Vzťah ,, na diaľku,,

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod Andrea »

a priatel ma svoje aktivity aj ked pride domov? v case, kedy by ste mohli byt spolu? lebo ak ano, asi by som zvazila vztah, aby rodina nebola na druhom mieste, pokial je u mna na prvom
Andrea
expert
 
Príspevky: 3665

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod Andrea »

ale to sa moze lahko stat, ze si zacnete liezt o rok na nervy...on nebude zvyknuty na teba, rodinu a ty nanho
ja by som takyto vztah nemohla brat vazne..na vztahu treba pracovat a budovat si ho a necakat, ze sa to same...
Andrea
expert
 
Príspevky: 3665

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod Dot »

Dunajka, presne toho by som sa obavala, co pise Andrejka - vztah na dialku moze byt pre niekoho dokonca pohodlnejsi (asi skor pre neho, ak to dobre chapem, tak tie deti su z tvojho predch vztahu, je to tak? Alebo su vase spolocne?), ak si na neho do istej miery zvyknete, tak navrat "k sebe" je o to tazsi.

Viem, ze to asi boli, ale asi by som si skor snazila zvyknut na pocit, ze to pravdepodobne nevyjde a ak ano, tak to brat skor ako mile prekvapenie...moc od toho neocakavala a vztah udrziavala tak, aby ma pripadny rozchod nepolozil.

Ale na radu toho viem prilis malo...
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert
 
Príspevky: 9889

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod Dot »

Dunajka, myslim, ze by bolo najrozumnejsie "netlacit"...
Nechat si moznost spojenia otvorenu (neda sa komunikovat aj cez web? Mailom? Viem, nie je to osobne, pocut hlas je dolezitejsie...ale ak z teba pojde pohoda a nebude to citit ako tlak, mozno vsetko pojde jednoduchsie), ale zaroven aj otvorenu moznost zmeny (ze stretnes niekoho ineho...a nebudes si potom nic vycitat).

A ked sa vrati, uvidis, ci sa spoluzitie nastartuje alebo nie...

Viem, ze matky samozivitelky potrebuju podporu a blizkost, ale ani ten vztah na dialku, ak by bol intenzivnejsi (co nikdy velmi nebude) ju neponuka.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert
 
Príspevky: 9889

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod richie »

my sme dlhe roky zili na dialku, hlavne preto, ze inak to okolnosti nedovolovali. minuly rok sme prvykrat za 13 rokov vztahu zili 12 mesiacov spolu. zo zaciatku to bolo hlavne pre manzela narocne zvyknut si na vecny ruch okolo deti, iste sterotypy, co deti vyzaduju atd, ale nakoniec sme sa zohrali. je to vsak asi trochu ine od vas, nakolko my mame 2 deti spolu a vsetko sme budovali spolu.
teraz po roku manzel kvoli peniazom a praci zase musel od nas. a je to tazsie ako kedykolvek predtym. :(
strasne si chybame, omnoho viac ako pred tym.
richie
 
Príspevky: 63

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod elena915 »

Pouvažovala by som či je to ten správny chlap, keď sa ani vo svojom voľnom čase nevenuje tebe a deťom. Potom to všetko čakanie vôbec nemá zmysel, na všetko si sama aj keď je doma... Tak neviem čo ťa pri ňom drží...
elena915
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod Dadi »

Ja by som vztah na dialku uz neriskovala,v podstate sa predlzil cas vzajomneho poznania.Stratila som roky a vztah nevysiel :?
Dadi
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.