Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod corky »

myslím, že v každej pekárni to prebieha podobne ... to nie je špecialitka LIDLu
takže radšej si nepredstavujem a citlivým povahám asi ostáva len piecť chlebík doma
mimochodom, v akcii su zmesi na pečenie a Bauernbrot z LIDL nam chutí, len si ho zvyknem vylepšiť rascou alebo semienkami

kupovali ste dnes detské oblečko? Ja som sa rano nedostala a poobede už asi nemalo zmysel chodiť...
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Ja som bola vcera na siedmu, prave kvoli zateplenym nohaviciam pre dcerku, chcela som tie s motivom sovy. Nebola ani tlacenica, par ludi len. Napriek tomu, z toho konkretneho typu a vzoru/velkosti co sme chceli mali len 1ks. Ale som rada, su pekne a sedia jej.
Btw: ale nie su nepremokave Vacanze, takze ked hladate take, aj tak by toto nebolo nic pre vas.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

kupila osm tie zateplene rifliky,u nas ich mali dost aj vcera o pol jedenastej .mozno aj kvoli tomu,
ze boli uzsie.
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod palinka »

baby, nemate nahodou niektora parny cistic z lidlu_ moja mamina ho chce, v ponuke by mal byt od zajtra. tlak ma 3 bary, tie znackove 3,2, tak by som len chcela vediet, ci s nim nie su nejake problemy...dakujem
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert
 
Príspevky: 1665

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod katinka »

co sa da s takym parnym cisticom vlastne cistit? lebo ja si to ani neviem predstavit, ze na nieco len fukam paru a je to ciste :) teda na kachlickach v kuchyni mozno, ale tie este nemame. :D
katinka
expert
 
Príspevky: 2216

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod palinka »

na spary v kachlickach, na podlahu, tusim aj zaluzie a rohy v oknach, mastne okolo sporaka. ja neviem, moj svokor to dost pouziva. a nasi nemozu pouzivat chemikalie, segra ma z nich astmaticke zachvaty, tak skusame, co sa da....
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert
 
Príspevky: 1665

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod ksichta »

Ja som si brúsila zuby na tie snehulky, lebo na fotke vyzerali dobre ale v reáli nič moc - také tenké, neformené a vyzerajú, že budú premokať. Inak na letáku s oblečkom mali decká obuté také pologumené snehule. Podobný typ som v Lidli zohnala pred dvoma rokmi. Tieto novšie vyzerajú ešte vyšmáknutejšie, takže ak budú rovnako dobré ako starší typ, tak ich určite vezmem.
ksichta
expert
 
Príspevky: 2439

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron