Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Elena. »

gombicek píše:Kirkusa a co s tym cicerom potom?
ja som vahala ci kupit,len neviem co potom.
Hummus u nas nikto nepapal.
radsej daco kde je cicer cely,mate daky osvedceny recept na salat napr?

ja som bola klasicky Lososit za 3.33 :yes:

zaujali ma tie uteraky,


My robievame cicerovy salat casto: uvareny cicer z pohara preplachnut v cistej vode a scedit, do toho nadrobno cibulu(alebo kopec pazitky), salatovu uhorku, rajcinu, avokado, postruhat trochu syra(nemusi byt), olivovy olej a citron, k tomu vajicko a platok cz bagetky=plnohodnotny obed alebo vecera za 10 minut.

Inak v Lidli som kupila cicer parkrat a citila som ho vzdy akoby plesñou :-?? , takze ho kupujem inde
Elena.
expert
 
Príspevky: 2765

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Elena. píše:Inak v Lidli som kupila cicer parkrat a citila som ho vzdy akoby plesñou :-?? , takze ho kupujem inde


Zatial sme uz minuli 3 balenia :rol8: , a ani naznak nejakej pachute. :nie: Praveze je velmi makucky, cize pre deti idealne a chuti mi osobne viac nez napr. Bonduelle cicer.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Btw: chystate sa ist niekto vo stvrtok rano pobit o softshellove bundy? My sme minule kupili len pre dceru a pripada mi v pohode kvalitna, vela ju vynosila. A ta cena je fakt dobra....
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Elena. »

Kirkuša píše:
Elena. píše:Inak v Lidli som kupila cicer parkrat a citila som ho vzdy akoby plesñou :-?? , takze ho kupujem inde


Zatial sme uz minuli 3 balenia :rol8: , a ani naznak nejakej pachute. :nie: Praveze je velmi makucky, cize pre deti idealne a chuti mi osobne viac nez napr. Bonduelle cicer.


No mozno som mala len smolu, alebo mam citlive senzory, alebo sa ten co predavaju u nas v Spain vyraba inde. Nebolo vsetko citit plesñou, ale nejaka ta konkretna bobula tak obcas zachutila :-??
Elena.
expert
 
Príspevky: 2765

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Uplne ta chapem, ja som pred mesiacom kupila v Lidli fest hnusny melon a odvtedy - aj ked to bola najskor nahoda - uz som proste nenasla odvahu ho v tomto retazci kupit, zasadne uz inde.
_______________________________________________________________________

Ale dnes som si tam pre tu softshellku pre syna zbehla, tu zelenosede geom. utvary, neodolala som, ani som nebola uplne rano a este mali...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod slagy »

Ludkovia, ja som malej vcera kupila taku tu bundicku co je teraz v akcii za 14,99€ a musim povedat ze toto sa im fakt podarilo. Uzasny material...ta sa bude nosit :mrgreen:
slagy

spokojna mamina

expert
 
Príspevky: 1497
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod katinka »

tie bundicky su super. moji chalani mali taku istu z minuleho roku a teraz som dokupila vacsie cislo.
katinka
expert
 
Príspevky: 2216

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kalea »

katinka píše:tie bundicky su super. moji chalani mali taku istu z minuleho roku a teraz som dokupila vacsie cislo.

Aj mne sa jednu podarilo kúpiť včera pre najmladšiu. Ešte mali nejaké zvyšné kusy, zo dva.

Ale chcela som napísať trošku o inom. V tretej tretine augusta sme boli na Morave, no a práve vtedy mali v Lidl nejaké cyklistické veci, plus aj softshellové bundy pre dospelých, tak sme tam išli, lebo manžel chcel niečo na bicykel. Boli sme okolo desiatej predpoludním v deň začatia akcie, Lidl bolo v meste Jeseník, manžel bez problémov zohnal to, čo chcel a bola som veľmi prekvapená, že tých softsellových búnd pre dospelých mali dostatok z každého čísla (manžel si napokon jednu aj vzal), žiadne také ako to býva u nás, že mávajú z jedného čísla po 2 - 3 kusy a koniec, tam ich mali naozaj veľaaaaaaaa, toľko povykladaných búnd (a vlastne ani akéhokoľvek iného akciového textilného tovaru) som ešte u nás v žiadnom Lidl nevidela (a mám dosť dobrý prehľad o troch rôznych predajniach), čiže v Čechách ich zásobujú o dosť lepšie, zdá sa. Nuž napokon, čo sa vlastne čudujem, však? Je mi ľúto, že aj u nás to tak nie je, zdá sa, že tam naozaj netreba stáť pred Lidl ešte pred otvorením a strkať sa tam, ak človek naozaj niečo veľmi chce kúpiť, ak mu na niečom veľmi záleží.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Laa-Laa »

Kalea píše:
katinka píše:tie bundicky su super. moji chalani mali taku istu z minuleho roku a teraz som dokupila vacsie cislo.

Aj mne sa jednu podarilo kúpiť včera pre najmladšiu. Ešte mali nejaké zvyšné kusy, zo dva.

Ale chcela som napísať trošku o inom. V tretej tretine augusta sme boli na Morave, no a práve vtedy mali v Lidl nejaké cyklistické veci, plus aj softshellové bundy pre dospelých, tak sme tam išli, lebo manžel chcel niečo na bicykel. Boli sme okolo desiatej predpoludním v deň začatia akcie, Lidl bolo v meste Jeseník, manžel bez problémov zohnal to, čo chcel a bola som veľmi prekvapená, že tých softsellových búnd pre dospelých mali dostatok z každého čísla (manžel si napokon jednu aj vzal), žiadne také ako to býva u nás, že mávajú z jedného čísla po 2 - 3 kusy a koniec, tam ich mali naozaj veľaaaaaaaa, toľko povykladaných búnd (a vlastne ani akéhokoľvek iného akciového textilného tovaru) som ešte u nás v žiadnom Lidl nevidela (a mám dosť dobrý prehľad o troch rôznych predajniach), čiže v Čechách ich zásobujú o dosť lepšie, zdá sa. Nuž napokon, čo sa vlastne čudujem, však? Je mi ľúto, že aj u nás to tak nie je, zdá sa, že tam naozaj netreba stáť pred Lidl ešte pred otvorením a strkať sa tam, ak človek naozaj niečo veľmi chce kúpiť, ak mu na niečom veľmi záleží.

ja mam pocit, ze tie softselove bundy naskladnili toho roku vsade dostatocne.... tiez som ich minuly tyzden este videla cele kopy - detskyhc aj dospelackych.
Laa-Laa

expert
 
Príspevky: 15387

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron