kolko volnosti ?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod nnikisteinn »

zase na slucku to az nie je, ale treba odhadnut kolko volnosti povolit aby zase to uz nebolo prehnane a nerobil si co sa mu zachce..je to podla mna vsetko aj o tej dovere..
nnikisteinn
 
Príspevky: 33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod kikika »

Myslím že by voľnosti malo byť toľko koľko daný vzťah potrebuje. Niekto viacej, niekto menej. Poznám pár ktorý nemôže byť ani chvíľu bez seba - ako jasné že mi to príde divné ale tak sú tak zvyknutí, tak to tam majú
kikika
 
Príspevky: 41

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod veronickavejuska »

Vždy som nervóznejšia keď môj chlap je s kamarátmi vonku. Bojím sa len toho, že keby pil a ako by to dopadlo keďže kamoši sú slobodní a radi behajú kade tade. Nechcem aby ho to naučili. Pokiaľ sme spolu nepije, ale akonáhle je s nimi tak ho už nahovárajú a preto chodím s ním. Zatial mu to nevadí ale čo ak mu to začne vadiť.?
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod eviatkoo »

@veronickavejuska to nemôžeš tak brať. On má svoj rozum takže by sa nemal nimi nechať ovplyvňovať. Ja môjmu partnerovi dôverujem. Keď chlap cíti, že je strážený, tak sa cíti ako v klietke a môže sa stať, že raz vybuchne a bude zle. Nervy mu môžu prasknúť a bude po vzťahu.
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod bibusenka »

neviem myslim si ze sa to neda presne napisat kolko volnosti. Podla mna kazdy vztah je o niecom inom. Niekto potrebuje viacej volnosti niekto menej
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod eviatkoo »

ja to mám opačne, môj partner obmedzuje mňa. Asi mi nedôveruje, keď ma nikam nechce púšťať ani na kávu s kamoškami. Keď mu poviem aby išiel so mnou, tak sa zduje, že čo tam on bude robiť. No čo by ste mu na to povedali?
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod Belusa »

@eviatkoo to mne napríklad vykrykuje, že ho kontrolujem a on mi kontroluje celý facebook a správy dobre? takže kto koho kontroluje..ale nechcem mu povedať, že o tom viem
Belusa
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod izabelik »

@Belusa to si nechas takto vsetko kontrolovat? To mna by osobne nahnevalo aj ked na FB skoro vobec nechodim a keby aj kontroloval tak tam nic nenajde
izabelik
 
Príspevky: 64

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.