kolko volnosti ?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod gabona1 »

Treba dať mužovi aj voľnosť, ale zase nie príliš veľa. Mužov treba stále niečím zamestnávať, dávať im úlohy, aby sa cítili dôležitý. Ak sa muž nudí, začne vymýšľať kraviny, všelijaké koníčky, partie atď. Samozrejme, že mu treba nechať aj voľný priestor, ale stanoviť hranice. Ak je normálny, tak chce najviac času tráviť s rodinou.
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod katalinaa »

Treba tých chlapov len zabávať a nedovoliť im nech si robia čo chcú lebo potom to je celé zle
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod Eriss »

U každého je to iné a každý partner je iní a potrebuje aj ináč voľnosti a takisto to platí aj o obdobiach vo vzťahu. Niekedy treba voľnosti viac, inokedy zas menej. Ale nie zas moc, jak sa som na to došla bývalému, že si užíva zafo s babami, skoro som odpadla. A ešte som ho našla nadrzovku aj v sex zoznamke, ako si četuje, beťár jeden.
Eriss
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod zahriana »

tolko, aby dobre bolo. kazdy clovek, potrebuje mat volnost! moj drahy chodi s chalanmi na pivo a tak isto aj ja s kamaratkami na vino a super nam to klape. je to potrebne!
zahriana
začiatočník
 
Príspevky: 111

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod jancitka »

kazdy potrebuje tym sa riadim aj ja, draheho pustam, len niektori ludia v mojom okoli na mna pozeraju, ci som normalna, ze mu dovolim ist von aj bezo mna :D
jancitka
začiatočník
 
Príspevky: 106

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod jarifka »

ako by ste riesili to ze vas partner ma potrebu si pisat s inymi ludmi na zoznamke a na FB, ukazal mi to a nepise ziadne zle veci no mne to aj tak vadi, ten cas co travi na mobile by mohol travit efektivnejsie
jarifka
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron