže to nie je bohvie čo. Skúšala som aj nejaké tabletky, šampóny a podobne ale zatiaľ som si nevšimla nijakú výraznú smenu... Neviete o niečo prírodnom čo pomáha?
Najšťastnejšími okamihmi môjho života, bolo tých pár, ktoré som prežil doma, v kruhu svojej rodiny.
frona

Založený: Po 25.Júl. 2016 10:26

Odoslaťod veroneeka » Po 17.Júl. 2017 9:11

ahojte , z vlastnej skusenosti viem ze na akne je najlepsia prirodna kozmetika, pretoze som vyskusala vselico mozne z lekarne aj z drogerky no neboli to prirodne produkty a zo zaciatku mi pomahali potom sa mi plet ovela viac zhorsila a vzdy to bolo len horsie a horsie nmohla som pouzivat hocico potom som presla na prirodnu kozmetiku nasla som vynikajucu znacku HappySkin no skoda ze maju len eshop, ale to nevadi :) je to super znacka naozaj kvalitne produkty a mozete si byt isti ze 100% prirodne zlozenie produktov ako to uvadzaju aj na stranke, j to madarska znacka a vacsina ich produktov ziskala aj cenu v madarsku produkt roka, pouzivala som anti akne balicek v com je vlastne krem na problematicku plet, cierne mydlo s aktivnym uhlim a vodicka na tvar ktoru je mozne pouzivat aj ako odlicovac a este som si dokupila mydlo Révolution je to veganske mydlo s nimbovym olejom a je tiez vynikajuci na problematicku plet prave preto lebo ma tiez protizapalove ucinky a toto mydlo vobec nevysusa plet ale hydratuje , cierne mydlo vysusa plet tak preto som si zvolila revolution aby som to vysusanie a hydratovanie vyrovnala, a bola to najlepsia volba lebo sa mi plet z toho nevysusala. odporucam kazdemu vyskusat tieto produkty urcite nikoho nesklamu, pouzivalo ich strasne vela mojich znamych a nevedeli si produkty vynachvalit a tak sa na tu znacku namotali ze je brutalna ze uz pouzivaju len ich vyrobky :) rovnako ako aj ja :)dufam ze ani vas nesklamu a ze som vam dobre poradila : :nie:
veroneeka

Založený: St 24.Aug. 2016 9:16

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Používame súbory cookie.