normalny chlap

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: normalny chlap

Odoslaťod izabelik » St 08.Feb. 2017 10:17

Ja som stastna ze som toho mojho normalneho a pre najdokonalejsieho chlapa stretla. Samozrejme to trvalo dlhsie ale kto je trpezlivy tak kazdy sa jedneho dna docka tej vytuzenej lasky
izabelik

Založený: Po 12.Sep. 2016 15:45

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod eviatkoo » St 08.Feb. 2017 12:00

@izabelik Tak sme na tom rovnako.. Mne to tiež trvalo troška dlhšie ale našla som. Síce som si prešla aj hlupákmi ale to je v tejto chvíli nepodstatné. Teším sa z každej a každého z vás, ktorý stretnú tú svoju spriaznenú dušu a sú spolu šťastní :yes:
eviatkoo

Založený: Ut 25.Okt. 2016 13:34

Odoslaťod klarkapretty » Št 09.Feb. 2017 15:36

Kazdy ma iny nazor a inak si predstavujem normalneh alebo skveleho chlapa. Mne sa napriklad nepozdava kamaratkin muz. Ja by som povedala, ze prodla mna normalny nie je ale ona ho vidi ako skveleho a normalneho. Takze nie je dobre sa pytat ani na nazory alebo rady, co sa tykaju sukromneho vztahu, lebo kazda z nas bude mat na danu otazku inu odpoved. 100ludi, 100chuti :)
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod luciy » Pi 10.Feb. 2017 9:14

@klarkapretty vies, kazda toho svojho povazuje za toho najlepsie. A je to normalne. Pokial si s nim ona rozumie, tak ty nemusis. Ty si len jej kamaratka a mas ho akceptovat ako jej muza
luciy
začiatočník

Mood: Cool
Založený: Ut 21.Jún. 2016 19:17

Odoslaťod Dijana » Pi 10.Feb. 2017 13:39

@simuliatko veru, a cestu si vždy k sebe nájdu len nevedia kedy. Dovtedy si prejdú toľkými vzťahmi, sklamaniami a zážitkami. Ale aspoň sa zakaždým poučí a vie ako má postupovať v tom správnom vťahu
Dijana

Založený: Pi 10.Feb. 2017 13:07

Odoslaťod doryta » Pi 10.Mar. 2017 8:57

Na zaciatku su ti nasi chlapi pre nas idealom ale az cas naozaj ukaze ako to vlasnte v skutocnosti je a ci su taki dokonali aj casom. Kazda z nas sa isto raz uz opalila na vztahu, no v konecnom dosledku nas to vzdy posunulo v pred. Isto to tak casom zacneme chapat. Chlapi to maju tak isto a povedala by som, ze oni rozchod prezivaju este viac ak sa zena rozhodne odist.. Tvrdasov hraju len na oko.
doryta

Založený: Ut 19.Júl. 2016 13:49

Odoslaťod rimanta » Ut 14.Mar. 2017 10:08

Heh nepovedala by som, že to tu bude niekto brať ako zoznamku. Pre každého z nás bola na svete vytvorená ešte jeho polovička a treba si ju len nájsť. No nemusí to byť hneď na prvý raz a každý z nás sa isto raz aj viac krát opálil kým našiel to pravé :wink:
Obrázok používateľa
rimanta

Mood: Tired
Založený: Št 14.Júl. 2016 17:32

Odoslaťod klarissa » Pi 17.Mar. 2017 12:47

Tak ono je otazne ci to nepisala aj nejaka mamina, co len chcela vediet, ci sa rozputa diskusia. Ono sa mi nejak nechce verit, ze by sa sem prihlasil nejaky chlap co by sa prave tu chcel zoznamovat. Ale tak verme tomu, ze to je naozaj muz a snad sa mu aj zadari si nejaku tu polovicku tu najst.
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

Odoslaťod merlita » Po 24.Apr. 2017 9:15

@klarissa možno máš aj pravdu a bol to len taký bezvýznamný príbeh. Ale tak čo ty vieš, možno ani nie. Kde si chlap lepšie nájde ženu, ako na takomto mieste. Tu sú zväčša ženy a či už slobodné alebo nie, možno by si tu aj nejakú našiel
merlita

Mood: Happy
Založený: Po 08.Aug. 2016 10:42

Odoslaťod riammami » Po 24.Apr. 2017 12:00

No ženy neviem či práve sem by išiel nejaký chlap, ktorý si chce nájsť polovičku. Sú aj iné a lepšie zoznamovacie portále, kde majú väčšiu možnosť nájsť slobodnú ženu, ktorá chce vzťah
všetko na svete má zmysel. Na začiatku to tak možno nevnímame, ale časom všetko pochopíme.
riammami

Mood: Happy
Založený: Št 10.Nov. 2016 14:08

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.