kolko volnosti ?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod marlene » Št 05.Apr. 2012 16:35

derby,

syn ma 17 dcera 6. jasne ,ze hlavne syn si to vsimol ,aj to ze sa nas vztah zmenil,tym ,ze ja som nespokojna.

sasula,

no vies,ja ale akosi nevidim dovod preco by ma travit vsetok volny cas bez nas a hlavne nic nepodnikat so mnou,to mozem ostat naozaj sama s detmi .
nejde to,zeby som mu nedopriala,aj ja mam svoje aktivity kde ho nepotrebujem ,resp.ktore chcem robit sama ,alebo s kamoskami ,ale rodinny zivot si predstavujem trocha inak.
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem!
Obrázok používateľa
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy
Založený: So 22.Okt. 2005 17:45

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kalea » Št 05.Apr. 2012 22:46

marlene píše:no vies,ja ale akosi nevidim dovod preco by ma travit vsetok volny cas bez nas a hlavne nic nepodnikat so mnou,to mozem ostat naozaj sama s detmi .

Asi tak, ale snáď sa to ešte nejako utrasie medzi vami. Ako dlho už táto situácia asi trvá? Lebo najprv si písala, že to trvá posledné mesiace, a potom, že ti to vadí posledné mesiace, z toho mám pocit, že už dosť dlho si nespokojná :drop: :drop: :drop: . Ja si teda nemyslím, že chlap má mať vo vzťahu toľko voľnosti, koľko potrebuje, veď o čom by potom bolo manželstvo? O tom, že chlap si robí čo chce? To snáď nie.
Obrázok používateľa
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Založený: Ne 02.Júl. 2006 15:33

Odoslaťod Effka » So 07.Apr. 2012 10:47

Fuha ze panska jazda na Floride... to kde sme? Moj nazor je a aj Ho vseobecne nahlas prezentujem ze zenaty/vydata maju spat doma a spolu. Ja napr ano nezostanem spat na firemnej chate na opekacke. Myslim ze si pana rpzmaznala,a teraz skusa kolko zmesies. Ze ma novy okruh kolegov co Su bezdetnny a slonodny.bud Su mlady alebo ak rovesnici (40) tak nestastnici.v kazdom pripade nic co treba zavidiet.a ze vol na materskej.no a? Aj moj bol,lepsie som zarabala.co mu mam za to nohy do smrti bozkat? Mam pocit ze sa u teba potvrdzuje stare: za dobrotu na zobrotu. A stou neexist. Slecnou.ak teraz nie je,coskoro ak nezmeni zivot bude.
Effka
expert

Založený: So 22.Okt. 2005 17:16

Odoslaťod slniecko » So 07.Apr. 2012 12:14

Fu, Effka, som rada, ze s tebou nemusim zit :scared: ...asi by som sa citila ako s olovenou gulou na nohe...
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod Effka » So 07.Apr. 2012 12:29

slniecko píše:Fu, Effka, som rada, ze s tebou nemusim zit :scared: ...asi by som sa citila ako s olovenou gulou na nohe...

??? Kvoli comu? Nie nato sa ludia beru aby sa snazili zo vztahu utekat... A to bohuzial dovolenky bez rodiny Su. Ak tebe nevadi ze muz chce cas travit bez vas,ok tvoja volba. Mne to vadi. S muzom sme spolu 18 rokov,manzelia 8.
Effka
expert

Odoslaťod slniecko » So 07.Apr. 2012 12:39

Ja neviem, ja mam za sebou damsku jazdu na Floride spred polroka a nemam pocit, ze z dovodu, ze by som chcela pred svojim muzom "utekat"...proste clovek ked sa zacne uzatvarat len medzi styri steny a dohromady 4 ludi, nech ich akokolvek miluje, tak si to moze o chvilu fakt hodit...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

expert

Odoslaťod Effka » So 07.Apr. 2012 12:44

A kde som ja pisala ze ma sediet doma za pecou? :)
Nikto nikomu nezakazuje mat konicky ale nie na ukor rodiny,najma ak to ta druha strana vnima ako odstrkovanie.
Effka
expert

Odoslaťod slniecko » So 07.Apr. 2012 12:54

Effka píše:Fuha ze panska jazda na Floride... to kde sme? Moj nazor je a aj Ho vseobecne nahlas prezentujem ze zenaty/vydata maju spat doma a spolu. Ja napr ano nezostanem spat na firemnej chate na opekacke. Myslim ze si pana rpzmaznala,a teraz skusa kolko zmesies. Ze ma novy okruh kolegov co Su bezdetnny a slonodny.bud Su mlady alebo ak rovesnici (40) tak nestastnici.v kazdom pripade nic co treba zavidiet.a ze vol na materskej.no a? Aj moj bol,lepsie som zarabala.co mu mam za to nohy do smrti bozkat? Mam pocit ze sa u teba potvrdzuje stare: za dobrotu na zobrotu. A stou neexist. Slecnou.ak teraz nie je,coskoro ak nezmeni zivot bude.

:death:

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

expert

Odoslaťod Elena. » So 07.Apr. 2012 14:08

Vobec sa nedivim Marlene, ze ked si mu to doteraz tolerovala, tak chcel stale viac a viac, zvykol si(na dobre sa lahko zvyka). Vedel, ze sa na teba ohladom deti moze 100% spolahnut, ani si sa nestazovala, tak si myslel, ze to je OK aj pre teba. Tym chlapom fakt nedopina, treba im to povedat po lopate priamo, lebo inak nepochopia(alebo sa tak aspoñ budu tvarit) :rolll:
Elena.
expert

Založený: Pi 25.Aug. 2006 22:08

Odoslaťod vinca » So 07.Apr. 2012 14:32

Slniecko, Effka ma absolútnu pravdu. Tiež chodíme kvôli práci po celom svete, ale voľné chvíle trávime spolu. Pretože chceme. Ak niekto uteká od rodiny a spoločne tráveného času, je to signál, že niečo nefunguje. Alebo že inde a s inou to funguje lepšie. Pýtala som sa môjho manžela, čo si o tomto správaní Marleninho manžela myslí. Jeho prvá reakcia: ten chlap má inú ženu. Doma ho to prestalo baviť a vzrušovať. Nie je nič nenormálne, že po osemnástich rokoch spoločného života to už nie je vzrušenie ako po dvoch mesiacoch vzťahu. Ale ak muž či žena nie sú dostatočne zrelí, aby tento fakt v sebe vedeli spracovať, je našliapnuté na úlet mimo vzťahu.
Igor (25), Miladka (22), Vincko (10)
vinca

Založený: Ut 21.Júl. 2009 21:12

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.