Vzťah ,, na diaľku,,

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod eviatkoo »

To je smutné že sa toto ľuďom stáva lebo podľa mňa keby ťa ľúbil by si neodvykol, by sa nevedel dočkať kedy príde za tebou a dá ti pusu. Ale samozrejme že iné je keď je to otec rodiny a býva s manželkou a iné ako ty hovoríš v mladosti keď spolu dvaja nežijú a nemajú potom toľko času ktorý môžu tráviť spolu
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod klarkapretty »

Tak vidim baby ze sa tu debata nejako rozbehla :-) A paradoxne ked sme sa o tom bavili ze aby sa cela rodina prestahovala a tak tak mi kamoska oznamila asi o tri dni ze sa stahuje do rakuska za priatelom tak mi je smutno :-( lebo to budeme mat zasa my dve vztah na dialku :-D ale snad ma bude chodit kukat...tiez nemala ine vychodisko
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod katalinaa »

klarkapretty píše:Tak vidim baby ze sa tu debata nejako rozbehla :-) A paradoxne ked sme sa o tom bavili ze aby sa cela rodina prestahovala a tak tak mi kamoska oznamila asi o tri dni ze sa stahuje do rakuska za priatelom tak mi je smutno :-( lebo to budeme mat zasa my dve vztah na dialku :-D ale snad ma bude chodit kukat...tiez nemala ine vychodisko

Nebuď smutná, aspoň si budete vzácnejšie :-) a bol dôvod to že nezvládali odlúčenie alebo sa za ním presťahovala hneď? lebo niekedy je to dokonca ešte lepšie keď sa nestihnú odlúčiť a hneĎ SI ZVYKNú NA SPOLOčNý žIVOT V ZAHRANIčí :-
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod julca214 »

Celkom pekné čítanie, dlho som tu nebola a baby ani ma to neteší ak mám pravdu povedať že toľko z vás má skúsenosť so vzťahom na diaľku a väčšinou negatívnu :-( Ale každej želám aby takých smutných chvíľ bolo čo najmenej :-) Idú Vianoce tak všetci týždňovkári budú chvíľu doma konečne :-)
julca214
začiatočník
 
Príspevky: 125

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod selenica »

Hej presne :-) ja sosobnú skúsenosť nemám ale určite každej želám aby ste mali tých vašich mužíčkov pri sebe čo najviac :-) lebo niekto povie že vzdialenosť zbližuje ale nie je to tak ale vačšinou si to uvedomia tí dvaja až neskôr :-)
selenica
 
Príspevky: 29
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod robertara »

Niekedy to je pravda ze vzdialenost zblizuje ale neplati to pri kazdom vztahu. Jednoducho niektore zeny a myslim aj chlapi neznesu ze su tie ich polovicky daleko od nich
robertara
 
Príspevky: 97

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod nnikisteinn »

podla mna su vztahy na dialku komplikovane a takychto vztahov vydrzi fakt malo..malo ludi to dokaze..ja osobne obdivujem takych ludi ktory su v takom vztahu ze sa s priatelom vidia iba raz za mesiac a niekedy aj menej
nnikisteinn
 
Príspevky: 33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod Stejsy »

Musí to byť veľká láska aby takýto vzťah vydržal. Ako pokiaľ tak fungujú stále tak je dosť možné že to vydrží ale akonáhle potom že chlap príde domov a bude len doma robiť a budú častejšie spolu tak tam niekedy nastáva to, že nevedia spolu tí dvaja vydržať
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron