normalny chlap

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: normalny chlap

Odoslaťod bibusenka »

julca214 píše:Ale priznajme si žienky že sme na vine tak trochu aj my, lebo si takých vyberáme :-D Oni o tom nevedia že sme mali pred nimi ďalších x blbcov :-D

presne tak, problem je ze vacsinou ked je clovek zalubeny tak nepocuva velmi nikoho a reakcia rodiny je tio posledne co riesi, stale si mysli ze mu zavidia ked nahodou nemaju radi partnera ale ja vidim vo svojom okoli ze to vacsinou tak bolo ze ked bola rodina proti alebo mala nejake pripomienky tak vacsinou mali dobry odhad :-D
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod robertara »

baby nikto nie je dokonaly a treba sa s tym zmierit, vsak aj my mame svoje chyby a chlapi su s nami. Teda aspon ja toho mojho dost vela krat obdivujem ze to so mnou vydrzi a hlavne viete kedy, ked s nami tie hormony tak riadne plieskaju:D :D
robertara
 
Príspevky: 97

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod nnikisteinn »

presne, kazdy je nejaky, kazdy ma svoje muchy..netreba to len riesit a zvyknut si nato, pokial to samozrejme nie je az moc zle
nnikisteinn
 
Príspevky: 33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod JuniorPeta »

Môj chlap môžem povedať že je normálny, má síce svoje chyby veď aj ja ich mám ale mám ho rada a milujem ho takého aký je:-)
JuniorPeta
 
Príspevky: 94

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod lentilka0607 »

Príde mi to celkom zábavné keď niekto sám seba opíše titulom normálny chlap :D :D ale čo som si všimla tak pán, čo založil tému sa tu nejako moc nevyjadroval k nej, sú to už 2 roky, neviem ako vás, ale mňa by celkom aj zaujímalo, či hľadanie bolo úspešné :D
lentilka0607
 
Príspevky: 8

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod veronickavejuska »

@klaudiamuller ja to mám tiež pri svojom partnerovi. Niekedy je ok ale sú aj dni kedy by som ho zadrhla najradšej. Stalo sa už vea rázy, že som bola priam unavená z jeho správania tak som chcela odísť od neho ale láska nakoniec zvíťazi pri našom vzťahu. Takže vždy ostanem.
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod Belusa »

@veronickavejuska poznáme, prežívam to teraz a neviem čo mám robiť a ako sa rozhodnúť, čo ďalej..neviem si bez neho predstaviž žiť ale na druhej strane ma ten vzťach už nebaví
Belusa
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: normalny chlap

Odoslaťod eviatkoo »

Som za to , že na každého niekde čáká tá chýbajúca polovička. No cesta k nej môže mať veľa zákutí aj nástrah a je len na nás ako sa stým vyrovnáme.. Každý máme isté muchy no v partnerstve to predsa funguje tak, že sa to partneri vždy snažia uhrať tak aby bola spokojnosť na obidvoch frontoch :wink:
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.