Vzťah ,, na diaľku,,

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod JuniorPeta »

ako koho, sú ľudia ktorí také vzťahy zvládajú bez akýchkoľvek problémov
JuniorPeta
 
Príspevky: 94

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod klarkapretty »

Casto sa stretavam s tym ze po tych tyzdnovkach je to este ako tak ale keby to malo byt na dlhsie napriklad ze mesiac tam a tyzden doma tak to dost ochladnu tie vztahy.ak nie z oboch stran tak z jednej urcite. takze ak je to mozne zvazila by som stahovanie celej rodiny akoze zena deti a tak a chodiievali by domov vsetci za starkymi a tak.ked neprsi aspon kvapka :-D
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod katalinaa »

klarkapretty píše:Casto sa stretavam s tym ze po tych tyzdnovkach je to este ako tak ale keby to malo byt na dlhsie napriklad ze mesiac tam a tyzden doma tak to dost ochladnu tie vztahy.ak nie z oboch stran tak z jednej urcite. takze ak je to mozne zvazila by som stahovanie celej rodiny akoze zena deti a tak a chodiievali by domov vsetci za starkymi a tak.ked neprsi aspon kvapka :-D

No áno v ideálnom prípade sa to dá ale nie vždy tie peniaze čo on zarobí vonku stačia aj na život vonku.Dosť čo sa musí uživiť on a donesie domov už menšiu sumu ale keby tam mala byť ešte aj žena a deti a bývali by v dome a nie na ubytovni alebo podobne tak by to dosť pravdepodobne nezvládali finančne.Aj to zaváži a radšej sú doma :-(
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod julca214 »

Presne tak v Nemecku mi žila sestra s manželom ale po piatich rokoch sa presťahovali naspäť na slovensko lebo to nezvládali hlavne po finančnej stránke a to boli len dvaja. Jej manžel tam chodí na týždňovky, je to tesne pri hraniciach že to nie je veľmi ďaleko na Slovensko ale keby nemohol chodiť na víkendy určite by sa zamestnal radšej na slovensku.Bolo to preto že ona prácu nemala lebo nevedela po nemecky a dvoch proste neutiahol.
julca214
začiatočník
 
Príspevky: 125

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod bibusenka »

Ja som vztah na dialku zazila este v mladosti ale poviem vam nikdy som sa tolko nenaplakala ako vtedy.A to nebolo len na tyzdnovky ale normale ze raz za tri mesiace prisiel na tyzden no a aj si odvykol odo mna uplne taky chlad ked prisiel ze mu ani ten tyzden nestacil na to aby si opat zvykol.A ja som sa len trapila a nakoniec som to musela aj ukoncit lebo uz som to dlhsie nezniesla
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.